dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Korek klik klak zablokowany - jak pomóc?

    Hej,

    wprowadziłam się do nowego mieszkania i niestety przy sprzątaniu łazienki wcisnęłam korek typu klik klak w umywalce. Okazało się, że korek nie odskakuje i zablokował się. Próbowałam już kilka razy go przycisnąć, aby odskoczył, ale ani drgnie.

    Wypróbowałam kilka sposobów:
    - spryskałam korek środkiem odkamieniającym, żeby może wniknął między brzegi i pomógł
    - próbowałam go podważyć na brzegach, ale nie ma możliwości wciśnięcia tam czegoś
    - pod umywalką nie ma żadnego pokrętła, które mogłoby być połączone z korkiem

    czy jest szansa, aby w inny sposób to naprawić bez rozkręcenia odpływu?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.275

    Domyślnie

    Cytat Napisał olafasola20 Zobacz post
    Hej,

    wprowadziłam się do nowego mieszkania i niestety przy sprzątaniu łazienki wcisnęłam korek typu klik klak w umywalce. Okazało się, że korek nie odskakuje i zablokował się. Próbowałam już kilka razy go przycisnąć, aby odskoczył, ale ani drgnie.

    Wypróbowałam kilka sposobów:
    - spryskałam korek środkiem odkamieniającym, żeby może wniknął między brzegi i pomógł
    - próbowałam go podważyć na brzegach, ale nie ma możliwości wciśnięcia tam czegoś
    - pod umywalką nie ma żadnego pokrętła, które mogłoby być połączone z korkiem

    czy jest szansa, aby w inny sposób to naprawić bez rozkręcenia odpływu?
    Wysuszyć korek, przyssawka lub coś przykleić i do góry.
    Uwaga! Przy marnym wykonaniu korka możesz zerwać chromonikiel z powierzchni grzybka.
    Bezpieczniej wiaderko, zdjąć syfon i delikatnie wypchac od dołu.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,

    Sprobuj odkrecic korek, i zobacz, co go blokuje. Moj daje sie odkrecic rowniez w pozycji zamknietej, mysle, ze wszystkie dzialaja podobnie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130027b.jpg
Wyświetleń:	2514
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	428554

    Powodzenia !

  4. #4

    Domyślnie

    O tym przyssaniu od góry nie pomyślłam, dzięki. Spróbuję Przychodzi Wam do głowy coś jeszcze gdyby i te sposoby nie zadziałały?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony