dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie WIĘŹBA DACHOWA - PŁYTY YTONGA ma ktoś?

    ............

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    To ma pewno chodzi o więźbę a nie o płyty stropowe? Płyty - oprócz tego że drogie to jeszcze czytałem o problemach z jakością - wymiarami i dokładnością wykonania.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cześć,
    robiłem przymiarki do płyt na strop. Trzeba wysłać projekt, przeliczają długości do konkretnego domu. Z tego co pamiętam, to nie robią ich w Polsce, więc Niemcy albo Austria i okres oczekiwania ok. 4 tygodni. Cena..... 1000 zł za m3.
    Po przeliczeniu zrobiłem Terive ponieważ mam podłogówkę na całym poddaszu i trzeba było robić wylewki (ytong jest gotowy do układania podłogi). Jak to się ma do konstrukcji więźby nie wiem, ale pewnie podobnie wychodzi, kwestia grubości i obecnych cen . Ciekawe jak by policzyć więźbę, węłnę, płyty KB i robociznę co wyjdzie lepiej cenowo, tylko czy współczynnik przenikania ciepła będzie lepszy? Na poddaszu dałem 30 cm wełny.....

    Pozdrawiam - Daniel

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony