dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 88 z 214
Pokaż wyniki od 1.741 do 1.760 z 4264
  1. #1741

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gocha i Krzycho Zobacz post
    pytanie było do Ciebie masz okna drutex iglo 5 ilu szybowe
    Dwu szybowe

  2. #1742
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    witam

    Kuba dobrze kodował co mówiłem (był osobiście zwiedzać) i potwierdza tylko moje zdanie o niskim apetycie na opał

    pozdrawiam
    dziękijak będe u niego to na pewno przejmę tą bezcenną wiedze

  3. #1743

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipex Zobacz post
    dziękijak będe u niego to na pewno przejmę tą bezcenną wiedze
    witam

    przed budową miał pietra czy da radę zapytaj go jakie ma teraz zdanie na temat budowy ?

  4. #1744
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    hehe na pewno zapytam i pozdrowie

  5. #1745
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    titka

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Zawiercie
    Posty
    130

    Domyślnie

    U nas decyzja zapadła
    Czas zacząć papierologię. Woda i prąd już jest.
    Będzie garaż.


    Powiedzcie proszę:
    1. Czy fundamenty ociepla się również od wewnątrz?
    2. jak macie rozwiązaną sprawę z ciepła wodą latem przy ogrzewaniu na miał / ecogroszek bo zimą to nie ma problemu?
    3. Z jakiej firmy polecacie materiały do ogrzewania podłogowego?
    4. Jak wygląda sprawa ze schodami: ekonomiczniej wychodzi zakup drewnianych czy schody lane? (chcę schowek pod schodami)

    Dziękuję za zaproszenie od Delphion1. Proszę Cię o wiadomość na priv, kiedy możemy Cię po świętach nawiedzić. Mieliśmy poczekać na prawdziwą wiosnę ale wytrzymać nie możemy

    Pozdrawiam wszystkich cieplutko

  6. #1746

    Domyślnie

    Cytat Napisał titka Zobacz post
    U nas decyzja zapadła
    Czas zacząć papierologię. Woda i prąd już jest.
    Będzie garaż.


    Powiedzcie proszę:
    1. Czy fundamenty ociepla się również od wewnątrz?
    2. jak macie rozwiązaną sprawę z ciepła wodą latem przy ogrzewaniu na miał / ecogroszek bo zimą to nie ma problemu?
    3. Z jakiej firmy polecacie materiały do ogrzewania podłogowego?
    4. Jak wygląda sprawa ze schodami: ekonomiczniej wychodzi zakup drewnianych czy schody lane? (chcę schowek pod schodami)

    Dziękuję za zaproszenie od Delphion1. Proszę Cię o wiadomość na priv, kiedy możemy Cię po świętach nawiedzić. Mieliśmy poczekać na prawdziwą wiosnę ale wytrzymać nie możemy

    Pozdrawiam wszystkich cieplutko
    1.Ociepla się od zewnątrz, wewnątrz ocieplasz podłogę.
    2.Bardzo prosto: w moim przypadku,piec mi grzeje tylko wodę cały rok i raz na miesiąc zasypię w innym, po prostu odpalasz piec ,gdy chcesz wodę ciepłą. Lub pozostaja jak jest kasa solarki.
    3.Polecam polską firme wavin, lub coś w podobnej jakosci.Nie kupujcie chińszczyzny!!!
    4.Tutaj różnie,jak masz dobrego stolarza to popytaj .Ceny wychodza obu układów podobnie.Ja mam lane a na to drewno.

    Jeszcze nie mieszkam więc zapraszam, po przeprowadzce juz nie zaproszę
    Ostatnio edytowane przez Delphion1 ; 29-03-2013 o 22:25

  7. #1747

    Domyślnie

    Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkiej nocy wszystkim Forumowiczą , chwila oddechu na Święta i oczekiwanie wiosny , a później do dzieła
    Pozdrawiam

  8. #1748

  9. #1749
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kyko

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Piekary Śląskie
    Kod pocztowy
    41-943
    Posty
    14

    Domyślnie

    Wesołych i spokojnych Świąt oraz mokrego jajka dla wszystkich forumowiczów

  10. #1750

    Domyślnie

    Cytat Napisał titka Zobacz post

    Powiedzcie proszę:
    1. Czy fundamenty ociepla się również od wewnątrz?
    2. jak macie rozwiązaną sprawę z ciepła wodą latem przy ogrzewaniu na miał / ecogroszek bo zimą to nie ma problemu?
    3. Z jakiej firmy polecacie materiały do ogrzewania podłogowego?
    4. Jak wygląda sprawa ze schodami: ekonomiczniej wychodzi zakup drewnianych czy schody lane? (chcę schowek pod schodami)
    witam

    1. tylko od zewnątrz
    2. parę sosenek i mam ciepłą wodę
    3. wavin, gorgiel
    4. jak schowek ma być pod schodami to raczej lane

  11. #1751

  12. #1752

    Domyślnie

    Cześć mam pytanie co sądzicie o ociepleniu pod podłogą na gruncie zamiast styropianu 10cm dać keramzyt np. 20cm wychodzi trochę drożej ale może się opłaca? warto w to inwestować? Pozdrawiam Dominik

  13. #1753

    Domyślnie

    Mam jeszcze jedno pytanie zastanawiam się nad wyborem cegieł na ściany działowe w projekcie mam ceramiczne 12cm myślę nad silką 12 cm lub właśnie ceramiczną np. porotherm 11,8cm p+w niby maja podobne właściwości akustyczne ale cenowo myśle silka będzie tańsza. Co sądzicie o tych dwóch materiałach czy akustycznie faktycznie będzie podobnie i jak bedzie wyglądała sytuacja z zawieszaniem szafek.

  14. #1754

    Domyślnie

    witam

    ja mam ścianki działowe z solbetu i nie widzę żadnych problemów jest jeden plus łatwo się ściana obrabia np kładąc elektrykę, wbijając gwoździe pod zdjęcie weselne w ramie

    z34 jest domkiem tak małym że ciężki mówić o akustyce z 2 strony co byś nie użył będzie dobre

    u mnie na 12 cm solbecie wisi bojler 140L

    pozdrawiam

  15. #1755

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    witam

    ja mam ścianki działowe z solbetu i nie widzę żadnych problemów jest jeden plus łatwo się ściana obrabia np kładąc elektrykę, wbijając gwoździe pod zdjęcie weselne w ramie

    z34 jest domkiem tak małym że ciężki mówić o akustyce z 2 strony co byś nie użył będzie dobre

    u mnie na 12 cm solbecie wisi bojler 140L

    pozdrawiam
    Święte słowa :
    W porothermie nic nie wbijesz tak prosto -trzeba wiercić i specjalne kołki:/ (wiem bo mam)Ale jak juz raz powiesisz to amen i nie spadnie ani nie wyskoczy
    Mi się wydaje ,że z działowymi to bym specjalnie nie kombinował i robił co tańsze, aby tylko było zrobione solidnie.Mi lepiej porotherm 11,5 wyszedł dlatego na nim robiłem.

  16. #1756
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar marek&magda1
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Choć pogoda za oknem nie sprzyja, nawet bardzo nie sprzyja, to najwyższy czas zacząć działać.
    Kupiliśmy już styropian pod płytę fundamentową EPS 033 TERRA AQUA, mamy już zamówione pokrycie dachu (teraz było taniej), dachówka ceramiczna ROBEN monza antracyt (z Waszego polecenia na forum ) i jesteśmy na etapie zamawiania stali na zbrojenie.
    Koparka teoretycznie była zamówiona na dzisiaj, ale.....
    Teraz tylko czekamy na kilka promieni słońca.

  17. #1757
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gocha i Krzycho

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Bolesławiec
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    98

    Domyślnie

    U nas jeszcze słońca brak ale za to jest kilka stopni powyżej zera więc zaczynamy kłaść narożniki Życze wszyskim Tym którzy zaczynają -aby nasze DOMKI rosły w górę jak grzyby po deszczu

  18. #1758

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek&magda1 Zobacz post
    Choć pogoda za oknem nie sprzyja, nawet bardzo nie sprzyja, to najwyższy czas zacząć działać.
    Kupiliśmy już styropian pod płytę fundamentową EPS 033 TERRA AQUA, mamy już zamówione pokrycie dachu (teraz było taniej), dachówka ceramiczna ROBEN monza antracyt (z Waszego polecenia na forum ) i jesteśmy na etapie zamawiania stali na zbrojenie.
    Koparka teoretycznie była zamówiona na dzisiaj, ale.....
    Teraz tylko czekamy na kilka promieni słońca.
    To super
    a oglądaliście dachówki roben piemont antracyt?
    Dachówka troszkę mniejsza(mniejsza wersja monzy) i chyba lepiej się dach wtedy mały prezentuje.

    To czekamy niecierpliwie na pogodę i wyniki.

  19. #1759

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gocha i Krzycho Zobacz post
    U nas jeszcze słońca brak ale za to jest kilka stopni powyżej zera więc zaczynamy kłaść narożniki Życze wszyskim Tym którzy zaczynają -aby nasze DOMKI rosły w górę jak grzyby po deszczu
    No to niech się mury...

  20. #1760
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar marek&magda1
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Posty
    75
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Delphion1 Zobacz post
    To super
    a oglądaliście dachówki roben piemont antracyt?
    Dachówka troszkę mniejsza(mniejsza wersja monzy) i chyba lepiej się dach wtedy mały prezentuje.

    To czekamy niecierpliwie na pogodę i wyniki.
    Skupiliśmy się raczej na Robenie (monza), Koramic (alegra 9) oraz Braas (rubin V9). A wbraliśmy poprostu najtańszą z nich. Widzieliśmy Twoją i bardzo nam się spodobała

Strona 88 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony