dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 214
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 4264
  1. #2021
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar roody80
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Szczerców
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał kloczkowski84 Zobacz post
    witam, czy ktoś z Was budował z pustaków z Max Hadykowki lub TERMOTON (poroterm) z OWCZAR albo keraterm 25, co byście polecili z tych materiałów ?
    miał ktoś z Was styczność z tym termotonem z Owczar?
    Stawiałem z termotonu garaż materiał dosyć kruchy i krzywawy ( w porównaniu do wienerbergera z którego mam dom) ale da się pomurować,. Widziałem że co niektórzy też domy stawiają z termotonu i... stoją

  2. #2022
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kloczkowski84

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    149

    Domyślnie

    Witam, bloczki już stoją, teraz zasypywanie piachem, kanalizacja i wylewka. No i później dylemat: czy zastosować zwykłego maxa, czy bloczek komórkowy czy może mega maxa na szerokość ściany 24 lub 25 cm i za tym jestem najbliżej wyboru, tylko czy 24 lub 25 cm muru nie będzie za mało, dodam, że tak czy tak będzie szło ocieplenie ze styropianu ok 15cm. Co byście doradzili, różnica w kasie to mniej o ok 2500 zł w stosunku do maxa standardowego. Bloczek na razie zostaje na 3 miejscu w mojej "drabince".
    Szkoda, ze nie można na naszym podforum dawać ankiety, wtedy może decyzja była by łatwiejsza co wybrać na ściany

    Pozdrawiam i czekam na info

  3. #2023
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    titka

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Zawiercie
    Posty
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał kloczkowski84 Zobacz post
    Witam, bloczki już stoją, teraz zasypywanie piachem, kanalizacja i wylewka. No i później dylemat: czy zastosować zwykłego maxa, czy bloczek komórkowy czy może mega maxa na szerokość ściany 24 lub 25 cm i za tym jestem najbliżej wyboru, tylko czy 24 lub 25 cm muru nie będzie za mało, dodam, że tak czy tak będzie szło ocieplenie ze styropianu ok 15cm. Co byście doradzili, różnica w kasie to mniej o ok 2500 zł w stosunku do maxa standardowego. Bloczek na razie zostaje na 3 miejscu w mojej "drabince".
    Szkoda, ze nie można na naszym podforum dawać ankiety, wtedy może decyzja była by łatwiejsza co wybrać na ściany

    Pozdrawiam i czekam na info
    Nasz wybór.

    Nr 1 Mega-Max Kozłowice 25 PW
    Nr 2 Wienerberger 25 PW
    Nr 3 BRAK

    Wiele domów tego typu budują na 25 cm i tego bym się trzymał + 15 cm ocieplenie

  4. #2024

    Domyślnie

    Cytat Napisał titka Zobacz post
    Nasz wybór.

    Nr 1 Mega-Max Kozłowice 25 PW
    Nr 2 Wienerberger 25 PW
    Nr 3 BRAK

    Wiele domów tego typu budują na 25 cm i tego bym się trzymał + 15 cm ocieplenie
    mogę tylko poprzeć.
    Mój wybór nr 2.plus 15 cm styro

  5. #2025

    Domyślnie

    Cytat Napisał kloczkowski84 Zobacz post
    Co byście doradzili, różnica w kasie to mniej o ok 2500 zł w stosunku do maxa standardowego. Bloczek na razie zostaje na 3 miejscu w mojej "drabince".


    Pozdrawiam i czekam na info
    witam

    ja mam solbet 24 + 15 frezowanego styropianu i jestem zadowolony już 3 lata

  6. #2026

    Domyślnie

    Witam

    Ktoś może ma namiar na aniaNT z naszego forum bo na priv nie odpowiada a mam klika pytań dotyczących podzielenia u góry jednej strony na 2 pokoje może ktos jeszcze na forum tak zrobił ?

    pozdr

  7. #2027
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    jak Irku się mieszka z perspektywy czasu w zetce?

  8. #2028
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    titka

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Zawiercie
    Posty
    130

    Domyślnie Się zaczęło :-)

    Nadszedł czas długo wyczekiwanego startu
    Oj się działo

    Oto owoc naszej dzisiejszej pracy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20130822_181627.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	207927

  9. #2029
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kloczkowski84

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    149

    Domyślnie

    mam pytanie do Was, na ile wypuścić w górę nad betonity rury kanalizacyjne (odpływowe). Na piachu będzie 5 cm chudziaka, 10 cm styropian i 5 wylewki, to wszystko ma być równo z betonitami. ma ktoś z Was jakieś zdjęcia odnośnie kanalizacji, żebym widział co gdzie mniej więcej
    Pozdrawiam

  10. #2030

    Domyślnie

    Cytat Napisał titka Zobacz post
    Nadszedł czas długo wyczekiwanego startu
    Oj się działo

    Oto owoc naszej dzisiejszej pracy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20130822_181627.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	207927
    Małe a cieszy prawda?
    Gratki

  11. #2031
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tea3k

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cześć przymierzamy się do budowy domu . Projekt z34 najbardziej nam odpowiada ale chcielibyśmy zobaczyć na żywo jak dom wygląda w środku . Czy znalazłby się ktoś chętny z okolic bielska pokazać swoje lokum ? Bardzo nam zależy.

  12. #2032

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    jak Irku się mieszka z perspektywy czasu w zetce?
    witam

    to już 3 i pół roku ( ale zleciało ) - mieszka się super że tak powiem "czuję się jak u siebie"

    polecam fajne uczucie

  13. #2033

    Domyślnie

    Cytat Napisał titka Zobacz post
    Nadszedł czas długo wyczekiwanego startu
    Oj się działo

    Oto owoc naszej dzisiejszej pracy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20130822_181627.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	207927

    witam

    no to zaczynamy - gotowi ... start

    powodzenia i pozdrawiam

  14. #2034
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar marek&magda1
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał tea3k Zobacz post
    Cześć przymierzamy się do budowy domu . Projekt z34 najbardziej nam odpowiada ale chcielibyśmy zobaczyć na żywo jak dom wygląda w środku . Czy znalazłby się ktoś chętny z okolic bielska pokazać swoje lokum ? Bardzo nam zależy.

    Może nie okolice Bielska ale tez niedaleko zapraszamy do Mysłowic (niedaleko drogi S1), prace są już bardzo zaawansowane z zewnatrz praktycznie na gotowo a teraz walczymy w srodku, w wolnej chwili dodamy zdjecia.

  15. #2035
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    witam

    to już 3 i pół roku ( ale zleciało ) - mieszka się super że tak powiem "czuję się jak u siebie"

    polecam fajne uczucie
    hehe napewno supera ja ciągle na etapie wertowana projektów pytania i sluchania rad i tak latam parterówka vs poddaszechyba za bardzo sie boje żeby twardo zdecydować

  16. #2036

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    hehe napewno supera ja ciągle na etapie wertowana projektów pytania i sluchania rad i tak latam parterówka vs poddaszechyba za bardzo sie boje żeby twardo zdecydować
    witam

    nie ma co się wahać, byli u mnie przyszli i obecni mieszkańcy z34 i też się bali, jak to będzie że nie podołają, mówili że będą dzwonić pytać co i jak i co ..... już mieszkają

    tak że to nic trudnego, po swojej budowie byłem tak rozkręcony że miałem ochotę kolejny dom budować teraz to mnie leń naszedł

    pozdrawiam

  17. #2037
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    Pan to zawsze nastroi optymistycznie wiem wiem jeszcze mam troche czasu an podjecie decyzji;Pa mógł by Pan rzucić okiem na projekt z7 bo mnie intryguje koszt tej budowy wszędzie słyszę ,że taniej wyjdzie ale tak licze licze i wygląda mi cenowo na z34i przepraszam ,że już "weteranowi" budowy głowę zawracam
    pozdrawiam serdecznie

  18. #2038

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    mógł by Pan rzucić okiem na projekt z7 bo mnie intryguje koszt tej budowy wszędzie słyszę ,że taniej wyjdzie ale tak licze licze i wygląda mi cenowo na z34i
    witam

    hmmm z7 w porównaniu do z34 ma malutkie pokoiki od 10 do 14 m2 w z34 mi wyszły 22, 24 , 10 m2

    pytanie dlaczego nie z poddaszem ? a parterówka ?

  19. #2039
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    no włąśnie wydaje mi się ,że koszta mniejsze, fakt że z7 to domek mniejszy o parę dobrych metrówa bo nasłuchałem się ludzi na forach o parterówkach i większość pisze ,że taniej parter..jestem rozbity..a już byłem na 100%zdecydowany na z34 z tego metrażu zbliżonego bardziej to może z 216 porównać?już nie wiema niestety muszę w 200tys zamieszkać jako tako i stąd też moja irytacja tym porównaniem

  20. #2040

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    no włąśnie wydaje mi się ,że koszta mniejsze, fakt że z7 to domek mniejszy o parę dobrych metrówa bo nasłuchałem się ludzi na forach o parterówkach i większość pisze ,że taniej parter..jestem rozbity..a już byłem na 100%zdecydowany na z34 z tego metrażu zbliżonego bardziej to może z 216 porównać?już nie wiema niestety muszę w 200tys zamieszkać jako tako i stąd też moja irytacja tym porównaniem
    powiedz czego oczekujesz od domu ? dużo pokoi ? tani w budowie ? czy ??

Strona 102 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony