dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 84 z 214
Pokaż wyniki od 1.661 do 1.680 z 4264
  1. #1661

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    to troche mnie uspokoiłeś bo jużzaczełem wątpić w ich jakość..jedni chwala na różnych forach inni narzekają jak ze wszystkim dwa lata gwarancji na nie jest ale myślę że jak przed zamontowaniem nie uszkodze to będą stać i stąc wkońcu niby ocynkowane i powłoką pcv zabezpieczone
    po co ocynk zabezpieczać pcv ?

  2. #1662
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    po co ocynk zabezpieczać pcv ?
    a ja wiem tak piszą

  3. #1663
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    a jeszcze jedna sprawa słupki geodezyjne z krzyzykiem na górze wytyczają granice działek sąsiadów i moją..gdzie stawiać ogrodzenie?kolega wykopał te słupki i wkopał metalowe idealnie w miejsce krzyza z słupka i teraz ma nie przyjemność iż sasiadka go pozwała że przesunoł granice dzialki na swoją korzyśc
    myślałem żeby wkopąc przed tym słupkiem ale odejdzie mi trochę działkiproszęo pomoc

  4. #1664

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    a jeszcze jedna sprawa słupki geodezyjne z krzyzykiem na górze wytyczają granice działek sąsiadów i moją..gdzie stawiać ogrodzenie?kolega wykopał te słupki i wkopał metalowe idealnie w miejsce krzyza z słupka i teraz ma nie przyjemność iż sasiadka go pozwała że przesunoł granice dzialki na swoją korzyśc
    myślałem żeby wkopąc przed tym słupkiem ale odejdzie mi trochę działkiproszęo pomoc
    witam

    ja postawiłerm płot po swojej stronie czyli słupki są nazewnątrz , działka pomniekjszyła mi się o 3 m2 to tylko 3m2 a święty spokój

    p.s jeśli sąsiad będzie miał np agresywnego psa możan zażądać by postawił płot po swojej stronie i będą dwa

    pozdrawiam

  5. #1665
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    witam

    ja postawiłerm płot po swojej stronie czyli słupki są nazewnątrz , działka pomniekjszyła mi się o 3 m2 to tylko 3m2 a święty spokój

    p.s jeśli sąsiad będzie miał np agresywnego psa możan zażądać by postawił płot po swojej stronie i będą dwa

    pozdrawiam
    też chyba tak zrobiemasz może fotke jak to wygląda?slupek metalowy dotyka geodezyjny czy jest oddalony o pare cm?

  6. #1666

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    też chyba tak zrobiemasz może fotke jak to wygląda?slupek metalowy dotyka geodezyjny czy jest oddalony o pare cm?
    jak np przesuniesz słupek o 5 cm nikt Ci głowy nie urwie


    szkic picassa


  7. #1667
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    hehe najważniejsze że wszystko mi wyjaśnie tak planowałem włąśńie.Szkoda mi tych paru m2wiem że to śmieszne ale jakoś szkodarozmawiałem z geodetą i mówi że jesli dogadam siez sąsiadem to można wykopać geodezyjne,ale wtedy płot bedzie pól na pół i nie wiadomo co z biegiem czasu z tego wyjdziezrobie chyba tak ja Ty i będe miał z głowy na zawsze
    a masz może zdjęcie swojego ogrodzenia bo ciekawy jestem jak wygląda frontowa sciana przed domkiem?

  8. #1668

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    a masz może zdjęcie swojego ogrodzenia bo ciekawy jestem jak wygląda frontowa sciana przed domkiem?



  9. #1669
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    naprawde ładnie to wygląda samo przęsło na allegro to tak sobie ale w tle domek to naprawde rewelacja

  10. #1670

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    naprawde ładnie to wygląda samo przęsło na allegro to tak sobie ale w tle domek to naprawde rewelacja
    można powiedzieć płot bezobsługowy dożywotnio

  11. #1671
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    yulkana

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    śląskie
    Posty
    47
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    a jeszcze jedna sprawa słupki geodezyjne z krzyzykiem na górze wytyczają granice działek sąsiadów i moją..gdzie stawiać ogrodzenie?kolega wykopał te słupki i wkopał metalowe idealnie w miejsce krzyza z słupka i teraz ma nie przyjemność iż sasiadka go pozwała że przesunoł granice dzialki na swoją korzyśc
    myślałem żeby wkopąc przed tym słupkiem ale odejdzie mi trochę działkiproszęo pomoc
    hej,sorki za wtrącenie; nie radziłabym wykopywać graniczników,stanowią prawnie oznaczone granice nieruchomości i można dostac za to karę poza tym za naście,dzieścia lat przyjdą dzieci sąsiada i będzie trzeba wznawiać granice co stanowi spory koszy,a jak są święte graniczniki to nikt nie może ich miejsca kwestionować-możan je tylko w razie kłopotów okazać dziwi mnie,że geodeta Cię o tym nie poinformował
    pozdrawiam!
    edit: polecam zrobić tak jak Świrek,tak aby w razie czego graniczniki można odkryć nie niszcząc ogrodzenia!
    Ostatnio edytowane przez yulkana ; 16-02-2013 o 14:17
    Aut viam inveniam aut faciamHannibal Barkas

  12. #1672
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    wiem wiem zrobie tak jak swirek mimo ze sasiedzi do dogadania są nie chce go za pare lat niepotrzeni robierać bo coś się komuś odwidzi

  13. #1673

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    wiem wiem zrobie tak jak swirek mimo ze sasiedzi do dogadania są nie chce go za pare lat niepotrzeni robierać bo coś się komuś odwidzi
    Tak jak moja Żonka napisała nie warto kombinować ze słupkami mimo strat kilku M2.
    Ja dopiero na wiosną ogrodzenie zrobię i raczej odżałuje te kilka cm aby mieć spokój w przyszłości.

  14. #1674
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gocha i Krzycho

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Bolesławiec
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał Delphion1 Zobacz post
    Tak jak moja Żonka napisała nie warto kombinować ze słupkami mimo strat kilku M2.
    Ja dopiero na wiosną ogrodzenie zrobię i raczej odżałuje te kilka cm aby mieć spokój w przyszłości.
    Delphion a dlaczego to ty masz być stratny a nie sąsiad Jak dobrze obliczyłam to około 12 groszy mniej podatku na rok

  15. #1675
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gocha i Krzycho

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Bolesławiec
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    98

    Domyślnie

    Czy w kotłowni wszystkie instalacje c.o macie widoczne ? a może jakoś zabudowane? Fotki mile widziane

  16. #1676

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gocha i Krzycho Zobacz post
    Czy w kotłowni wszystkie instalacje c.o macie widoczne ? a może jakoś zabudowane? Fotki mile widziane
    witam

    w kotłowni wszystko na zewnątrz mam

  17. #1677

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gocha i Krzycho Zobacz post
    Czy w kotłowni wszystkie instalacje c.o macie widoczne ? a może jakoś zabudowane? Fotki mile widziane
    Nie polecam maskowania instalacji.Zawsze łatwiej zlokalizować ewentualny wyciek i szybko naprawić(mi juz sie to zdarzyło)Ponadto kotłownia to kotłownia i nikt tam nie zaglada z gosci

  18. #1678

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gocha i Krzycho Zobacz post
    Delphion a dlaczego to ty masz być stratny a nie sąsiad Jak dobrze obliczyłam to około 12 groszy mniej podatku na rok
    Pisałem ,że nie polecam wykopywania słupków a juz kazdy niech robi "pod siebie".Ja tylko radzę a słuchać się nie musisz
    Mniej i tak nie zapłacisz.
    Co do kotłowni to juz gdzieś Świrek fotki wklejał na forum z tego co pamiętam.
    Jeśli chcesz to również popstrykam?

  19. #1679
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gocha i Krzycho

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Bolesławiec
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał Delphion1 Zobacz post
    Pisałem ,że nie polecam wykopywania słupków a juz kazdy niech robi "pod siebie".Ja tylko radzę a słuchać się nie musisz
    Mniej i tak nie zapłacisz.
    Co do kotłowni to juz gdzieś Świrek fotki wklejał na forum z tego co pamiętam.
    Jeśli chcesz to również popstrykam?
    Z tym ogrodzeniem to żart a fotki są mile widziane jak każda kobieta stosuję zasadę JAK NIE ZOBACZĘ TO NIE UWIERZĘ

  20. #1680
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    a właśnie zapomniałem zapytać słpuki podporowe dam po rogach ale czy na prostych odcinkach też dawaliście?co one mają na celu?bo wszędzie różnie pisząi zgupiałem

Strona 84 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony