dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Targi

  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotr.nowy
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    1.526
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie Targi

    jakos tak teraz maja byc targi budowlane. zdaje się ,że od 20 do24 stycznia. Czy ktos wie coś wiecej?
    - dokładnie gdzie to ma być
    - czy wszystkie te dni udostępnione są dla "publiczności"
    - w jakich godzinach
    - WARTO?????
    Jeśli sie mylę to niech mnie ktoś poprawi !
    PIOTREK
    DZIENNIK EM-02
    GALERIA EM-02

  2. #2

    Domyślnie

    Pewnie masz na myśli Targi Budowlane "Budma" które odbywają się w Poznaniu. Trwają od 20 do 23.01.2004. Cena biletu ok 15 zł. Ja będę w tym roku poraz 5 i stwierdzam, że naprawdę warto.

    link
    http://www.mtp.pl/

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotr.nowy
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    1.526
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    No właśnie o te targi chodzi. Dzięki.
    P.S. Bilety są po 20 zł w pierwszych trzech dniach i 15 zł w ostatnim dniu. Czy to znaczy ,że tego dnia na przykład część wystawców się zmyje czy co. Jeśli uda mi się wyrwać do Poznania to własnie w piątek i boję się żeby nie zastać wyłącznie paru maruderów i ekip sprzątajacych.
    Jeśli sie mylę to niech mnie ktoś poprawi !
    PIOTREK
    DZIENNIK EM-02
    GALERIA EM-02

  4. #4

    Domyślnie

    W piątek po 12-13-tej wilu wystawców już zaczyna zwijać swoje stoiska

  5. #5

    Domyślnie

    Witam
    Ja mam zamiar jechać we czwartek po co ryzykować bo faktycznie w ostatni dzień już widać pustki przynajmniej tak było rok temu. Napewno warto być na tych targach zawsze coś sie podpatrzy jakieś nowości i nie tylko.
    Pozdrawiam ARi

  6. #6
    banzaj 5
    Guest
    banzaj 5

    Domyślnie

    Ja już byłem. ani lepiej ani gorzej ale jeżeli jesteś inwestorem to koniecznie .
    Mi udalo się załatwić w firmie od posadzek przemysłowych ,że w ramach szkolenia dla wykonawców wyleją mi ja za cenę materiałów .
    Bilet się już napewno wrócił .
    Widziałem też system rejestracji obrazu na komputerze ( 4 kamery )
    ( karta do PC + oprogramowanie 490zł ) inna firma oferowaqła mi to za 4kzł. targi Sekurex
    pozdrawiam
    Banzaj

  7. #7

    Domyślnie

    Może ktoś jeszcze był? I podzieli się oponią na temat targów. Mnie bardziej interesuje coś o ogrzewaniu i eletryce.

  8. #8

    Domyślnie

    Odradzam piątek, połowy wystawców już nie ma, druga leczy 3-dniowego kaca. Bez obrazy dla "wyjątkowych" wystawców.
    Ja idę jutro
    pozdrawiam
    Ostrzegam przed firmą Mirolet z Bydgoszczy / okna Salamander !!! ŻENADA! czytaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24491

  9. #9

    Domyślnie

    Byłem dzisiaj i mimo tego, że jest sporo wystawców, nie znalazłem ani jednego producenta POŚ!
    Jest za to stoisko Muratora .

  10. #10

    Domyślnie

    A czy nie wiecie o podobnych targach w Warszawie w najbliższym czasie?
    Do Poznania nie dam rady niestety.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Nawet jeśli w Warszawie są jakieś targi budowlane to nie ma co ich porównywac z Budmą. Targi Warszawskie obchodzi się całe w góra godzinę i to nie jeden raz. Na Budmę trzeba poświęcić co najmniej jeden dzień aby wszystko zobaczyć.
    W Warszawie dla przykładu jest po jednym no może czasami kilku wystawców z jednej branży a na Budmie jest po jednej hali.

  12. #12

    Domyślnie

    Czy targi Budma w dalszym ciągu są oddzielone od targów Instalacji które odbywały się w póżniejszym terminie.Wiech.

  13. #13

    Domyślnie

    Witam
    Ja już po targach byłem dziś hmmm troche się dowiedziałem ale tylko troche bo już mnie nie interesują dachy okna myslałem że bedzie jakieś fajne stoisko z kominkami poza jednym co reklamowali kafle to niewidziałem Dowiedziałem sie że styropian ursy sie kładzie na sylikon taki normalny dobre co Pozatym panie bardzo miłe aha mam metlik co do bram segmentowych podnoszonych do góry bo troche ich było. Troche dyskutowałem o otwieraniu ich jak sie wybierze opcje na pilota bo bez pilota z zewnacz sie nie otwoży troche bes sensu czyli trzena cały czas, dzień chodzić z pilotem ale jest jedno rozwiazanie dodatkowo zakupić urządzenie szyfrujące innej możliwości niema bo jak jest bez napedu to problemu niema jesli sie jej niezakluczy to można ją otwierać kiedy sie chce to oczywiste co nie ? Jeszcze mnie co zadziwilo to jak bardzo prosto za pomoca paru przyzadow mozna wykonac ogrodzenie ze stali bardzo ładnie to szło dla pana.
    Widziałem oczywiście stoisko MURATORA można tam było nabyć nowy numer noi stary po przecenie
    Dobra bo znów sie rozpisałem. Targi były na dobrym poziomie można było sie rozglądnoć pomiedzy konkurencją.
    POZDRAWIAM ARi

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony