dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 125
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasiorek
    Cytat Napisał Paty
    witajcie w klubie...................wiecznie zaspana, znużona, ledwo zipiąca, słońce i ciepełko jedynie daje mi kopa więc od jesieni do wiosny generalnie jestem nieprzytomna, wiecznie zimne ręce, zimne stopy, dwie pary skarpet, dres i szlafrok po domu , czapki szaliki , futrzane kurtki .............itd itd................w pracy kaloryfery na full , kawa nie pomaga, cola rozdrażnia...........oby do wiosny.......a na stare lata trzeba się wyprowadzić w ciepłe krainy..........
    hi hi , jakbym siebie widziała. W mieszkaniu ciepło ( dla pozostałych domowników oczywiście) a ja w ciepłym szlafroczku, zwinięta w kłębek z kubkiem gorącej herbaty, aż się boję co bedzie jak się przeprowadzimy do domu, tam w takim nowym temperatury inne
    Ja tez mam ten problem: dwie pary grubych skarpet, polary, koce... Ostatnio zaczełam smarowac sobie stopy maściami rozgrzewającymi i szybko w skarpety. Kupiłam taka masć: balsam nawilżajacy do zimnych stóp (rozgrzewający) GEHWOL FUSSKRAFT Rot. Faktycznie trochę rozgrzewa. Kiedys w Avonie był krem rozgrzewający do stóp, nie wiem czy jeszcze jest, ale był rewelacyjny: naprawdę grzało

    planuje sobie kupić takie wełniane kapcie, które można dostać na stoiskach z górlaskimi kapciami albo na allegro. Takie z wełny, za kostkę. Może cieplej będzie


    edit:

    znalazłam takie kremy rozgrzewające do stóp:
    1. Farmona nivelazione
    http://www.domzdrowia.pl/42522,farmo...top-75-ml.html

    2. Bielenda Cold Stop

    3. Ziaja krem rozgrzewająca (gorczyca+ imbir)
    http://sklep.salonik.com.pl/sklep/pr...oducts_id/3092

    4. Oriflame krem rozgrzewający z cynamonem
    http://gdansk.olx.pl/rozgrzewajacy-k...m-iid-21701797

    5. Jardin
    http://www.melisamed.pl/jardin-krem-...0ml-p-697.html

    jest w czym wybierać, by rozgrzać stópki
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał morfeusz1
    Cytat Napisał Kasiorek
    Cytat Napisał Paty
    witajcie w klubie...................wiecznie zaspana, znużona, ledwo zipiąca, słońce i ciepełko jedynie daje mi kopa więc od jesieni do wiosny generalnie jestem nieprzytomna, wiecznie zimne ręce, zimne stopy, dwie pary skarpet, dres i szlafrok po domu , czapki szaliki , futrzane kurtki .............itd itd................w pracy kaloryfery na full , kawa nie pomaga, cola rozdrażnia...........oby do wiosny.......a na stare lata trzeba się wyprowadzić w ciepłe krainy..........
    hi hi , jakbym siebie widziała. W mieszkaniu ciepło ( dla pozostałych domowników oczywiście) a ja w ciepłym szlafroczku, zwinięta w kłębek z kubkiem gorącej herbaty, aż się boję co bedzie jak się przeprowadzimy do domu, tam w takim nowym temperatury inne
    Ja tez mam ten problem: dwie pary grubych skarpet, polary, koce...
    Mówcie mi "siostro" . Dołączam do klubu, chociaż szlafrokom mówię stanowcze "nie"
    Mi na niskie cisnienie pomaga aktywność fizyczna.

  3. #23

    Domyślnie

    Kasiorku witaj w klubie.Ja mam wiecznie te 90/60 a czasem jeszcze spada...tez sie martwilam,ze moze mi to jakos zaszkodzic wiec walcze z tym....polecam Ci bardzo picie jemioły,ona reguluje ciśnienie zarowno za wysokie jak i za niskie,dobre sa tez bardzo kąpiele zimne o ktorych ktos tu juz wspomnial,kawy natomiast nie polecam.
    Ja codziennie cwicze,chwilowo to podnosi cisnienie,ale na dłuzszą mete jeszcze je obniża wiec nie wiem co ze mną pozniej będzie
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał aha26
    Kasiorku witaj w klubie.Ja mam wiecznie te 90/60 a czasem jeszcze spada...tez sie martwilam,ze moze mi to jakos zaszkodzic wiec walcze z tym....polecam Ci bardzo picie jemioły,ona reguluje ciśnienie zarowno za wysokie jak i za niskie,dobre sa tez bardzo kąpiele zimne o ktorych ktos tu juz wspomnial,kawy natomiast nie polecam.
    Ja codziennie cwicze,chwilowo to podnosi cisnienie,ale na dłuzszą mete jeszcze je obniża wiec nie wiem co ze mną pozniej będzie
    na pewno zimne? toż i tak zimne wszystkie końcówki (stopy, ręce) i jeszcze pod zimną wodę trzeba?
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał morfeusz1
    Cytat Napisał aha26
    Kasiorku witaj w klubie.Ja mam wiecznie te 90/60 a czasem jeszcze spada...tez sie martwilam,ze moze mi to jakos zaszkodzic wiec walcze z tym....polecam Ci bardzo picie jemioły,ona reguluje ciśnienie zarowno za wysokie jak i za niskie,dobre sa tez bardzo kąpiele zimne o ktorych ktos tu juz wspomnial,kawy natomiast nie polecam.
    Ja codziennie cwicze,chwilowo to podnosi cisnienie,ale na dłuzszą mete jeszcze je obniża wiec nie wiem co ze mną pozniej będzie
    na pewno zimne? toż i tak zimne wszystkie końcówki (stopy, ręce) i jeszcze pod zimną wodę trzeba?
    Ja biorę gorącą kąpiel/prysznic i kończę zimnym, jak już się dobrze rozgrzeję Rzeczywiście działa

    Dopisuję się do klubu niskociśnieniowców Tych uzależnionych od kawy

  6. #26

    Domyślnie

    to i ja spróbuję z tym zimnym, chociaż brrrr

    dzisiaj juz trzy kawy wypiłam i dalej spac się chce
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Ja zapadłam w sen zimowy jakiś miesiąc temu... tylko udaję, że jakoś funkcjonuję

  8. #28

    Domyślnie

    to i ja dołączam
    ostatnio odkryłam yerba mate polecam
    z zaspanej ,snującej się zjawy zamieniłam się w wulkan energii
    kawa już tylko dla przyjemności (nie mogę się jej całkiem wyrzec )
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał matka dyrektorka
    to i ja dołączam
    ostatnio odkryłam yerba mate polecam
    z zaspanej ,snującej się zjawy zamieniłam się w wulkan energii
    kawa już tylko dla przyjemności (nie mogę się jej całkiem wyrzec )
    A jak ją sobie zapodajesz ? przez rurkę niczym cejrowski czy jak tradycyjną herbatę i jak toto smakuje
    moze też bym zaciagnęła?

  10. #30

    Domyślnie

    dołączę do klubu choć jak plucha na dworze, to mi nie do śmiechu Paty charakterystyka genialna, Ktoś wspomniał o zimym prysznicu i natychmiast skostniałam przed kompem. Nie da rady, toleruję tylko ciepełko.

    60/90 to norma u mnie, polecany standartowo koniaczek poradziła mi to lekarka gdzieś ok. godz. 10, dobrze, ze nie pijam, bo nie wiem ile musiałabym wypić do 14, kiedy padam na twarz
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  11. #31

    Domyślnie

    A jak ją sobie zapodajesz ? przez rurkę niczym cejrowski czy jak tradycyjną herbatę i jak toto smakuje
    moze też bym zaciagnęła?
    zakupiłam bombilę, w domu zwaną jerbadełkiem
    parzę (około 75 stopni )w kubeczku , sporo słabszą niż zalecają , dodaję miód i imbir świeży, albo pigwę zasypaną cukrem, albo cytrynkę albo sok jakiś
    czysta mi nie smkuje bo jakaś taka gorzka ,cierpka (jak pół szklanki herbaty zalanej łyżką wody )
    ale to kwestia smaku większość znajomych yerbaczów pija czystą i krzywo patrzy jak profanuję dodatkami

    polecam picie przez jerbadełko, bo yerba nie bardzo chce opadać na dno(a sypie się jej sporo ) i trzeba albo cedzić zębami albo przez sitko cedzić , (widziałam też ekspresówki).
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  12. #32

    Domyślnie

    tez sobie zapodam, tylko mam pytanie: co to jest ta bombila: łyżeczka z dziurkami czy jakiś specjalny kubek?

    edit

    już chyba wiem: taka rurka z dziurkami na końcu, tak?
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  13. #33

    Domyślnie

    tak bombilla to dziurawa rurka (czasem w kształcie łyżeczki )

    ale na początek, zanim się człowiek upewni czy lubi, można parzyć w kubku przez drobne siteczko
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  14. #34

    Domyślnie

    sobie jutro kupię te herbatkę, bo faktycznie już mi kedyś koleżanka wspominała, że ją stawia na nogi, że z kawy zrezygnowała, a że mi kawa już dawno przestała pomagać, to spróbuję tego.

    Ale zakupiłam sobie też dzisiaj przez net krem rozgrzewający do stópek
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  15. #35

    Domyślnie

    zmarzlakom polecam świeży imbir jako dodatek do herbatki czy innych napitków ,plus cytrynka i miodek, pycha
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Mój rekord to 80/40 i to przed zabiegiem gdy byłam nieco zdenerwowana
    Ostatnio jednak troche mi się ciśneinie podniosło. Mam dużo pracy, więcej stresu. DOchodzi do 110.
    Po mocnej kawie dostaje drgawek. Wypijam tylko 2 rozpuszczalne dziennie. Nic tylko konieczek mi zostaje Proszę dopisać mnie do grona.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Mój rekord to 80/40 i to przed zabiegiem gdy byłam nieco zdenerwowana
    Ostatnio jednak troche mi się ciśneinie podniosło. Mam dużo pracy, więcej stresu. DOchodzi do 110.
    Po mocnej kawie dostaje drgawek. Wypijam tylko 2 rozpuszczalne dziennie. Nic tylko konieczek mi zostaje Proszę dopisać mnie do grona.
    Też nie dawno takie zaliczyłam.
    Tylko, ze ja ani koniaczkiem ani zbyt mocną kawą nie mogę sobie podnieść ciśnienia.
    Dwa razy zdarzyło mi się odjechać i lądowałam w Przychodni.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No to dolaczam do Was, kurczaki jedne.
    Podobno mamy pilnowac sie na starosc, bo wtedy moze grozic nam wysokie cisnienie. ???
    Ale jak Was znam, to starosc Wam/nam nie grozi.

  19. #39

    Domyślnie

    To i ja się dopiszę do klubu niskociśnieniowców.
    U mnie jak cisnienie przekroczy 90/60 to mamy małe święto w rodzinie
    A co to pulsu to jak u Neferki, serducho bije mi w szalonym tempie ale żadnych badań nie robiłam więc nie wiem jaka jest tego przyczyna.
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    To i ja sie zapiszę do klubu
    Objawy mniej więcej jak u wszystkich z jednym wyjątkiem;nie cierpię upałow a uwielbiam deszcz
    a ciśnienie najszybciej podnosi mi wkurzenie,a żem nerwus to i okazji nie brakuje
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony