dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    A swoją drogą to tu coś ostatnio sporo gównianych tematów
    I zawsze przed kolacją....

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski
    A swoją drogą to tu coś ostatnio sporo gównianych tematów
    I zawsze przed kolacją....
    "Życia nie oszukasz.."
    http://www.youtube.com/watch?v=t_ODhVn78SI

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    No i jak? Wyszło?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wirecki
    No i jak? Wyszło?
    coś cicho siedzi...

    albo ma przerwę na kolację...


    albo wessało chłopa

  5. #25

    Domyślnie

    łowienie nic nie dało , a niestety zabrakło mi 19ki , aby odkręcić śruby...muszę się zaopatrzyć... w kazdym razie jakos dziwnie, ze ten klop wisi tylko na 2 srubach, może majster go dodatkowo przykleił??

  6. #26

    Domyślnie

    Żyje, żyje !



    Noo 19 to już śruby fest, nie musiał przyklejać, wszystko zależy jak siły są rozłożone. Pewnie w większości na ścinanie. Cholera mam 19 pod ręką, chętnie bym pomógł

  7. #27

    Domyślnie

    Eee CptQ jaja sobie robisz Co znaczy "na ścinanie" ?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave
    Eee CptQ jaja sobie robisz Co znaczy "na ścinanie" ?
    Nooo taki termin, nie robię sobie jaj - no może troszeczkę, dla rozluźnienia (nomen omen) napiętej atmosfery. My tu wszyscy czekamy z zapartym (nomen omen) tchem na pojawienie się małego, plastikowego koszyczka

    Sam takiego kibla nie mam, ale widzę, jak to jest skonstruowane, stąd moje dywagacje czy przyklejał, czy tez nie.

  9. #29

    Domyślnie

    montowałem takie 2 u siebie i mogę potwierdzić że 2 śruby to trzymają na swoim miejscu. Ja tam żadnego silikonu nie dawałem tylko między sedes a ścianę dawałem taką elastyczną podkładkę z pianki.

  10. #30

    Domyślnie

    u mnie jest pianka i silikon, nie uszczelniałeś dookoła?

  11. #31

    Domyślnie

    a po co? piankę trochę co prawda widać na brzegu ale mi to nie przeszkadza. Ten silikon u Ciebie ma tylko za zadanie ukryć tą piankę bo na pewno nic nie uszczelnia

  12. #32

    Domyślnie

    no i udało się! odkręciłem klopa, oczywiście zawieszki już tam nie było, za to zaraz za wlotem w rurze odpływowej zrobił się zator spowodowany przez co??? ... oczywiście zawieszkę! w życiu nie pomyślałbym, że przyjdzie mi kibel demontować przez taki głupi przypadek.... never more.....

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave
    no i udało się!

  14. #34

    Domyślnie

    cholera, znowu sukces!
    GRIZZLI

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave
    no i udało się! odkręciłem klopa, oczywiście zawieszki już tam nie było, za to zaraz za wlotem w rurze odpływowej zrobił się zator spowodowany przez co??? ... oczywiście zawieszkę! w życiu nie pomyślałbym, że przyjdzie mi kibel demontować przez taki głupi przypadek.... never more.....
    no to na odprężenie

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał zygzak
    Zabiłeś mnie.... leżę i nie próbuję wstać...
    dawno się tak nie uśmiałem, dzięki zygzak

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave Zobacz post
    no i udało się! odkręciłem klopa, oczywiście zawieszki już tam nie było, za to zaraz za wlotem w rurze odpływowej zrobił się zator spowodowany przez co??? ... oczywiście zawieszkę! w życiu nie pomyślałbym, że przyjdzie mi kibel demontować przez taki głupi przypadek.... never more.....
    Niestety miałem to samo. Kupiłem zawiszkę od Ukraińców na bazarku za 1 zł. Nie bardzo pasowała, ale powiesiłem. Zapłaciłem to przecież nie wyrzucę. Po niedługim czasie wpadła. Z początku nie było żadnych objawów i o tym zapomniałem. Z czasem po ok 2 tygodniach po spuszczeniu wody muszla napełniała się do pełna i woda bardzo wolno spływała. Środek do udrożaniania rur troszeczkę pomógł, ale problem bardzo szybko powrócił. Drutem się nie dało. Muszla ma takie jakby "półścianki" i drut nie wchodził do rury. Przypomniałem sobie o tej zawieszce. Mieszkam w Niemczech i bałem się, że jak zgłoszę wynajmującemu ten zawoła hydraulika, a jak wyjdzie, że to zawieszka to obciążą mnie kosztami. No więc rozkręciłem tron pierwszy raz w życiu. Smród niesamowity. Nigdy nie sądziłęm, że moja kupa w stanie rozkładu może tak śmierdzieć. Tak jak u kolegi koszyczek był w rurze zaraz za muszlą na nim osiadał papier i gó..o Na szczęście się się udało.
    Ostatnio edytowane przez renaultclio ; 27-03-2019 o 14:55

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony