dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 192 z 214
Pokaż wyniki od 3.821 do 3.840 z 4264
  1. #3821

    Domyślnie

    I kolejne
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0595.JPG
Wyświetleń:	395
Rozmiar:	62,2 KB
ID:	351781   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0593.JPG
Wyświetleń:	380
Rozmiar:	81,8 KB
ID:	351783   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0710.JPG
Wyświetleń:	393
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	351784   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0592.JPG
Wyświetleń:	394
Rozmiar:	61,4 KB
ID:	351785   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0590.JPG
Wyświetleń:	358
Rozmiar:	70,3 KB
ID:	351786  


  2. #3822

    Domyślnie

    I łazienka-
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0704.JPG
Wyświetleń:	478
Rozmiar:	62,2 KB
ID:	351787   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0705.JPG
Wyświetleń:	429
Rozmiar:	53,9 KB
ID:	351788   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0706.JPG
Wyświetleń:	426
Rozmiar:	69,4 KB
ID:	351789   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0709.JPG
Wyświetleń:	405
Rozmiar:	63,9 KB
ID:	351790   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0707.JPG
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	58,7 KB
ID:	351792  


  3. #3823

  4. #3824
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krzychu85PL

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    208

    Domyślnie

    kuchnia bajeczna można wiedzieć czy gotowa czy na zamówienie jaki koszt??

  5. #3825
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariada

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    lubuskie
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał spyra80 Zobacz post
    No i wreszcie po 6 latach systemem gospodarczym udało się. pokaże kilka fotek

    Rewelacja !!!
    Dziękuję za fotki Fajnie tak podejrzeć
    Piękne lata za Wami...a te najpiękniejsze przed Wami Oby dobrze Wam się mieszkało

    Irku dziękuję za kuchnię

    Ja bym chętnie jeszcze popatrzyła na najmniej reprezentacyjną część domu, czyli pomieszczenie gospodarcze. Czy ktoś ma ochotę coś wstawić? Najlepiej osoby, które nie zmieniały układu.
    Ja chyba trochę przekombinowałam. A mianowicie zachciało mi się asymetrii i okno powiększyłam do rozmiaru tego z kuchni. A teraz się zastanawiam, czy nie za dużo będzie widać

    Pozdrawiam serdecznie wszystkich,a szczególnie tych obecnie budujących, którzy mają tysiące dylematów

  6. #3826

    Domyślnie

    kuchnia na zamówienie, koszt wysłałem na maila

  7. #3827
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anika001

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    67

    Domyślnie

    spyra80 piękne wnętrza, łazienka biało-czarna w moim guście , ja będę miała białą z czarnymi dodatkami na dole. Zgadzam się z mariadą ,że fajnie tak podejrzeć . Łatwiej wtedy wyobrazić sobie jak wyglądają wnętrza , jak rozmieścić meble , co jeszcze można zmienić.
    Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci spyra80 aby Wam się przyjemnie i wygodnie mieszkało .

  8. #3828

    Domyślnie

    Woda i kanalizacja położona. Teraz oczekiwanie na tynki (połowa maja), zastanawiam się czy zanim przyjdą nie odeskować sobie podłogi na stryszku.
    Fotorelacja z budowy domu:
    https://www.dropbox.com/sh/nskv9l9im...8uLJlcu6a?dl=0
    Zestawienie kosztowe - aktualizowane na biężąco:
    https://www.dropbox.com/s/rz88pluotl...ztowe.xls?dl=0

  9. #3829
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariada

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    lubuskie
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał Kowalczyk Zobacz post
    Woda i kanalizacja położona. Teraz oczekiwanie na tynki (połowa maja), zastanawiam się czy zanim przyjdą nie odeskować sobie podłogi na stryszku.
    Nie zastanawiać się, tylko deskować Zawsze to z pracami do przodu.
    My czekamy na strop. W tym czasie mąż postawił grilla i wykańcza altankę ( polbruk). Zawsze będzie przyjemniej, bo wszędzie, jak to na placu budowy, kupa piachu i nic więcej.

    Dajcie znać co u Was się dzieje.
    Ps. Nikt nie ma zdjęć pomieszczenia gospodarczego?

    Owocnych działań życzę

  10. #3830

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariada Zobacz post
    Nie zastanawiać się, tylko deskować Zawsze to z pracami do przodu.
    My czekamy na strop. W tym czasie mąż postawił grilla i wykańcza altankę ( polbruk). Zawsze będzie przyjemniej, bo wszędzie, jak to na placu budowy, kupa piachu i nic więcej.

    Dajcie znać co u Was się dzieje.
    Ps. Nikt nie ma zdjęć pomieszczenia gospodarczego?

    Owocnych działań życzę
    A ja wręcz przeciwnie - nie robiłbym teraz stryszku. Po co narażać deski na wchłanianie ogromnej ilości wilgoci, którą wygenerują tynki i ich schnięcie?
    A poza tym łatwiej się ociepla strop od góry. Ja podczas zabudowy poddasza od dołu dawałem 10cm wełny między krokwie i jętki a regips (w poprzek belek, wieszana na wieszakach krokwiowych), a później od góry układałem sobie na luziku między jętkami

    U nas sufity już zagruntowane dwukrotnie, część lamp na dole już zamontowana, teraz zabraliśmy się za obrabianie otworów okiennych gładzią i gruntowanie ścian...
    Ostatnio edytowane przez Pigmey ; 14-04-2016 o 22:11

  11. #3831
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bratciszek

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Nysa
    Kod pocztowy
    48-303
    Posty
    72

    Domyślnie

    cześć wszystkim, mam pytanko jak wygląda podłączenie mediów a dokładnie wykopy w gruncie pod media. Mój kierownik budowy twierdzi że pomiędzy wykopem pod kanalizację i wode musi byc zachowana odleglość 4m od wykopu z prądem. Prosze o info jak to u was wyglądało. Moje media będą szły przez podwórko rodziców. Czy wodę i kanalizację można połozyć w jednym wykopie?

  12. #3832

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratciszek Zobacz post
    cześć wszystkim, mam pytanko jak wygląda podłączenie mediów a dokładnie wykopy w gruncie pod media. Mój kierownik budowy twierdzi że pomiędzy wykopem pod kanalizację i wode musi byc zachowana odleglość 4m od wykopu z prądem. Prosze o info jak to u was wyglądało. Moje media będą szły przez podwórko rodziców. Czy wodę i kanalizację można połozyć w jednym wykopie?
    A więc tak:
    - jak robili u mnie rozbudowę sieci wod-kan (dom stoi 60m od drogi, w której biegnie sieć) to położyli kanalizację i wodę mniej więcej obok siebie (woda szła jakieś 1,5m obok kanalizy)
    - sieć elektryczna jest zakopana o kolejne 1,5-2m dalej (tzn. na jednym skraju drogi idzie woda, środkiem drogi kanalizacja, a na drugim skraju biegnie prund, droga ma coś koło 4 metrów))
    - przyłącz prądu na działce leci zgodnie z projektem jakieś 2m od kanalizacji
    Projekty porobione i zatwierdzone przez wszystkie mądre głowy jakie musiały to oglądać i nikt niczego nie kwestionował.
    Zapytaj kierownika jak w takim razie widziałby skrzyżowanie sieci? Kopałby dziurę na 4m poniżej wody żeby kabel położyć? Chore.

  13. #3833

    Domyślnie

    Witam

    czy ktoś z użytkowników pieca na pellet może się wypowiedzieć na jego temat. czy jest z niego zadowolony i jak szacują się koszty ogrzewania pelletem po minionym sezonie zimowym. Zastanawiamy się nad wyborem pieca na ekogroszek i pellet.

    Pozdrawiam

  14. #3834

    Domyślnie

    Ocieplenie idzie pełną parą, otynkowana ściana w garażu aby móc zamontować bramę. Odliczamy dni do wizyty tynkarzy
    Zdjęcia na dropbox.
    Fotorelacja z budowy domu:
    https://www.dropbox.com/sh/nskv9l9im...8uLJlcu6a?dl=0
    Zestawienie kosztowe - aktualizowane na biężąco:
    https://www.dropbox.com/s/rz88pluotl...ztowe.xls?dl=0

  15. #3835

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia Cz. Zobacz post
    Witam

    czy ktoś z użytkowników pieca na pellet może się wypowiedzieć na jego temat. czy jest z niego zadowolony i jak szacują się koszty ogrzewania pelletem po minionym sezonie zimowym. Zastanawiamy się nad wyborem pieca na ekogroszek i pellet.

    Pozdrawiam
    O piecach węglowych i kosztach było już wiele razy mówione o pellecie chyba nikt nie pisał.
    Pomysl nad gazem ,trochę drożej ale i wygodniej.

  16. #3836

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał Kowalczyk Zobacz post
    Ocieplenie idzie pełną parą, otynkowana ściana w garażu aby móc zamontować bramę. Odliczamy dni do wizyty tynkarzy
    Zdjęcia na dropbox.
    No no no.... czekamy na cd.

  17. #3837
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kloczkowski84

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał spyra80 Zobacz post
    i kilka jeszcze
    PS
    Obecnie na blacie w kuchni jeszcze mam szkło białe, jednak nie mam zdjęcia
    Co macie (jaki materiał) na ścianie między meblami kuchennymi???

  18. #3838
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anika001

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    67

    Domyślnie

    Też nie mam pomysłu czym wyłożyć ścianę między meblami kuchennymi, ale mam jeszcze trochę czasu do tego etapu u mnie dopiero jest założona elektryka , czekam na hydraulika. Na forum ostatnio coś bardzo cicho czy wszyscy już ukończyli budowy czy są tak zajęci, że brak czasu na odwiedziny
    pozdrawiam

  19. #3839
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    magdapiwi

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Żagań
    Kod pocztowy
    68-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam. Jestem nowa na tym forum. Szukam kogoś kto ma domek Z-34 w okolicach Zielonej Góry, Żagania, Żar.. Chciałabym go zobaczyć z zewnątrz.. A może ktoś jest w trakcie budowania? Wybrałam już ten projekt, ale brakuje mi właśnie tego spojrzenia na żywo.. Pozdrawiam

  20. #3840

    Domyślnie

    Cytat Napisał anika001 Zobacz post
    Też nie mam pomysłu czym wyłożyć ścianę między meblami kuchennymi, ale mam jeszcze trochę czasu do tego etapu u mnie dopiero jest założona elektryka , czekam na hydraulika. Na forum ostatnio coś bardzo cicho czy wszyscy już ukończyli budowy czy są tak zajęci, że brak czasu na odwiedziny
    pozdrawiam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P_20160515_094942.jpg
Wyświetleń:	313
Rozmiar:	80,5 KB
ID:	355893
    Może pomogę ,u nas wybraliśmy drewno to samo co fronty,płytki odpadły z wielu względów.Nad piecem szkło,reszta drewno.W utrzymaniu jest super i nie musimy martwić się o fugi
    Może kogoś zainteresuje:
    Długo zastanawialiśmy się co zrobić z tarasem betonowym z którego często korzystamy wraz z kotem.Braliśmy pod uwagę płytki (tutaj problemy ze szkodami gorniczymi wkluczyly je)i kostkę brukową (tutaj czeste odwiedziny na tarasie i wnoszenie piasku do salonu nam sie nie usmiechalo) ostatecznie wybór deska kompozytowa, wykonanie wraz z małżonką dwa dni
    Sorki za jakość fotek (tablet)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P_20160515_100350.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	355894
    Ostatnio edytowane przez Delphion1 ; 15-05-2016 o 09:23 Powód: Dopiek

Strona 192 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony