dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 38
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 748
  1. #721

    Domyślnie

    tak, zle sie wyrazilam za wykończenie wnętrza od stanu developerskiego do takiego, w którym można się wprowadzić. Dzięki Ana

  2. #722
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    A gapa ze mnie...

    Czyli projekt ze wskazaniem konkretnych materiałów i elementów wykończenia lamp itp...

    I to jest cena za wykończenie mieszkania dokładnie zgodnie z tym projektem.

    Zawsze można zastosować zamienniki czy tzw produkty inspire,

  3. #723

    Domyślnie

    tylko wlasnie jaki jest sens brania architekta, ktory robi projekt, by potem szukac zamiennikow (a czesto meble na zamowienie) i zastanawiac sie czy beda pasowac?

  4. #724
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.946

    Domyślnie

    inka
    ale to chyba jest tak ( lub powinno być ), że rozwiązania projektowe, w tym dobór materiałów jest uzgadniany pomiedzy Inwestorem - Klientam, a projektantem, ... chyba, że mamy takie zaufanie do architekta, że zlecamy opracowanie projektu, wyjeżdżamy na wakacje, przyjeżdżamy i jest projekt
    bez uwag.
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  5. #725

    Domyślnie

    Jestem na forum nowa i zastanawiam się czy jest jakiś wątek zawierający listę projektantów. Szukam kogoś, kto podejmie się zaprojektowania mojego mieszkania. W grę wchodzi albo usługa online lub ktoś z Dolnego Ślaska. Chyba,że jest tu jakaś życzliwa dusza, która podejmie się tego dla zabicia czasu lub osoba, która zna się na rzeczy i potrafi doradzić (non profit

  6. #726

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    interesuje mnie dobra pracownia architektoniczna w Warszawie, nie bardzo mogę dodać nowy wątek, nie wiem, czy to temat na coś osobnego.Najlepiej sprawdzone miejsce
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

  7. #727

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    to taka różnica jak między krawcem a stylistą.
    dobry krawiec może wyczarować świetnie dopasowana kreacje, a stylista może nas obdarować drogimi nowinkami, dobranymi pod swój gust, a nie koniecznie dobrze leżacymi

    Z własnego doświadczenia - projektant/architekt dopilnował podnoszenia nadproży i wylewania betonu, ale np. gniazdko do lodówki zostało zamontowane na wysokości 50 cm, zwymiarowanie części belek stropowych robiłam sama, bo były potrzebne do podjęcia decyzji i wyliczenia schodów, a architekt jakoś nie mógł tego zmierzyć. Dużo trudności, mało efektywności, pomysłow i kiepskie rozstanie. Mogłabym się mocno pożalić na architekta, a zapowiadało się bardzo przyjemnie i zachęcająco.

  8. #728
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Karinso

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-340
    Posty
    2

    Domyślnie

    ehh z tym projektowaniem wnętrz to ciężka przeprawa jest, oczywiście samemu można sobie zaaranżować wnętrze. Tyle teraz jest w internecie inspiracji, w IKEa czy Leroy M jest też wiele już gotowców (swoją drogę bardzo ładnych) można sobie coś wybrać, ale oczywiście tak pociągnąć samemu temat, by łazienka pasowałam do korytarza, korytarz do sypialni i kuchni, a salon współgrał z jadalnia, to już ciężko, trzeba by trochę spędzić nad tym czasu. Mojemu bratu architekt i zaprojektował i dopilnował ekipy, i pomógł w zakupach. Zalet jest wiele, mogę polecić Ci MODEROWANO doświadczona, z pomysłami.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 21-05-2015 o 08:06 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  9. #729

    Domyślnie

    Wszystko zależy jaki projekt masz na myśli - czy bardziej prywatny, czy większy, powiedzmy globalny. Jeśli chodzi o pojedynczych architektów to jest ich całe mnóstwo i nie miałem styczności, jedyne co mi przychodzi na myśl ale to już z większych (robią na przykład projekty hal przemysłowych czy inne stricte budowlane) to City Architekci. Widzę, że jesteś z Wawy, to podsyłam [MODEROWANOJa akurat zetknąłem się z nimi w Szczecinie przy jednym projekcie. Być może realizują też mniejsze zlecenia, jak to pracownia, to pewnie ma zasoby
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 21-05-2015 o 08:06 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  10. #730
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.946

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sawadi Zobacz post
    dobry krawiec może wyczarować świetnie dopasowana kreacje, ...
    - nic nie "wyczaruje", co najwyżej będzie kopia "kreacji" lepiej lub gorzej dopasowana
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  11. #731

    Domyślnie

    Reklama debiutanta - moderowano
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 09-06-2015 o 09:36

  12. #732

    Domyślnie

    Orientuje się ktoś, czy City Architekci zajmują się również robieniem projektów domów? bo widziałem ich większe realizacje, jak technopark pomerania albo biurowce i zastanawiam się, czy mniejszym "sprawami" też zaprzatają sobie głowy.

  13. #733
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    NieJan

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    172

    Domyślnie

    Genialne pytanie. Łatwiej jest klepać post na forum, niż zadzwonić i zapytać?

  14. #734
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.946

    Domyślnie

    Cytat Napisał NieJan Zobacz post
    Genialne pytanie. Łatwiej jest klepać post na forum, niż zadzwonić i zapytać?
    ... fakt
    - trudno powiedzieć, czy pracownia "operująca" w dużej skali, podejmie się realizacji przysłowiowego "domku" czy wnętrza ( ??? )
    - w Polsce jest około 6000 uprawnionych architektów - wybór jest duży
    http://www.warsztatarchitekta.pl/archibook

    ... i sprawdzenie : czy architekt jest architektem ( w zakresie projektowania obiektów kubaturowych i nie tylko ) :
    https://extranet.iarp.pl/lista/

    pozdrawiam
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  15. #735
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    00migotka00

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    32-088
    Posty
    3

    Domyślnie aranzacja wnetrz

    Witam czy ktos korzystał z pracowni aranzacji wnetrz. Chodzi mi o aranzacje calego domu od stanu dewelopelskiego jak to wyglada w realu. Korzystał ktos?

  16. #736
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    na forum całkiem sporo osób.

  17. #737

    Domyślnie

    Wbierałem przebierałem ale się doczekałem. Pomyślałem że się pochwale bo mi nieco pomogliście Dzięki!
    http://www.kolodziejszmyt.com/portfo...zkania-taiwan/

  18. #738
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beata S-B

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Turów
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    12

    Domyślnie

    My korzystaliśmy z usług architekta wnętrz (właściwie ciągle korzystamy), ale prawdę mówiąc, jeśli przyjdzie nam kiedyś do głowy budowa większego domu to zdecydowanie drugi raz tego nie powtórzę. Faktem jest, że fajnie gdy ktoś rozlokuje sensownie te wszystkie punkty hydrauliczne i elektryczne, ale uważam, że na tym etapie mogłam współpracę zakończyć. Dużo obietnic, mało działania, dużo nie potrzebnych spięć, brak własnej inwencji projektanta tylko bazowanie na mojej wizji wnętrza. Oczywiście wiem, że to my tam będziemy mieszkać i nam ma się podobać, ale oczekiwałam kreatywności i zaskoczenia, a w sumie sama mogłam ten dom zaprojektować z głowy. Jeśli ktoś się zastanawia czy brać architekta wnętrz, to naprawdę polecam się dwa razy zastanowić.

  19. #739
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    trzeba było zmienić architekta, skoro się nie dogadywaliście.

  20. #740
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beata S-B

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Turów
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    12

    Domyślnie

    Jest to jakiś pomysł, ale nie w momencie, w którym zapłaci się za całość. A niestety tak zrobiliśmy.

Strona 37 z 38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony