dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie materiały budowalne na Słowacji

    Witam!
    Czy ktoś z was orientował się w cenach materiałów budowlanych na Słowacji i kosztach ich ewentualnego sprowadzenia do nas?

  2. #2

    Domyślnie

    poki co to materialy sa jeszcze wożone z Polski na poludnie a nie na odwrot
    w lutym odpowiednik Porothermu 40 P+W byl po 8,40 + koszt transportu
    ile kosztuje teraz ?

  3. #3

    Domyślnie ceny na Słowacji

    Nie wiem, jeszcze się nie zorientowałem. Jednak po kilkukrotnych odwiedzinach u naszych sąsaidów stwierdziłem, że wiele rzeczy mają taniej, więc może i materiały budowalane też. Trzeba by tam podskoczyć w jakąś sobotę i się zorietować. Na pewno taniej mają drewno - u nas niektórzy stolarze sprowadzają już gotowe elementy od nich - nawet im się tu nie opłaca przecierać.

  4. #4

    Domyślnie

    Podbijam temat.....bo chyba jest teraz bardzo "na czasie"
    Czy ktoś mógłby podac jakieś namiary.....Słowacja, Czechy...na materiały budowlane.....hurtownia itp.

    Nie wiem jak wasze odczucia.....ale ja już chyba mam dość "mafii cementowej" w Polsce.......może chociaż tutaj Pan Ziobro mógłby cos zrobić dobrego.

  5. #5

    Domyślnie

    Siemka
    pan Ziobro jest nie z tego resortu

    a swoją drogą czy ktos orientuje się w cenach drewna np. na Słowacji albo u innych naszych sąsiadów, czy warto tam je kupować ?

  6. #6

    Domyślnie

    w niemczech na granicy tona cementu lafarge 85 euro to zeczywiscie mamy mafie cementowa ,skoro cement tani to wyroby cementowe także np kraweznik 0.7 euro kostka brukowa 3,8 euro m2 i to 10 cm grubosci,gazon 1 euro a nie jak u nas 18 zł szt,krata jomba 60*40 !0 ,8 euro a u nas 9 zł,drewno tez tańsze łaty 4*6 1,2 zł mb u nas 2 zł ,na wakacjach do polski odjezdzało 10 tirów dziennie do polskich odbiorców indywidualnych ,zyczył by duzym churtownia takich obrotów ale u nas mozna sprzedawac mał o a po wysokich cenach bo przeciez bum budowlany.

  7. #7

    Domyślnie

    A może lepiej znaleźć dobra firmę w Polsce. Są takie na pewno, które oferują produkty dobre jakościowo w bardzo niskich cenach i nie płaci się tyle za transport, mniej zachodu przy tym wszystkim. Proponuję ci zainwestowanie w nasz polski produkt budowlany.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony