dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 104
  1. #61
    Banned
    alinka_26

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    8

    Domyślnie

    bardzo rzadko jeżdżę do Ikei ponieważ towar jaki mają jest słaby jakościowo i nie ma tam nic to by mnie zachwyciło

  2. #62

    Domyślnie

    Jak dla mnie w Ikea bardzo dobre i nie drogie są te wszystkie przybory kuchenne jak praski do czosnku,otwieracze,tarki,noże i różna ceramika i szklane wyroby.
    Ale fotele obrotowe już nie są zbyt dobre,za te same albo nawet mniejsze pieniądze można kupić coś polskiego dużo lepszej jakości.
    Meble w zasadzie są tam takiej samej jakości jak innych większych producentów.

  3. #63
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Androx

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-043
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja myślę że trzeba przede wszystkim rozgraniczać wartościowe produkty w dobrej cenie od tych na których ikea zarabia najwięcej i są gorszej jakości
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  4. #64
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marecki60 Zobacz post
    Załącznik 350764
    Haha to jest przejrzysta instrukcja
    A bez flaszki się nie da ?
    Darek B

  5. #65
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzyszbielski

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-072
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja bardzo często kupuje meble w Ikei. Ostatnio kupiłem półkę pod telewizor i stolik do kawy i jestem bardzo zadowolony.

  6. #66

    Domyślnie

    Podobają mi się ich meble ale nie zachwycają mnie
    REKLAMA NA FM JEST PŁATNA

  7. #67
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    martynaly1991

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    17

    Domyślnie

    Sama nie chciałabym tam pracować , mam paru znajomych , którzy pracują w tym sklepie i nie są zadowoleni . Kilku z nich odeszło bardzo szybko . Natomiast zakupy tam uwielbiam .

  8. #68

    Domyślnie

    Chyba o każdej sieciówce w Polsce krążą takie opinie, w każdej branży.

  9. #69

    Domyślnie

    Ja nie znam nikogo kto by tam pracował więc nie wiem ale do samej Ikei mam mieszane uczucia, niby jest tam trochę rzeczy które mi się podobają ale jakościowo bardzo często jest zwyczajnie słabo

  10. #70
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agataia91

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    8

    Domyślnie

    Kiedyś słyszałam , że praca w ikei do przyjemnych nie należy , a nawet znam osoby , które szybko stamtąd uciekły . Ja bardzo lubię tam robić zakupy

  11. #71
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Ja nie znoszę tego sklepu. Zawsze są tłumy ludzi, z jakością różnie bywa, a potem jeszcze wszystkie mieszkania w PL wyglądają tak samo.

  12. #72
    Banned
    ja-domatorka

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    41-001
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja bardzo lubię Ikee, jest tanio

  13. #73

    Domyślnie

    ja lubię Ikee, bo jest duży wybór i jest tanio

  14. #74

    Domyślnie

    Ikea jest nawet spoko. Jeżeli chodzi o jakość to rzeczywiście różnie bywa. Jeżeli chodzi o zarobi to niestety nie znam nikogo kto by tam pracował ale pewnie warunki są jak w każdej innej sieciówce.

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Napiszę pewne porównanie.
    Lata temu kupiłem meble w Ikea i meble w salonie meblowym. Meble w Ikea kosztowały w sumie grosze, a meble w salonie kosztowały ze 3 średnie ówczesne pensje. Jak się przeprowadzałem do domu to zabrałem jedne i drugie, rozkręciłem, przewiozłem, oczyściłem i zamontowałem w nowym domu. Meble salonowe wyglądały ładniej w momencie zakupu, ale z czasem elementy ozdobne się poobijały, bejcowanie się starło, tłoczenia odbarwiły i naprawa tego jest niemożliwa w amatorskich warunkach. Meble z Ikea nie miały bajerów, ozdób, tłoczeń, bejcowania i nie miało co się uszkadzać więc wyglądają prawie tak samo jak po zakupie. No i właśnie ... jak spojrzymy na trwałość to jest podobnie, na estetykę, to niestety ale na "ładnych" meblach salonowych widzimy ślad czasu i nie są już "ładne"
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  16. #76

    Domyślnie

    Muszę pochwalić Ikeę za podejście do tematu reklamacji. Po prawie dwóch latach od zakupu reklamowaliśmy sofę ze względu na coraz trudniejsze użytkowanie, będące według nas wynikiem błędu projektowego. Wszystko załatwione przez Internet, sami przyjechali i zabrali mebel, a za zwrot na kartę wybraliśmy sobie coś innego, zwracając tym razem przy zakupie większą uwagę na konstrukcję mebla.
    Z jednej strony nie było szczególnie tanio, z drugiej byliśmy z sofy coraz mniej zadowoleni, ale trzecia strona - czyli sam proces reklamacji - przebiegał wzorowo.
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  17. #77

    Domyślnie

    Ja lubię ikeę za to, że wszystko jest w jednym miejscu. A jakościowo też wcale nie jest źle.

  18. #78
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Dla mnie Ikea jest przereklamowana. Wszystkie mieszkania teraz wyglądają jak katalog Ikea.

  19. #79

    Domyślnie

    Meble z Ikei faktycznie może nie są najlepsze, ale różnego pokroju dodatki mają całkiem niezłe. Przynajmniej w moim przypadku słoiki, pojemniki na jedzenie, pudełka, kwiaty, świeczki mają przyzwoite i ceny też nie najgorsze, tylko trzeba nauczyć się dobrze szukać

  20. #80

    Domyślnie

    Tanie meble przyzwoitej jakości. W co drugim domu widzę ich produkty.

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony