dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88
  1. #81

    Domyślnie

    Troszke zeszliśmy z tematu.

    Grzejnik czy podłogówka, chodzi oto żeby zapewnić prawidłowy ruch powietrza przy oknie. I teraz pytanie czy podłogówka spełni zadanie. Hmmmm
    Moim zdaniem bedzie ok bo z drugiej strony grzejnik jest zalecany a nie obowiązkowy


    pozdr

  2. #82

    Domyślnie

    czy podłogówka spełni zadanie. Hmmmm
    Moim zdaniem bedzie ok bo z drugiej strony grzejnik jest zalecany a nie obowiązkowy
    u mnie na poddaszu we wszystkich pomieszczeniach mam grzejniki pod połaciówkami. W tych pokojach nie zauważyłem wykraplania pary wodnej.
    Natomiast w łazience gdzie mam podłogówkę i drabinkę na przeciwległej ścianie niestety para pojawia się w narożnikah szyb choć łazienka jest dobrze wentylowana. Zimą ta para zamienia się w lód w największe mrozy oczywiście.
    W łazience jest ciepło ale jak widać przy podłogówce jest inna cyrkulacja powietrza która być może nie owiewa dokładnie okienka.

    michalsiak
    Coraz bliżej końca....

  3. #83
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Beata1164
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Witam serdecznie!!! Wczoraj zakupiliśmy okna dachowe ( w sumie 8 szt). Wszystkie zakupiliśmy PCV, ponieważ jedno okno do łazienki, drugie do pralnio-suszarni no i pozostałe 6. Też mieliśmy dylemat, co z tymi 6, ale przedstawiciel nam powiedział że prędzej czy później drewno trzeba lakierować (impregnować), ponadto PCV to kolor biały (który ja osobiście bardziej wolę niż kolory drewna). PCV było droższe, ale ja się cieszę, że takie wybrałam, a jak w praktyce będzie to się dopiero okaże.

  4. #84

    Domyślnie

    dziękuję bardzo za odpowiedzi, nie ma to jak Forum

  5. #85
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Moni123

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    Polecam FAKRO , ale jeśli moja pomoc się tu ma komuś przydać to ostrzegam dopilnujcie montażu bo często z oszczędności korzystamy z tanich, nie fachowych grup montażowych a tu przy oknach połaciowych to profesjonalny montaż jest ważniejszy niż wybór marki samego okna

  6. #86

    Domyślnie

    Zgadzam sie!!!

    Chociaż mimo wszystko nie polecam okien z marketów budowlanych nawet z najlepszym i najdokładniejszym montażem.


    pozdr

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalsiak
    u mnie na poddaszu we wszystkich pomieszczeniach mam grzejniki pod połaciówkami. W tych pokojach nie zauważyłem wykraplania pary wodnej.
    Natomiast w łazience gdzie mam podłogówkę i drabinkę na przeciwległej ścianie niestety para pojawia się w narożnikah szyb choć łazienka jest dobrze wentylowana. Zimą ta para zamienia się w lód w największe mrozy oczywiście.
    W łazience jest ciepło ale jak widać przy podłogówce jest inna cyrkulacja powietrza która być może nie owiewa dokładnie okienka.
    A ja myślę, że łazienki dobrze wentylowanej to ty nie masz.
    Tam, gdzie jest zbyt dużo pary wodnej tam zawsze w narożnikach okien wykropli się woda.
    U mnie brak działających grzejników pod oknami i woda w narożnikach okien była do momentu aż zacząłem palić w kozie, która przesuszyła cały dom!

  8. #88

    Domyślnie

    A ja myślę, że łazienki dobrze wentylowanej to ty nie masz.
    Tam, gdzie jest zbyt dużo pary wodnej tam zawsze w narożnikach okien wykropli się woda.
    hmm być może ale pomiar wilgotności wskazuje że jest ona na niskim poziomie, podczas kąpieli nigdy nie udało mi się wytworzyć pary na lustrze ani na oknach, mimo wszystko w tych zakamarkach się zbiera

    michalsiak
    Coraz bliżej końca....

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony