dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25

Temat: ściany w odcieniu szarości i fioletu

Domyślnie ściany w odcieniu szarości i fioletu

Czy ma ktoś z Was ściany pomalowane w odcieniu fioletu i szarości. Proszę o zdjęcia

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lolka2nite

Domyślnie

Ja mam ściany szare - bardzo fajny spokojny kolor, ładniejszy od białego Ale fioletu nie mam, choc mysle ze jesli Ci sie podoba to by pasowal, bo do szarego pasuje wszystko

3. Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Prysznic bez brodzika. Pomysł na nowoczesną aranżację łazienki [ZDJĘCIA] Jak urządzić ciepłe i przytulne wnętrze? Piękne tkaniny dekoracyjne w aranżacji wnętrz [ZDJĘCIA] Metamorfoza wnętrz, czyli jak przerobić PRL-owski salon w nowoczesne wnętrze
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tagalog

Domyślnie

Filoet może całkiem nieźle wyglądać na ścianie. Sama się nad tym zastanawiam. Do takich ścian pasują żywe dodatki-fuksja, oranż.

Domyślnie

Widziałam zestawienie farb z duluxa szarośc granitu i tajemniczy ogród - boskie
    Osobiście w sypialni mam szarość granitu i na to położona jest bezbarwna bejca z srebrnym brokatem jest cudowna.[/b]
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

Domyślnie

są szanse na zdjęcia???

Domyślnie

Pewnie że są, jak uda mi się poskromić to diabelstwo
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

Domyślnie

Ja mam i fiolet i szarość i jestem bardzo zadowolona z wybranych barw.
    Fiolet mam zestawiony z beżem bielą i chromem w lazience. Szary z odcieniem fioletu na ścianach w wiatrołapie i przedpokoju.
    Może zrobię zdjęcia w weekend.

Domyślnie

wprawdzie ściany szare a dodatki fioletowe, ale tu jest takie połączenie, oczywiście to nie moje wnętrza:

tu zaś trochę szarej ściany trochę fioletu i trochę bieli

mam parę fotek z wnętrzami w fiolecie ale połączenia szarości z fioletem nie bardzo

Domyślnie

Cytat Napisał Sdesign
    Widziałam zestawienie farb z duluxa szarośc granitu i tajemniczy ogród - boskie
    Osobiście w sypialni mam szarość granitu i na to położona jest bezbarwna bejca z srebrnym brokatem jest cudowna.[/b]
    Sdesign - koniecznie wrzuc zdjęcia
    moze wykarze sie zupelna ignorancją w temacie ale jest jakas bejca specjalnie do scian? gdzie takie cudo kupic???

Domyślnie

Agip - az mi dech zaparlo! cudowna! sliczna! przepiekna jest Twoja lazienka!i taka dostojna...

Domyślnie

to dobrze, że ją przemalowałam bo pierwotnie wszystkie ściany miały być białe.

dziękuję i cieszę się bardzo

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

Domyślnie

Agip, swietna lazienka. Powinnas chyba swoj watek zalozyc...

Domyślnie

Agip a co to za cudo płytki , twoja łazienka jest prześliczna

Domyślnie

I ja się chętnie dowiem więcej o tej łazience! Odważne zestawienia i ten żyrandol

Domyślnie

Poniżej kilka fotek z fioletami i szarościami (choć raczej z dominacją fioletu).

I mój faworyt:

Domyślnie

dziękuję Wam dziewczyny to strasznie miłe, ale i zawstydzające speszyłam się

łazienkę zaprezentuję w "Łazienkach" ale muszę ją jeszcze dopracować.

płytki to Grespania Toledo i Toile Negro (z tej serii są przepiękne białe-kwiatowe, cuudo), niestety na gładkich czarnych zostają ślady po wodzie, ale wystarczy po kąpaniu wytrzeć je ręcznikiem, a przy sprzątaniu potraktować np. Ajaxem i lśnią, jednak do kabiny prysznicowej gdzie wszystkie będę zalane nie polecam - za dużo roboty Żyrandol można kupić w każdym markecie budowlanym typu Castorama, są jeszcze białe i czerwone.

Domyślnie

Ja mam u siebie w salonie ścianę telewizyjną fioletową,pozostałe ściany mam białe ale myślę ze lepiej by wyglądało jak by były jasno szare-odczekam trochę i może kiedyś malne . Meble mam ciemny orzech, wypoczynek planuje czekoladowy, no i dodatki fioletowe pod tą ściane: dywan, serwety, poduszki.
    firanki widziałam fajne połączenie fioletu i szarości, oto one:
    http://www.jabpolska.pl/jesien2008/09.html
    bardzo mi się podobają ale ceny jeszcze nie znam

Domyślnie

przedpokoj (w oddali szara kuchnia)

pokoje tak delikatnie liliowe
    Szkoda, że koleje losów nie mają biletów powrotnych ;/

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ulinka

Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

Domyślnie

Ściana w fiolecie. Efekt końcowy będzie taki, że pomaluje ją jeszcze takim diamentowym pyłem i będzie się świeciła X(

i jej faktura z bliska

A barierka widoczna na pierwszym zdjęciu już od 6 miesięcy czeka na zabejcowanie, bo w rzeczywistości ma być taka:S
    Dziennik Ulinki i komentarze do niego
    PRZEPROWADZENI
    HURA HURA HURA

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia