dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gniezniok

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Nowoczesne drzwi zewnetrzne

    Szukam ciekawych - nowoczesnych drzwi zewnetrznych. Oferta nie jest powalająca i jedyne ciekawe wypełnienia jakie udało mi sie znalezc to Adecco w Oknoplaście.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Zobacz drzwi Forumowiczów, może coś Ci wpadnie w oko

    http://forum.muratordom.pl/pochwalci...ght=pochwalcie


  3. #3

    Domyślnie Re: Nowoczesne drzwi zewnetrzne

    Cytat Napisał gniezniok
    Szukam ciekawych - nowoczesnych drzwi zewnetrznych. Oferta nie jest powalająca i jedyne ciekawe wypełnienia jakie udało mi sie znalezc to Adecco w Oknoplaście.
    w oknoplaście pewnie nie powala... jak masz za co kupić to szukaj w necie

    http://www.trendir.com/archives/000868.html

    Browar

  4. #4

    Domyślnie

    co rozumiesz przez "ciekawe" a szczególnie "nowoczesne" drzwi
    plastikowe ? z podswietlaną klamką ? czy co innego ?
    M. Lenart

  5. #5

    Domyślnie

    Nam się spodobały te:

    http://www.hoermann.com/aktion2009fl...uer_popup.html

    Na razie jeszcze owinięte folią zabezpieczającą przed tynkowaniem...

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gniezniok

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Browar - ta stronka trendir megadobra! Mówiac o nwooczesnych drzwiach mam na mysli cos na wzor wypelnien Adeco lub jak widze Hormann ma podobne. Nie chce podswietlanych klamek i neonów ...

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Cytat Napisał gniezniok
    Browar - ta stronka trendir megadobra! Mówiac o nwooczesnych drzwiach mam na mysli cos na wzor wypelnien Adeco lub jak widze Hormann ma podobne. Nie chce podswietlanych klamek i neonów ...
    ... to zajrzyj sobie do mojego dziennika ....

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  8. #8

    Domyślnie

    Przyszli nabywcy drzwi firmy Zakład Stolarski STOLPAW 26-510 Chlewiska. Jestem nieszczęśliwym nabywcą drzwi zewnętrznych firmy STOLPAW (za całe 5,5 tys z montażem). Dlaczego nieszczęśliwym zapytacie??? Drzwi mają jedną „malutką” wadę mianowicie w czasie deszczu woda wlewa się do domu. Na zgłoszone dwukrotne reklamacje najpierw przedstawiciel sprzedawcy sprawdził prawidłowość montażu poziomicą a następnie sfotografował zacieki w wiatrołapie. Stwierdził że usterkę musi usunąć producent tj. STOLPAW. Usunięcie usterki przez przedstawiciela producenta sprowadzało się do kolejnych pomiarów poziomicą przez „fachowca” i obfotografowaniem sposobu zamontowania i zacieków wodnych w wiatrołapie. Po rozpatrzeniu reklamacji producent odpowiedział, że powinienem sobie zamontować daszek bądź ganek. Poprosiłem o ocenę dwóch niezależnych stolarzy zajmujących się produkcją drzwi, którzy to stwierdzili ewidentną wadę konstrukcyjną, ale zrezygnowali z usunięcia usterki, gdyż wymagałoby to kilkudniowego nakładu pracy, a efekt byłby trudny do przewidzenia. Ponadto drzwi są już osadzone i nie ma możliwości zdemontowania progu (z uwagi na położony z zewnątrz klinkier, a wewnątrz płytki podłogowe). Z problemem pozostał nabywca sam. PRZYSZLI NABYWCY DRZWI – DUŻYM ŁUKIEM OMIJAJCIE PRODUCENTA STOLARKI Z SZYLDEM „STOLPAW”

  9. #9

    Domyślnie

    przyznam ze nie przepadam za takimi drzwiami zwłaszcza PCV pokryte laminatem na małej powierzchni się sprawdza (okna) ale drzwi to zbyt duża powierzchnia która jak się nagrzeje ma dużo większe szansę na schodzenie tego laminatu. Nawet mój dyrektor, który chciał załatwić koledze taniej takie drzwi zrezygnował z tego pomysłu bojąc się jak one się zachowają przy zmianie temperatury. bardziej polecałbym drzwi o konstrukcji mieszanej drewno płyta ocieplenie i fornir na wierzch są dużo stabilniejsze przy najmniej moim zdaniem. Tutaj poleciłbym CAL-a albo Portę Gdynia z naciskiem na tą drugą cena z montażem to ~3.200 a technologia jest już sprawdzona i dobra.

  10. #10

    Domyślnie

    Jestem inwestorem tak jak Ty szkuciak 0000 . O ile dobrze pamiętam to gwarancja na drzwi wejściowe w liczących się firmach mówi aby chronić drzwi przed bezpośrednim słońcem i strugami deszczu . A może przed drzwiami Masz zły spad i dlatego podcieka ?

  11. #11

    Domyślnie

    też może tak być, ale raczej jest to mało prawdopodobne, koledze jakiś czas temu zamontowaliśmy Portę no bo w tym robię i drzwi są niezłe, ale daszek ma trochę za mały i zacina na te drzwi już kilka miesięcy, jak do tej pory wszystko jest w porządku o żadnym zaciekaniu nie ma mowy zwłaszcza ze drzwi maja okapnik (otwierane na zewnątrz). Myślę że te u Szkuciaka są źle zrobione za duża przerwa między skrzydłem a ościeżnicą, uszczelka nie jest odpowiednio dociśnięta i leje się woda. Miałem podobną sytuację w oknie balkonowym, woda płynęła po ościeżnicy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony