dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 214
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 4264
  1. #861

    Domyślnie Słup w salonie

    Cytat Napisał Anka_inowroclaw Zobacz post
    A w jaki sposób zlikwidowaliście słup w salonie??
    Witam,
    słup jest przesunięty do ścianki przy przejściu z holu do salonu.
    Pozostał nam podciąg na suficie i słup w ścianie (na zdjęciu po prawej stronie, ciemnoszary).
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16102011257.jpg
Wyświetleń:	469
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	85319  
    Paulina i Jacek

  2. #862

    Domyślnie Zdjęcia

    Dla zainteresowanych dalszymi postępami...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	05112011543.jpg
Wyświetleń:	432
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	85320   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	05112011538.jpg
Wyświetleń:	509
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	85321   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	05112011548.jpg
Wyświetleń:	516
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	85322   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1070866a.jpg
Wyświetleń:	536
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	85323  
    Paulina i Jacek

  3. #863

    Domyślnie

    ładna dachówka, podoba nam się ,a jaki to producent . Domek jest ładny ,podobny do naszego

  4. #864
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barpas

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Katarzynki
    Kod pocztowy
    62-006
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał F_Paulina Zobacz post
    Dla zainteresowanych dalszymi postępami...
    CUDOWNA dachówka! my przez 15 min w skladzie budowlanym juz widzelismy również nasz domek w takiej dachówce niestety po konkretnej wycenie zrezygnowalismy (ups) ale zazdroszczę - dachówka przepiękna !

  5. #865
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barpas

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Katarzynki
    Kod pocztowy
    62-006
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaNT Zobacz post
    schody kosztowały 7 tyś. a drzwi są firmy invado koszt wszystkich drzwi to ok 3.600,00 zł
    zdjęcia parteru wstawię jak będę miała zrobioną kuchnię czyli w połowie miesiąca
    aniaNT , domek sliczny! bardzo ladnie urządzony dzieki za zdjęcia. schody bardzo ladne. a jaki to kolor? tz jak się nazywa? i czy moglabys przeslac fote schodów z przodu? z gory dziekuje
    ech, my na zimę bedziemy miec dopiero surowy otwarty. moze uda sie wprowadzic pod koniec wakacji.
    pozdowienia dla wszystkich!

  6. #866
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylwii.p

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    małopolskie
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    54

    Domyślnie

    mam pytanie - czy kotos kładł tynki o takiej porze tzn. listopad, grudzień? My ociepliliśmy poddasze i mieliśmy zamiar czekać z tynkami do wiosny. No ale troche szkoda czasu tym bardziej, iz zapowiadają ładna pogode na grudzień.

  7. #867
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar czart78
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Tczew
    Kod pocztowy
    83-110
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwii.p Zobacz post
    mam pytanie - czy kotos kładł tynki o takiej porze tzn. listopad, grudzień? My ociepliliśmy poddasze i mieliśmy zamiar czekać z tynkami do wiosny. No ale troche szkoda czasu tym bardziej, iz zapowiadają ładna pogode na grudzień.
    osobiscie nie ale moj dobry znajomy kladl tynk cementowy-wapienny dwa lata temu w grugniu czy styczniu. Tynki do tej pory pieknie lezą, jedyny problem to wiecej pracy ekipy, bo mroz byl wtedy na tyle mocny ze piasek byl jak kamien i rozbijali go tuz przed mieszaniem bo po chwili znow robila sie skala, no ale jako ze panowie budowlancy w tym okrsie pracy maja mniej to nikt nie marudzil i nie narzekal.

  8. #868

    Domyślnie

    Cytat Napisał renata andrzej Zobacz post
    ładna dachówka, podoba nam się ,a jaki to producent . Domek jest ładny ,podobny do naszego
    Dachówka to NELSKAMP Nibra G10, kolor ciemnoszary angabowany...
    Dzięki za miłe słowa, a co do ceny, to fakt że nie najtańsza i ostatnio jeszcze podrożała
    Paulina i Jacek

  9. #869

    Domyślnie

    Jeszcze jedno... Czy mogę poprosić o więcej zdjęć z górnej łazienki... Czy ktoś mógłby wrzucić na forum.
    Czy jest coś cobyście w niej zmienili?
    Paulina i Jacek

  10. #870
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barpas

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Katarzynki
    Kod pocztowy
    62-006
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał F_Paulina Zobacz post
    Jeszcze jedno... Czy mogę poprosić o więcej zdjęć z górnej łazienki... Czy ktoś mógłby wrzucić na forum.
    Czy jest coś cobyście w niej zmienili?
    my planujemy przesunąć scianke za komin (czyli zmniejszych garderobę z kominem) aby w lazience zrobic miejsce na szafke.albo pralkę (zamknieta w szafce) bo nadal burza mozgów gdzie pralka - czy w lazience czy kotłowni. ale rady tych co juz mieszkają albo konczą bylyby rzeczywiscie bardzo pomocne
    gdzie ustawiliscie pralkę ? i gdzie suszyc pranie? jak to wyglada w praktyce?

  11. #871

    Domyślnie

    Cytat Napisał barpas Zobacz post
    gdzie ustawiliscie pralkę ? i gdzie suszyc pranie? jak to wyglada w praktyce?
    witam

    pralka stoi w górnej łazience i tam też suszymy pranie

  12. #872
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barpas

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Katarzynki
    Kod pocztowy
    62-006
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    witam

    pralka stoi w górnej łazience i tam też suszymy pranie
    ha, my ostatecznie tez na to sie zdecydujemy. w kotlowni przyda sie miejsce na inne rzeczy
    a ile okien w lazience? czy jedno dachowe wystarczajaco doswietli lazienke czy lepiej dwa okna?

  13. #873
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylwii.p

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    małopolskie
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał barpas Zobacz post
    ha, my ostatecznie tez na to sie zdecydujemy. w kotlowni przyda sie miejsce na inne rzeczy
    a ile okien w lazience? czy jedno dachowe wystarczajaco doswietli lazienke czy lepiej dwa okna?

    My zlikwidowalismy jedno okno i uważam, że jest wystarczajaco duzo światła

  14. #874

    Domyślnie

    Cytat Napisał barpas Zobacz post
    ha
    a ile okien w lazience? czy jedno dachowe wystarczajaco doswietli lazienke czy lepiej dwa okna?
    witam

    w łazience dałem 2 okna dachowe, lubię dużo światła dziennego, a koszt nie wielki

  15. #875

    Domyślnie

    Cytat Napisał barpas Zobacz post
    my planujemy przesunąć scianke za komin (czyli zmniejszych garderobę z kominem) aby w lazience zrobic miejsce na szafke.albo pralkę (zamknieta w szafce) bo nadal burza mozgów gdzie pralka - czy w lazience czy kotłowni. ...
    chyba zrobimy tak samo... przesuniemy te ścianki za komin, ale nadal mnie nurtuje czy wejdzie nam wanna na środku i jak to będzie wyglądało z pozycji "wejścia do niej" czyt. skosy
    co do okien zostawiliśmy zdecydowanie dwa!! światło
    Paulina i Jacek

  16. #876

    Domyślnie

    Cytat Napisał F_Paulina Zobacz post
    chyba zrobimy tak samo... przesuniemy te ścianki za komin, ale nadal mnie nurtuje czy wejdzie nam wanna na środku i jak to będzie wyglądało z pozycji "wejścia do niej" czyt. skosy
    co do okien zostawiliśmy zdecydowanie dwa!! światło
    wannę można dać na środku pod oknami dachowymi , okna dachowe złączyć do siebie pomijając belką
    Ostatnio edytowane przez swirek100 ; 04-12-2011 o 17:14

  17. #877
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barpas

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Katarzynki
    Kod pocztowy
    62-006
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    wannę można dać na środku pod oknami dachowymi , okna dachowe złączyć do siebie pomijając belką
    hm, tez rozwazam wanne pod oknem, bo próbuje na razie czysto teoretycznie zmieścić jeszcze bidet
    a pytanie do tych co już mają scianki działowe, a moze nawet mieszkają - czy w ogole mozna myslec o powiekszeniu lazienki kosztem korytarza? czy lepiej dac sobie spokój ? mam świadomość, że wówczas korytarz będzie wąziutki, nie chcialabym zepchnąć męża ze schodów drzwiami od łazienki hehehe
    co sądzicie? tz o tej sciance nie o męzu

  18. #878
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barpas

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Katarzynki
    Kod pocztowy
    62-006
    Posty
    33

    Domyślnie

    a tu nasze postępy. pogoda sprzyja wiec jeszcze przed zimą idą ścianki działowe, taras oraz schody zewnętrzne.
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...225ffc13a.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e6886303e.html

    a własnie - taras robimy 4,20 szer (okno tarasowe mamy na 3 m) oraz wyciągniecie w stronę ogrodu na 4m. co sądzicie? rady i uwagi dotyczące tarasu będą bardzo mile widziane

  19. #879

    Domyślnie

    Cytat Napisał barpas Zobacz post
    hm, tez rozwazam wanne pod oknem, bo próbuje na razie czysto teoretycznie zmieścić jeszcze bidet
    a pytanie do tych co już mają scianki działowe, a moze nawet mieszkają - czy w ogole mozna myslec o powiekszeniu lazienki kosztem korytarza? czy lepiej dac sobie spokój ? mam świadomość, że wówczas korytarz będzie wąziutki, nie chcialabym zepchnąć męża ze schodów drzwiami od łazienki hehehe
    co sądzicie? tz o tej sciance nie o męzu
    witam

    co do Twojego męża to trudno mi się wypowiedzieć nie znając chłopa
    co do łazienki to jest naprawdę duża , nie trzeba jej powiększać - ja do swojej wsadziłem wannę narożną , sedes pod oknem (pod drugim oknem można dać bidet ja to mam postawioną suszarkę na pranie), pralkę , zlew , 4 szafki i jeszcze na środku można zatańczyć walca

    pozdrawiam Irek

    p.s. Wesołych Świąt

  20. #880

    Domyślnie

    Cytat Napisał barpas Zobacz post

    a własnie - taras robimy 4,20 szer (okno tarasowe mamy na 3 m) oraz wyciągniecie w stronę ogrodu na 4m. co sądzicie? rady i uwagi dotyczące tarasu będą bardzo mile widziane
    ja mam podobny taras i idzie swobodnie grilla zrobić chyba że masz wielką rodzinę

    p.s. Wesołych Świąt

Strona 44 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony