dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie Gdzie nad morze z 2-latkiem?

    Gdzie wybrać się nad nasze morze z 2 letnim dzieckiem?
    Samo bieganie po plaży na pewno szybko mu się znudzi i dobre byłyby jakieś place zabaw, wesołe miasteczka, itp.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie Re: Gdzie nad morze z 2-latkiem?

    Cytat Napisał rafal9
    Gdzie wybrać się nad nasze morze z 2 letnim dzieckiem?
    Samo bieganie po plaży na pewno szybko mu się znudzi i dobre byłyby jakieś place zabaw, wesołe miasteczka, itp.
    Władysławowo?
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  3. #3

    Domyślnie Re: Gdzie nad morze z 2-latkiem?

    polecam krynicę morską, jastrzebią górę, ostrowo i karwię - te 3 ostatnie to bliskio siebie są. moja mała jeździ tam od maleńkości
    ważna rada: już dziś zacznij zbierać 2 i 5 w monetach - na miejscu przekonasz się dlaczego
    pzdr

  4. #4

    Domyślnie Re: Gdzie nad morze z 2-latkiem?

    Cytat Napisał lagerfeld
    ważna rada: już dziś zacznij zbierać 2 i 5 w monetach - na miejscu przekonasz się dlaczego
    pzdr
    To jest właśnie w tych nadmorskich miejscowościach najgorsze...
    Moje typy - Jastarnia i Jurata, albo Hel, tylko morze tam strasznie zimne

  5. #5

    Domyślnie

    Krynica Morska - Murena. Poza typowymi atrakcjami powyżej opisanymi... "przedszkole" które stanie się najważniejszym punktem dnia. A te 2 zł. to, niestety prawda, choć moje, na szczęście, zadawalało się jedynie wchodzeniem na wszystkie 12 sztuk zabawek (3min na każdą) po drodze do plaży i z powrotem też.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wilcza75

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Zdecydowanie Jantar.
    Poprzednie 2 sezony byliśmy w OW Wiking z córką gdy miała 1 i 2 lata.
    Średni standard i ceny sympatyczne.
    Obok liczne ośrodki dla osób o zasobniejszych portfelach i masa kwater.

    Znacznie mniejszy tłok niż w pobliskiej Stegnie lub Krynicy.
    Mieliśmy wrażenie że jeźdżą tam tylko ludzie z małymi dziećmi.
    tomasz

  7. #7

    Domyślnie

    Ja polecam Krynicę Morską, byliśmy w Mielnie, Władysławowoie Chłapowie ale Krynica podobała nam sie najbardziej (oprócz cen oczywiście ). Mieszkaliśmy tu: http://www.riwiera.mierzeja.pl
    Bylismy bardzo zadowoleni, napewno tam wrócimy.
    W życiu piękne są tylko chwile...

  8. #8

    Domyślnie

    a my lubimy Mikoszewo, ale tu jest mało dodatków,które skubią potrfel, ale nasze dzieci nie narzekają. Nasza 2-latka lubi plażę, spacer przez las, pobliski plac zabaw, a jak chcemy dzieciom zafundować coś dodatkowo to jedziemy do Jantara-mini-zoo, gdzie możma karmić zwierzaki, Stegna- Śmiecholandia lub Krynica-full imprez
    Joanna
    domek

  9. #9

    Domyślnie

    Może macie jakieś sparawdzone miejsca noclegowe z wyzywieniem

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dagbuilder
    Może macie jakieś sparawdzone miejsca noclegowe z wyzywieniem
    w budynku to np. ośrodek diecezji elbląskiej, w domkach ośrodek Grześ
    Joanna
    domek

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    A dziecko chorowite czy nie.
    Bo jak chorowite, to nie nad morze, chyba że do głuszy!! TAm są stada dzieci, jak zachoruje jedno to leci pół kwatery. Ja mam dziecko typu chorujące, wytrzymało tydzień, potem była angina. Od tej pory jeżdzimy w góry gdzie mniej ludzi i nikt nie siedzi sobie na głowie.

  12. #12

    Domyślnie

    My dwa razy byliśmy na południe od Łeby. Plusy takie, że byliśmy z dala od tłumu, w spokojnym gospodarstwie, w którym było pełno zwierzaków (konie, osiołek, lama, świnki, kozy, owca, psy i koty), które dla dziecka były niewątpliwą atrakcją. Minusem były codzienne dojazdy na plażę, no i fakt, że trzeba było pilnowac jedzenia, bo jakieś zwierzę mogło je porwać. Pokoje z łazienkami, mała codziennie jeździła na kucyku lub osiołku, karmiła zwierzaki.
    Michał

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Jeżeli jesteście rowerowi - to bardzo polecam tereny między Łebą a Białogórą. Sasino, Stilo, Słajszewo. Do morza ok. 3-5 km. ale są dobre trasy na rower. Ewentualnie można podjechać samochodem do Lubiatowa. A plusem to - że plaża szeroka jak chyba nigdzie a ludzie co 30 metrów. Przy żwawym dwulatku nie do przecenienia - gdy pojechaliśmy do Łeby czy Darłowa, to po 10 minutach udało mu się zniknąć w tłumie. Naprawdę chwila nieuwagi wystarczy. Koszmar!!!
    Niestety minusem tych terenów jest diablo zimne morze. Na 5 lat może z 10 razy dało się wejść bez bólu.
    A jeśli blisko morza - to tez chyba polecałabym Jantar. Sennie, niedrogo, kolejka wąskotorowa - i świetne trasy na rowery na Żuławach.

  14. #14

    Domyślnie

    Michal_M czy możesz podać konkkretne namiary na to gospodarstwo? Może być na priva.Właśnie intensywnie szukam spokojnego miejsca nad morzem dla rodziny typ 2+2

  15. #15

    Domyślnie

    Michal_m
    Dzieki za szybką odpowiedż

  16. #16

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_m
    Drobiazg
    Michale.. czy mogłbyś również i mi na priva skrobnac conieco
    pozdrawiam
    m.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_m
    My dwa razy byliśmy na południe od Łeby. Plusy takie, że byliśmy z dala od tłumu, w spokojnym gospodarstwie, w którym było pełno zwierzaków (konie, osiołek, lama, świnki, kozy, owca, psy i koty), które dla dziecka były niewątpliwą atrakcją. Minusem były codzienne dojazdy na plażę, no i fakt, że trzeba było pilnowac jedzenia, bo jakieś zwierzę mogło je porwać. Pokoje z łazienkami, mała codziennie jeździła na kucyku lub osiołku, karmiła zwierzaki.
    Czy ja też mogę prosić o namiar. Mam 2-latka i chciałabym z nim gdzieś pojechać , ale tak, żeby się nie nudził.

    Pozdrawiam.

  19. #19

    Domyślnie

    Wysłałem Wam kontakt.

    Może Wam spasuje.
    Michał

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_m
    Wysłałem Wam kontakt.
    Może Wam spasuje.
    Dziękuję bardzo już sobie zapisałam.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony