dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. #1

    Domyślnie Jaka sokowirówka?

    Kto jest zadowolony ze swojej sokowirówki? Jakie polecacie?

    Zależy mi, żeby:
    - dobrze wyciskała sok
    - łatwo się myła w zmywarce
    - nie była głośna

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam Philips HR 1861 całkiem dobrze się sprawuje.

  3. #3

    Domyślnie

    tez ja mam , bardzo dobra sokowirowka!!! a mialam ich juz kilka
    ta kupialm tez mamie na prezent i kuzynce, wszyscy mega zadowoleni

  4. #4

    Domyślnie

    A ja mam MPM Product. 550 Wat. Mocna, duża i łatwa w myciu.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki wielkie. Poczytałem opinie w necie i na razie faworytem jest ten Philips choć trochę drogi. Jak będę miał chwilkę to przyjrzę się innym modelom Philipsa bo wydaje mi się, że jest jeszcze podobny tylko nie w kolorze "nierdzewnym" ale jakieś 150 zł tańszy...

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Mam Mesko SWS-11. Myje się dobrze, wyciska dobrze, najcichsza nie jest, ale i nie jakieś ryczące monstrum. Ma już dobre "naście" lat i ma się dobrze. Design trochę mało aktualny ale mechanicznie bez zarzutu.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Od 2 lat używam sokowirówki Gastroback Design Juicer Advanced . Rewelacja. Polecam!

    Dla planujących zakup sokowirówki mała rada - wybierajcie sokowirówki, któe mają szerokie wejście na owoce (np. cała pomarańcz, cała marchewka, czy jabłko). Dodatkowo, żeby były różne prędkości, np. szybko wyciska sok z marchewki i innych twardych owoców, a wolno z pomarańczy...

    http://www.gastroback.de/entsafter/d...-advanced.html


  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał G.N.
    Mam Mesko SWS-11. Myje się dobrze, wyciska dobrze, najcichsza nie jest, ale i nie jakieś ryczące monstrum. Ma już dobre "naście" lat i ma się dobrze. Design trochę mało aktualny ale mechanicznie bez zarzutu.
    Rowniez mam ta sokowirowke. Machina nie do zdarcia. Co do designu to zgodze sie z przedmowca, za dekoracje to ona nie posluzy. Tak czy inaczej nie zamienilabym jej na inna. Pewnie tez nie zamienie, bo nie sadze zeby sie szybko popsula

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar szoko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Północ Południowego Zachodu
    Posty
    160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ostatnio podsłyszałam rozmowę między panią sprzedającą wyciskane soki w jednym z punktów we Wrocławiu a klientką. Generalnie pani, która soki wyciska w ciągu dnia na masową skalę, zachwalała sokowirówki Zelmera. I to takie z pojemnikiem na odpady po wyciskaniu, który jest na zewnątrz sokowirówki. Mówiła, ze ma takie 2 Zelmery na zmianę i jeszcze nigdy nie dopadła jej awaria

  10. #10

    Domyślnie

    Zapytam, czy ktos z Was ma urządzenie, w ktorym jest i sokowirowka i robot kuchenny. Zastanawiam się, czy nie warto zainwestowac w taki wieloczynnosciowy sprzęt. Podzielcie się doswiadczenie.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa36
    Zapytam, czy ktos z Was ma urządzenie, w ktorym jest i sokowirowka i robot kuchenny. Zastanawiam się, czy nie warto zainwestowac w taki wieloczynnosciowy sprzęt. Podzielcie się doswiadczenie.
    Miałam robota marki philips z czymś co nosiło nazwę sokowirówki. Beznadzieja. Teraz używam styranej sokowirówki mojej teściowej, która przez lata robiła na niej hektolitry soków i nie ma porównania. Przede wszystkim w tamtym robocie nie było mechanizmu odrzucania odwirowanych odpadów do osobnego pojemnika. Trzeba je było ręcznie wyciągać i to dość często bo inaczej spadała wydajność odwirowania soku i dużo go zostawało w odpadach. Moim zdaniem porażka.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  12. #12

    Domyślnie

    Czasami te starsze sprzęty lepiej się sprawdzają, ale tez mi się wydaje, że wszystko zależy od marki. Z tego co wiem, to podobno bardzo dobrze sprawdza się sokowirówka Boscha, ale chyba każdy wie, że ta marka, to raczej gwarancja tego, że sprzęt będzie dobrze funkcjonował przez dłuższy czas. Zresztą nie jest taka sokowirówka tej marki jakoś bardzo droga, na magicznej planecie znalazłam całkiem tanio w porównaniu z innymi markami.

  13. #13

    Domyślnie

    Ja mam sokowirówkę marki Sapir SP1160I. Korzystam z niego kilka razy w tygodniu już od ponad pół roku i nic się z nim nie dzieje, łatwo się go czyści, nie mam zastrzeżeń.

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hanka__

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ja mam nasz polski Zelmer i naprawdę dobrze mi służy. Nie polecam natomiast tych takich super malutkich - szybko się zapychają i nie sprawdzają się zupełnie jak ktoś chce przygotować nieco więcej soku

  15. #15

    Domyślnie

    Ja zastanawiam się nad zakupem wyciskarki. Czy możecie coś polecić?

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adda.g

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-790
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ja mam Zelmer i dobrze się sprawdza.

  17. #17

    Domyślnie

    Już sobie upatrzyłam jeden model Huroma, zażyczyłam sobie na gwiazdkę

  18. #18
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar MarcelWiatr
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Brzeziny
    Kod pocztowy
    95-060
    Posty
    3

    Domyślnie

    ja to polecam taką, żey była łatwa w czyszczeniu.... i wyciskała sok z pomarańczy i np. jabłek. To będzie droższe, ale opłacalne.

  19. #19

    Domyślnie

    Może powiesz jak poznać taką, która będzie łatwa w czyszczeniu.

  20. #20

    Domyślnie

    Taka którą można wkładać do zmywarki? Hurom drugiej generacji, zostawia mało pulpy http://www.odeo24.pl/product-pol-247...wna-inox-.html

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony