dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Polecana firma do sufitów napinanych

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • barrisol

    3 21,43%
  • dps ceilings

    7 50,00%
  • inna

    6 42,86%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 162
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Sufit napinany tzw. "kondon" trudno się zakłada, bywa że pęknie, bardzo kiepskie możliwości dostępu do instalacji ukrytych nad sufitem. W przypadku wentylacji mechanicznej trzęsie się jak galareta od najlżejszego podmuchu co jest bardzo irytujące. Moim zdaniem taki sufit to klapa.
    Pozdrawiam

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  3. #43

    Domyślnie

    Dziękuje bardzo. Po zapoznaniu się z powyższymi postami, chyba nie skorzystam.

  4. #44

    Domyślnie Sufit napinany

    Witam.
    Mam zamiar zainstalować w łazience taki rodzaj sufitu około 5m2, czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie? Jak jest ze skraplaniem pary na takim materiale o efektach wizualnych nie ma co wspominać bo są rewelacyjne.
    Licze na pomoc w temacie.



    Pozdrawiam.

  5. #45

    Domyślnie

    Nie mówcie że nikt nie ma doświadczenia z takimi sufitami.Będe musiał zdać się naludzi z firmy zakladającej w/w ustrojstwo

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  7. #47

  8. #48

    Domyślnie Barrisol - sufit

    Witam! Czy robił ktoś w domu sufit BABBISOL? Słyszałam że wygląda on pięknie, zmienia się całkowicie wnętrze pomieszczenia.Może wiecie jaka jest cena od metra kwadratowego. Pozdrawiam

  9. #49

    Domyślnie

    Witam ponownie. Czy naprawdę nikt nie montował tych sufitów?????

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A nie lepiej poszperać trochę na forum i skorzystać np. z wyszukiwarki. Dużo tego nie ma ale niektórzy coś tam o tym wspominają np. tu
    http://forum.muratordom.pl/post53927...arrisol#539273

  11. #51
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    u mnie w dzienniku jest stronka z namiarem

    a m2 kosztuje około 400zł

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Bylam o krok od barrisolu w lazience. Na szczescie mi przeszlo. Dlaczego na szczescie? - bo jednak na duzych powierzchniach i wysokosciach - wg mnie - wyglada znacznie lepiej niz w malej lazience,, bo obawialam sie, ze szybko znudzi mi sie taki blyszczacy sufit

  13. #53

    Domyślnie

    Witam! A może znasz cenę za metr kwadratowy? Nawet nie wiem gdzie tego szukać. Ja chce do dużego przedpokoju. Wygląda to podobno super. Pozdrawiam

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    zaoferowano mi barrisol tej firmy http://www.barrisol.com.pl/techniczne.htm Nie pamietam juz ceny ( drogo dosc jednak wychodzilo), ale jesli wyslesz do nich maila z zapytaniem - potrzebne informacje uzyskasz

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    U mnie pojawil sie problem z kolorem - do moich wnetrz pasowal tylko ktorys z lakierowanych, a ja blyszczacego nie chcialam. Inne kolory mi nie pasowaly. No ale troche czasu juz minelo, moze technologie poszly naprzid Powodzenia

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Obecnie DPS-y mają w ofercie katalogowej ok 34 kolory w satynie i macie.
    ( naturalnie wciąż są w bogatej ofercie "metaliki" i lakiery)
    Pracuję z tzw. barisolami od ponad 12 lat i też mi się wydawało do niedawna, że nadają się raczej do obiektów publicznych.
    Nic bardziej mylnego. Efekt sufitu satynowego i możliwości jakie daje DPS są nieporównywalne z g-k. Można zrobić dużo więcej niż z tradycyjnej płyty g-k i w zasadzie w porównaniu same zalety.Nawet dużo wyższa cena daję się wytłumaczyć.W zależności od formy i materiału od 100-380 zł.
    Ponadto "barisole" są też półprzeźroczyste i perforowane, co pozwala na zabawę ze światłem jakiej nie daje gips - np efekt świecącego sufitu z równomiernie rozłożonym światłem na całej jego powierzchni.
    Najsprawniejszą firmą realizującą barisole w Polsce i Europie jest IMO poznański "Sufmar". Przeskoczyli samych wynalazców systemu - rozwinęli technologię napinania o własne patenty.

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Wsjo to prawda Wojtku, ale....mialam okazje zobaczyc na wlasne oczy taki sufit i wyszlo, ze mi nie pasuje Jakos tak wydawalo mi sie, ze do super modernych wnetrz takie sufity. A swoja droga fachowiec jakis kiepski ze mna rozmawial, skoro koloru nie mogl mi znalezc. Gdyby sie bardziej postaral, kto wie, kto wie...

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Zgadzam się z Tobą, co do tej moderności. Nie wyobrażam sobie też takiego sufitu we wnętrzu stylizowanym na..., klasycznym czy historyzującym.
    Druga sprawa, to też jakość wykonania i kolorystyka, mimo wszystko ograniczona z wiadomych powodów. Ma też taki sufit pewne , nazwijmy to "mankamenty", nieobecne w sufitach g-k.
    Oczywiście wszystko zależy od wyboru estetyki.

    PS znakomicie się uzupełnia barisol połączony z g-k, ale tu też zasada ...gust itd.

  19. #59

    Domyślnie Napinany sufit lustrzany

    Jeśli temat już się pojawił to proszę o zwrócenie uwagi, ponieważ nie mogłam takiego znaleźć.
    Interesuje mnie kwestia napinanego sufitu. Jest kilka firm, które to sprzedają i montują, ale niestety nigdzie nie ma cen. Może ktoś już cos takiego ma? Myślałam o takim akcencie w sypialni. Będzie duża, ładna i jasna, ale nie wiem czy taki sufit nie narzuca zbytnio stylu, w którym musiałabym urządzić sypialnię.

  20. #60

    Domyślnie

    Dla jaśniejszego obrazu zamieszczam zdjęcie. Pokój ma mniej wiecej takie wymiary - 8x5. Okna z lewej, z prawej balkon, na wprost dwa w odległości 150 cm, okienka 90 cm. Szafy muszą być, to nasza garderoba, a także będą w nich zabudowane kominy. Kto ma Planetę II to wie, o czym mówię ;D Oryginalnie były to dwa pokoje, dla nas jednak to za dużo, więc zrobiliśmy jedną wielką sypialnię. Co do stylu to chciałabym coś niezbyt nowoczesnego, ponieważ cały dom planujemy urządzić raczej klasycznie, a nawet bardziej idąc w stronę antyków niż nowoczesnych form. Oto projekt

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony