dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Witam,

    w temacie sokowirówki warto się najpierw zastanowić, z jakich owoców będziemy przede wszystkim chcieli zrobić sok. Osobiście miałem Philips, ale poza marka warto się zastanowić czy wybrany model:

    łatwo i sprawnie da się zdemontować na poszczególne komponenty (oczywiście mam na myśli to, co producent przewiduje do demontażu podczas normalnej eksploatacji, nie zaś przeróbki

    Im łatwiej się demontuje, tym lepiej później do poskładać po umyciu i same mycie nie przyprawia nas na myśl o nim o ból głowy.

    Ważne aby była możliwość wkładania całych owoców (było już wcześniej na tym forum wspomniane), jednak warto pamiętać, że jeżeli będziemy wyciskać sok na przykład z marchwi, to pokrojenie jej na mniejsze kawałki z pewnością przedłuży żywotność sprzętu.

    Warto pamiętać, że jeżeli chcemy wyciskać sok z owoców takich, jak maliny, czy porzeczki, lepsza będzie wyciskarka.

    Lepiej wybierać sokowirówki z mocnym silnikiem (min. 500 W), ponieważ silnik się tak nie przegrzewa, jeżeli elementy robocze napotkają większy opór (na przykład dużo owoców w początkowej fazie wirowania)

    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Sokowirówka to jednak takich sprzęt z górnej półki. Wytarczy spojrzeć na ceny, które wynoszą ponad 2000 zł sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-dwuslimakowe ale jak kotś lubi pić dużo soków i ma pięniądze to jest to chyba dobre urządzenie. Sam co prawda z takiego nie korzystam, ale np. robot kuchenny bardzo mi pomaga.

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sarsa

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Pleszew
    Kod pocztowy
    63-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Taka którą można wkładać do zmywarki? Hurom drugiej generacji, zostawia mało pulpy http://www.odeo24.pl/product-pol-247...wna-inox-.html
    dobrą cenę tu mają jak na ten model

  4. #24

    Domyślnie

    Tak, bo to jest outlet AGD. Jest taniej, ale np. możesz dostać towar w opakowaniu zastępczym. Mi to różnicy nie robi.

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sarsa

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Pleszew
    Kod pocztowy
    63-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    za taką cene to bez opakowania mogą sprzedać - byleby gwarancja była.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Optymista ZG Zobacz post
    Witam,

    w temacie sokowirówki warto się najpierw zastanowić, z jakich owoców będziemy przede wszystkim chcieli zrobić sok. Osobiście miałem Philips, ale poza marka warto się zastanowić czy wybrany model:

    łatwo i sprawnie da się zdemontować na poszczególne komponenty (oczywiście mam na myśli to, co producent przewiduje do demontażu podczas normalnej eksploatacji, nie zaś przeróbki

    Im łatwiej się demontuje, tym lepiej później do poskładać po umyciu i same mycie nie przyprawia nas na myśl o nim o ból głowy.

    Ważne aby była możliwość wkładania całych owoców (było już wcześniej na tym forum wspomniane), jednak warto pamiętać, że jeżeli będziemy wyciskać sok na przykład z marchwi, to pokrojenie jej na mniejsze kawałki z pewnością przedłuży żywotność sprzętu.

    Warto pamiętać, że jeżeli chcemy wyciskać sok z owoców takich, jak maliny, czy porzeczki, lepsza będzie wyciskarka.

    Lepiej wybierać sokowirówki z mocnym silnikiem (min. 500 W), ponieważ silnik się tak nie przegrzewa, jeżeli elementy robocze napotkają większy opór (na przykład dużo owoców w początkowej fazie wirowania)

    Pozdrawiam
    A jaką sokowirówkę miałeś? Jaki model? Podobają mi się te phillipsa ze względu na niewielkie gabaryty. Nie wiem jednak, jak się sprawdzają.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Tak, bo to jest outlet AGD. Jest taniej, ale np. możesz dostać towar w opakowaniu zastępczym. Mi to różnicy nie robi.
    Tak dają gwarancję!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony