dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 214
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 4264
  1. #201
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    megus10

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam
    dokładnie tak ten Z34 z garażem całkiem śliczny ale WZ są przeciwko mnie
    co do domku nr12 to nie chciałam mieć piwnicy jest tez problem z brakiem kotłowni na parterze i te lukarny , dziękuję ale szukam dalej, a nic nie napisałeś o Z129? Nie podoba Ci się

  2. #202

  3. #203

    Domyślnie

    Witaj Aniu!!!

    Jake wyszły Tobie wymiary pokoików na górze? Jest to rewelacyjne rozwiązanie, tylko by trzeba zastanowic się czy pokoiki bedą spełaniały swoja funkcję? Wy pewnie przemysleliście to już z 1000 razy A tak w ogóle to jakim, rejonie polski budujecie Z34?

    Jak narazie ny z mężem czekamy za uprawomocnieniem wyroku, jeśli wszystko zakończy się pomyślnie,to dopiero zaczniemy z papierologia

    Ale Fajnie,ze tyle ludzi dołącza do tego klubu i my przynajmniej mozemy opierać się na Waszych doświadczeniach
    kiedyś zaczniemy budowac dom...

  4. #204
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aniaNT

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Pokoje u góry nie są za duże, ale wydaje mi się że dla dzieci wystarczą. Ich wymiary to 6,6m2 (11m2). Rezygnuje z okien dachowych, zostaną 2 w łazience i na klatce schodowej. Nasz Z34 znajduje się w Wielkopolsce, jesteśmy na etapie ław fundamentowych. Od wiosny planujemy dalszą budowę.

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaNT
    Pokoje u góry nie są za duże, ale wydaje mi się że dla dzieci wystarczą. Ich wymiary to 6,6m2 (11m2). Rezygnuje z okien dachowych, zostaną 2 w łazience i na klatce schodowej. Nasz Z34 znajduje się w Wielkopolsce, jesteśmy na etapie ław fundamentowych. Od wiosny planujemy dalszą budowę.
    witam

    nie rezygnujcie z okien dachowych w 11m2 pokoiku będą naprawdę przydatne

  6. #206

    Domyślnie

    Dziękuję Aniu za odpowiedź. Ja wsumie nie pomyslałam, przecież wystarczyło podzielić górę na pół

    Fajnie, że jesteście z Wielkopolski..Jak już my uporamy się z formalnościamy, to mamy nadzieję, że pozwolicie się odwiedzić ?

    A co do okien, to chyba kolega ma rację...
    kiedyś zaczniemy budowac dom...

  7. #207

    Domyślnie

    ANIA:

    Widzialam Z34 na zywo U Irka i stad moja opinia:
    - nie wyobrazam sobie schodow w salonie w takim kierunku jak masz na rysunku, podpatrz jak zrobil Irek
    - brak okien polaciowych, nie zaoszczedzisz duzo a bedzie bardziej ciemno,
    - dzielenie w z34 jakichkolwiek pokoi na mniejsze, bedziesz miala malutkie klitki
    - nie wiem co ma byc w pokoju na gorze (tym nie podzielonym), na koncu zostawilas jakas garderobe????
    - w lazience na gorze, dobrze jest zrobic dwie polaciowki obok siebie bez belki pomiedzy, super powieksza to lazienke

    + warto zrezygnowac z podcienia przy wejsciu i zrobic daszek, tak jak zrobilas
    + warto zrobic drzwi do kotlowni tuz przy wejsciu do domu ( tak jak zrobilas na rzucie)

    Sadze ze najlepiej Ci powie Irek, on juz moze nawet mieszka. Irek jak tam wprowadziles sie???Pozdrawiam
    Mozna mnie postawic pod sciana ale nie mozna mnie rozstrzelac!

    POMOZ MALUCHOM Z BACIK

  8. #208
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aniaNT

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dzięki, za dobre rady
    Z tym podziałem pokoju jeszcze się zastanwaim.

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Napisał megus10
    Witam
    dokładnie tak ten Z34 z garażem całkiem śliczny ale WZ są przeciwko mnie
    Jak rozumiem warunki zabudowy ściśle określają jeden kierunek kalenicy dachowej względem ulicy. Moim zdaniem mimo tych WZ da się postawić Z34 z dobudowanym garażem. Warunek jest taki - trzeba dach garażu zaprojektować jako taras na wysokości piętra dla pokoju położonego na poddaszu użytkowym.

    Druga możliwość polega na budowie domu, na podstawie wydanego pozwolenia na budowę, bez "dobudowanego garażu - wiaty". Po zakończeniu budowy zgłaszamy zamiar budowy (nie objętej obowiązkiem pozwolenia na budowę) wolnostojącej (to ważne!) wiaty do 25m2 powierzchni - odsuniętej od budynku o parę centymetrów i niepołączonej konstrukcyjnie.
    Wydane warunki zabudowy nie mają do niej zastosowania, gdyż dotyczą obiektu którego budowa nie wymaga pozwolenia na budowę.

  10. #210
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    megus10

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    No wlasnie, ze nie moge miec tarasu....mialam juz inny projekt z tarasem, ale wlasnie przez WZ musialam szukac innego.
    Kazdy budynek (garaz) ktory jest przylaczony do domu - dach - musi miec kat nachylenia od 30 do 45 stopni. Wiec Z34 z tarasem nad dachem odpada...

    Po kolejnych godzinach poszukiwan (i podłamaniu) znalazłam projekt CYPISEK. Projekt ten spelnia wszelkie moje wymagania, duzy salon, gabinet na dole i niewielkie pokoje na gorze jednak oczywiscie nie obejdzie sie bez paru zmian.

    http://pprojekt.pl/projekt528-cypisek.html

    bede bardzo wdzieczna za Wasze opinie na temat tego projketu

  11. #211

    Domyślnie

    Megus,prosilas o opinie, to wg mnie plusy i minusy
    + domek z zewnatrz wyglada badzo ladnie,
    + duzy salon
    + fajne pokoje na gorze

    - bardzo drogi dach, duza powierzchnia dachu + drogi element (zaokraglenia nad wejsciem i tarasem)
    - bardzo niska scianka kolankowa, wiec tez spory skos
    - no i ten WC na dole, masz pokoj na dole ( co prawda goscinny) wiec przydalby sie chociaz prysznic, a nie wcisniesz juz nic do tej lazienki, powiekszylabym ja
    Mozna mnie postawic pod sciana ale nie mozna mnie rozstrzelac!

    POMOZ MALUCHOM Z BACIK

  12. #212

    Domyślnie

    Cytat Napisał zabina
    ANIA:

    Widzialam Z34 na zywo U Irka i stad moja opinia:
    - nie wyobrazam sobie schodow w salonie w takim kierunku jak masz na rysunku, podpatrz jak zrobil Irek
    - brak okien polaciowych, nie zaoszczedzisz duzo a bedzie bardziej ciemno,
    - dzielenie w z34 jakichkolwiek pokoi na mniejsze, bedziesz miala malutkie klitki
    - nie wiem co ma byc w pokoju na gorze (tym nie podzielonym), na koncu zostawilas jakas garderobe????
    - w lazience na gorze, dobrze jest zrobic dwie polaciowki obok siebie bez belki pomiedzy, super powieksza to lazienke

    + warto zrezygnowac z podcienia przy wejsciu i zrobic daszek, tak jak zrobilas
    + warto zrobic drzwi do kotlowni tuz przy wejsciu do domu ( tak jak zrobilas na rzucie)

    Sadze ze najlepiej Ci powie Irek, on juz moze nawet mieszka. Irek jak tam wprowadziles sie???Pozdrawiam


    witam

    niema to jak zobaczyć na własne oczy


    przewożę graty oj jest tego sporo

  13. #213

    Domyślnie

    Witamy wszystkich Zetowców!

    Od jakiegoś czasu podglądamy forum i nie mieliśmy śmiałości się dołączyć - mamy tylko działkę i duużo pomysłów na nasz Z34.
    [img]C:\Documents and Settings\pler\Pulpit\dom\Działka fotki\foto.jpg[img]
    Foto z dnia zakupu działki wiosna 2009

    Przejrzeliśmy w necie 100000 projektów i jeden nawet kupiliśmy, ale z34 to jest to! Żaden inny nas nie zadowoli.

    Planujemy dół zrobić jak na rzucie, a góra zgodnie z projektem podstawowym. Prosimy o uwagi i opinie.

    [/img]C:\Documents and Settings\pler\Pulpit\dom\Z34\z34_rzut1_0.jpg[img]

    Czy ktoś może podać nam ile kosztuje cały system grzewczy (kotłownia, podłogówka, grzejniki itp.) plus wszystkie kominy i kominek?

    Pozdrawiamy![/img]

  14. #214

    Domyślnie

    Jeszcze raz my!

    Fotki z dysku nie zaciąga, ale już o tym było na forum, więc może tym razem się uda.


    Działka widok Pd-Wsch



    Parter

  15. #215

  16. #216

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamaene
    Witamy wszystkich Zetowców!


    Czy ktoś może podać nam ile kosztuje cały system grzewczy (kotłownia, podłogówka, grzejniki itp.) plus wszystkie kominy i kominek?

    Pozdrawiamy![/img]
    witam

    - piec enka
    - podłogówka 500m
    - 4 grzejniki + 2 drabinki do łazienek
    - robocizna

    = 14.000 zł

    + komin 3.000


  17. #217

    Domyślnie

    Niestety

    swirek Ty komuś to wcześniej tłumaczyłeś.
    Jak powinny wyglądać linki do tych zdjęć, żeby je można było zobaczyć na forum?

    Pomocy!!

  18. #218

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamaene
    Niestety

    swirek Ty komuś to wcześniej tłumaczyłeś.
    Jak powinny wyglądać linki do tych zdjęć, żeby je można było zobaczyć na forum?

    Pomocy!!


    wstaw zdjęcie na np fotosik skopiuj linka który ma na końcu .jpg w linku nie może być przerw tak jak u Ciebie przed med
    a następnie

  19. #219

    Domyślnie

    Mam tylko taki link do zdjęcia na fotosikl.pl

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...57a221990.html

    Nie wiem co dalej (czy to takie trudne, czy tak banalnie proste, ale nie łapię)

  20. #220

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamaene
    Mam tylko taki link do zdjęcia na fotosikl.pl

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...57a221990.html

    Nie wiem co dalej (czy to takie trudne, czy tak banalnie proste, ale nie łapię)







    kliknij na zdjęcie potem prawym przyciskiem myszy kopiuj adres obrazka i

Strona 11 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony