dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 83
  1. #41

    Domyślnie kuchnia - czerwień czerń i krem

    proszę o zdjęcia jakiś kuchni w tych kolorach (razem), wyczerpały mi się wszystkie pomysły przy urządzaniu kuchni

  2. #42

    Domyślnie

    będzie ciężko, jeszcze chyba nie spotkałam kuchni łączącej dokładnie te trzy kolory, mam w swoich zbiorach coś w kolorze biało/czarno z elementami czerwonymi ale to już wystrój kuchni..

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    W tym wątku znajdziesz różne fotki kuchni:

    http://forum.muratordom.pl/pochwalci...�cie%20kuchnie

    Może coś Ci się spodoba

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #45

    Domyślnie

    Łał...ale śliczne te kuchnie!
    Pozdrawiam

  6. #46

    Domyślnie

    dzięki nefer za fotki mój wybór padł na foto nr 5, z małymi zmianami cvzarny blat i mniej wiszący szafek, jak będzie gotowe to sie pochwale. A CO!!

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał asmo
    dzięki nefer za fotki mój wybór padł na foto nr 5, z małymi zmianami cvzarny blat i mniej wiszący szafek, jak będzie gotowe to sie pochwale. A CO!!
    Chwal się chwal Ja zamierzam miec wanilię na górze, krwistą czerwień na dole i prawie czarny blat I kremową podłogę Więc rozumiem
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #48

    Domyślnie Czerwona kuchnia, szare ściany i BRĄZOWE okno - ma to sens?

    Marzy mi się kuchnia krwistoczerwona z grafitowym blatem, ściany szare (bardzo jasne z lekko srebrną poświatą ), między meblami na ścianie srebrna wykładzina (taka "udawana" blacha), na oknie prawie białe kotary - no i właśnie ...
    dotarło do mnie ostatnio , że mam okno w kolorze "złoty dąb"

    Czy to ma szansę w ogóle "wyglądać"??? Mogę zrobić "złotodebową" podłogę, ale czy brązowa podłoga nie sprawi, że będę miała w kuchni po prostu ciemno??? A znowu jak zrobię podłogę szarą to to skubane okno będzie jedynym brązowym elementem we wnętrzu - czyli tak ni przypiął ni przyłatał

    Poradźcie coś błagam

    Zrezygnować z czerwonej kuchni ? Może macie jakieś pomysły, bo ja się "zacięłam"

  9. #49

    Domyślnie

    ojej,za dużo by się działo,radzę zrezygnowac z tych czerwonych mebli przy tej ścianie i koloru okien,wierz mi szybko by cię ten zestaw kolorów zmęczył

  10. #50

    Domyślnie

    ja radzę z niczego nie rezygnowac, bo potem będziesz wchodzic do swojej grzecznej i stonowanej beżowej/brązowej/kremowej* (*do wyboru) kuchni i żałowac, że jednak nie zrobiłaś krwistoczerwonej...
    do mnie akurat taki zestaw kolorów przemawia.
    co do okna... może zrób sobie wizualkę kolorystyczną?
    a może wcale nie będzie kolidowac z wnętrzem kuchni? ja np. mam czarno-białą łazienkę na dole i najpierw chciałam malowac drzwi od wewnątrz, żeby wnetrze pozostało wyłącznie b&w, kombinowałam jak koń pod górę, a gośc od drzwi powiedział mi tak: założymy i zobaczy Pani, że absolutnie te drzwi nie będą w tym wnętrzu przeszkadzac. i wiesz co? miał rację...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Zamierzam mieć kuchnię w kolorze krwistej czerwieni (dół i zabudowa do sufitu) i wanilii (górne szafki). Blat ciemny pewnie grafit albo czarny. Ściany - jaśniutkie krem - może szkło..pomiędzy szafkami .Okna - mahoń. Podłoga jaśniutka wanilia.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #52

    Domyślnie

    Dziękuję za odzew

    monah - ja bym chętnie wizualkę zrobiła, ale umiejętności/czasu/programu/zacięcia brak

    Mam te kuchnię w programiku z IKEA i tyle - tam o kolorystyce nie ma mowy. Wiem, że jest program ALNO czy tak jakoś, w którym Braza cuda wyczarowuje, ale jakoś nie potrafię się zabrać za naukę

    Całe życie mieszkam w beżach, a jedyne szaleństwo, na które sobie pozwoliłam to granatowa łazienka (kafelki) i nadal mi się nie znudziła (a ma już 10 lat). Ta czerwona kuchnia straaaasznie mi się podoba, a nawet małż stwierdził, ze bardzo fajna

    Nefer - oglądałam połączenia czerwieni z wanilią (jest nawet wątek na fm) ale jak dla mnie za "słodko". Te szarości bardzo mi się podobają.

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    Te szarości bardzo mi się podobają.
    nawiasem mówiąc - polecam wątek o wnętrzach w szarościach - może tam jakieś zestawienie kolorystyczne Cię przekona
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005

    Nefer - oglądałam połączenia czerwieni z wanilią (jest nawet wątek na fm) ale jak dla mnie za "słodko". Te szarości bardzo mi się podobają.
    Trzeba uważać, żeby nie przegiąć. Za ciemno (dlatego nie planuję czarnej kuchni) będzie wyglądało ponuro. Za dużo czerwieni - mozna dostać szału siedząc tam zbyt długo. Szukam złotego środka
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #55

    Domyślnie

    Znalazłam podobny temat o czerwonej kuchni z fajnymi fotkami,warto zajrzeć a przez okno nie rezygnowałabym z pomysłu takiej kuchni,których sama jestem miłośniczką http://forum.muratordom.pl/pomozcie-...ni,t154340.htm

  16. #56

    Domyślnie

    Dziewczyny watki o szarościach i czerwonych kuchniach to już mam "opanowane", ale jak jest czerwona kuchnia i szarości - to nie ma okna , jak jest okno brązowe, to są waniliowe dodatki, ściany i podłoga, a to mi jakoś nie pasuje ....

    Ale spróbuję to ALNO czy jak mu tam "przegryźć"i rzeczywiście kolorową wizualizację uskutecznić.

    P.S. Nefer, monah - jestem waszymi domami zachwycona, a u mnie nadal wszystko w sferze marzeń bardziej niż realizacji (dlaczego ta "kupka" pieniążków na boku tak powoli rośnie )

  17. #57

    Domyślnie

    Anulek- a nie masz żadnego kawałka ramy okna? Ewentualnie mozna poprosić sprzedawcę o jakiś odpad.
    Mogłabyś zestawić ten braz z czerwieniami mebli na żywo i miałabyś najlepszy pogląd. Programy graficzne i probki koloru na papierze nigdy nie oddają rzeczywistych kolorów i odcieni.
    A jeden "złoty dąb" nie równy drugiemu.
    Kiedy wybierałam okna to dąb bagienny oknoplastu był zdecydowanie jaśniejszy od tego samego koloru w oknoplusie.

    Nie rezygnuj- to zestawienie moze być bardzo ciekawe, porównaj w realu i trzymaj się zbliżonej "temperatury" barw: ciepłej lub zimnej.
    Powodzenia!
    Z każdym dniem coraz mniej kurzu...

    http://picasaweb.google.pl/kasiaura7

  18. #58

    Domyślnie

    Dzięki za dodanie odwagi - nie zrezygnuję z mojej czerwonej kuchni - najwyżej okno przemaluję

  19. #59

    Domyślnie

    Anulek2005 napisał:
    ...nie zrezygnuję z mojej czerwonej kuchni - najwyżej okno przemaluję
    To mi się podoba

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005

    P.S. Nefer, monah - jestem waszymi domami zachwycona, a u mnie nadal wszystko w sferze marzeń bardziej niż realizacji (dlaczego ta "kupka" pieniążków na boku tak powoli rośnie )
    NIE DAWAJ SIE DZIEWCZYNO Czerwień w kuchni dodatkowo nie kosztuje - a i tak coś musisz kupić I będzie pięknie tak jak chcesz
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony