Witam doczekałem się istnej paranoi czego się nie spodziewałem po takim producencie...czekałem na zamówione drzwi 6 tygodni to jeszcze jakoś przeżyłem przyszły troche po terminie zaznaczam że były na zamówienie i w zamówieniu wszystko grało. Tak więc wymontowane zostały stare drzwi i co sie okazało ościeżnica została zmontowana przymiarka drzwi i nic nie pasuje na różnych wysokościach ...jakby nie te . zgłosiłem do firmy z której je kupowałem powiedzieli że przyjedzie kierowca i zabierze tylko ościeżnice. Rozpatrzenie trwało prawie miesiąc ja nadal bez drzwi i nagle telefon że to ościeżnica dobra a drzwi trzeba odesłać...istna paranoia niedługo będzie ponad dwa miesiące a ja nadal nie mam drzwi wstawiłem stare spowrotem i czekam...dodam jeszcze że za niewstawione drzwi jestem obciążany za kazdy dzień karą, drzwi były specjalne bo akustyczne 32 dB i ( 70 )i nie rozumie tej pomyłki skoro drzwi są na zamówienie i czeka się na nie 6 tygodni.....co robić czy tylko pozostaje mi sprawa w sądzie,rezygnacja i zakup gdzie indziej i oczekiwanie znów 6 tygodni ,sytuacja patowa i jestem w kropce może jakieś rady może ktoś też był w podobnej sytuacji....