dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 83
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    ...monah - jestem waszymi domami zachwycona...
    no co Ty, u mnie wykończone jest w zasadzie tylko jedno pomieszczenie - pokój dziecka, reszta nadal w toku... lub w planach i w sferze marzeń... dlatego zdjęć tak mało... ale będzie coraz lepiej
    a Ty koniecznie pokaż nam swoją piękną czerwoną kuchnię, jak będzie już gotowa!!!
    a może wrzuć foto tego okna, jak ten złoty dąb wygląda?
    może ciepłe szarości wychodzące z beżu będą do przyjęcia?
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  2. #62

    Domyślnie

    monah - pokój dziecka to po prostu bajka u Ciebie, reszta nie może być gorsza

    Spróbuję znaleźć jakieś zdjęcia okna i kuchni (teraz w pracy jestem ) i nie mam ich ze sobą.

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    monah - pokój dziecka to po prostu bajka u Ciebie, reszta nie może być gorsza
    D
    no mam taką nadzieję... pracuję nad tym.

    a poza tym w wątku o kuchniach ktoś pokazuje swoją czerwoną kuchnię z brązowym oknem
    http://forum.muratordom.pl/pochwalci...69089-2700.htm

    i jak tak patrzę to wydaje mi się, że szarości wychodzące może trochę z ciepłych odcieni powinny w takim wnętrzu dobrze wyglądać.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  4. #64

    Domyślnie

    Tak, to moja kuchnia - do nas dopiero dotarło jak juz kuchnia stała ze te okno to tak sobie pasuje ! ale co zrobic, kupimy ładne firanki (chcialabym coś z czarnym zwiazane) moze zakryje choc troche okno, albo rolety :0 nie załamuj się ! Spełniaj marzenia ! ja marzyłam odkad zobaczyłam w pewnym salonie meblowym o czerwonej kuchni (chociaz zastanawialam sie czy jestem az tak ekstrawagancka i odwazna zeby zrobic czerwona kuchnie) ale mąz mnie przekonał - zapytał jak nei teraz to kiedy spełnimy swoje marzenia, kiedy bedziemy bardziej odwazni ?? no i mam swoja czerwona kuchnie (a kafelki i sciany mam kremowo-beżowe) Efekty mozesz zobaczyc w linku powyzej
    pozdrawiam Agnieszka

  5. #65

    Domyślnie

    moim zdaniem u Ciebie wygląda to zupełnie normalnie (tj. okno) - bo kuchnia całościowo to już sama wiesz - bardzo mi się podoba.
    tylko u Ciebie jest beż na ścinach i podłodze, a więc kolorystyka pasująca do okna. a Anulek chce szarości.

    ps. postawa Twojego męża godna pochwały!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  6. #66

    Domyślnie CZERWONA KUCHNIA - inspiracje, realizacje, opinie, pomysły

    Witam
    Mam straszny dylemat. Marzy mi się czerwona ewentualnie czerwono - czarna kuchnia. Te które widziałam w necie są z frontów lakierowanych a ja bym wolała coś bardziej praktycznego (za dużo naczytałam się o odbitych paluszkach). Może ktoś z was ma taką kuchnię, albo może podać linka. Z góry dziekuję.

  7. #67

    Domyślnie

    znalazłam takie fotki






    mat







    taką kuchnię miał amiec dominika161
    http://www.gniazdko.com/wp-content/u...-kuchnia-7.jpg


    więcej zdjęc czerwonych kuchni oraz firm - tutaj:
    http://images.google.pl/images?hl=pl...-8&sa=N&tab=wi

  8. #68

    Domyślnie

    Dzięki.
    Wciąż mam dylemat . Czerwona kuchnia to jednak odważna decyzja - nie chciałabym jej żałowac. Będę wdzięczna za opinie właścicieli czerwonych kuchni, czy to dobry wybór???????

  9. #69

    Domyślnie

    Witam. Miałam czerwoną kuchnię przez 11 lat i byłam z niej bardzo zadowolona. Ale ja po prostu bardzo lubię ten kolor. Były czerwone blaty , półki, fronty szafek szklanych, fronty szafek pełnych szaro-srebrzyste z delikatnymi czerwonymi paseczkami. Czerwone uchwyty. Przez parę lat ściany były białe, potem ciemno zielone. Wszyscy nasi znajomi woleli siedzieć w kuchni niż w pokoju ( a dość duża była).
    Ważne byś Ty się dobrze czuła w tym kolorze.
    prawie rok w nowym domu

  10. #70

    Domyślnie

    Mam czerwoną kuchnię. Lakierowaną, więc ślady paluszków widać. Tak jak albercikowa po prostu lubię czerwony - generalnie cały dom jest czerwony Jeśli lubisz ten kolor - będziesz zadowolona, jeśli nie - szybko doprowadzi cię do szału
    Już w domku!!!

  11. #71

    Domyślnie

    Też myślę o zrobieniu czerwonej kuchni, tylko nie wiem z jakim kolorem połączyć? Kuchnia jest otwarta na salon, który będzie brazowo-bezowy. Czy połączenie kolorów brąz i czerwień w kuchni nie będzie zbyt ciemne?

  12. #72
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Ja mam czerwoną, a właściwie bordową kuchnię, ale lakierowaną, do tego jasne płytki na ścianie i podłodze, a w salonie (połączony z kuchnią) ciemny stół i krzesła z ecru siedziskiem, do tego czerwony narożnik (dużo jaśniejszy od mebli kuchennych)
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  13. #73

    Domyślnie

    Ja myślałam o takim połączeniu: szare ściany , czerwono - czarne szafki, czarny blat . Może gdzieś coś białego, jeszcze nie wiem co, może podłoga ????. Moja kuchnia jest też otwarta na salon. Tutaj chciałabym zachowac to samo zestawienie kolorów. Marzy mi się czerwony prosty zestaw wypoczynkowy ze skóry. A może za dużo tej czerwieni?????? Sama nie wiem

  14. #74

    Domyślnie

    Mało inspiracji z czernią, ale z bielą coś mam


  15. #75

  16. #76

    Domyślnie

    Ja za to marze o czarnej lakierowanej kuchni i taka na 99% będzie dodatki w salonie i kuchni otwartej na salon będa czerwone szkło w kuchni nad kuchenką tez w czerwieni

    Moze warto pomyślec nad połaczeniem czerwieni z czarnym lug szarym co?? lub bordo z ciemnym brązem....popatrz na foto niżej jak to wygląda

    A tu jeszcze kilka inspiracji



    zestawienie kolorystyczne płytek ( foto z forum)















  17. #77

  18. #78
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rachel_07

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Płomienna kuchnia;))

    Witam,
    moje marzenia powoli się spełniają, wybrałam sobie czerwoną kuchnie (płyty mdf) Z Ikei Hmm mam pytanie, czy przy biało - beżowych płytkach zrobić biały blat czy czarny. Pomiędzy szafkami chcę wstawić szybę białą lub czarną hihih.. a z drugiej strony nie wiem czy nie postawić tylko na jeden kolor)

    Proszę doradźcie!!!!

    Pozdrawiam!!

  19. #79
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Wnętrza ---> Pochwalcie się swomi kuchniami. Tam sobie pooglądasz kuchnie - również płomienne.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  20. #80
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anstak

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Zasada - nie więcej niż 3 kolory- prawie zawsze się sprawdza. Wiec każda wersja powinna byc ok, chociaż jak bym dała biały, bo pewnie masz jeszcze kolor stalowy(np piekarnik, zlew). Biel plus czerwien plus stal powinno byc bardzo fajnie.

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony