dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    no wiesz - tylko do pracy toz to rozrzutność

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar martek1981
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Słupsk, Bydlino
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis107
    Witam ,oczywiscie ze sie oplaci.Po pierwsze koszt jazdy autem dostawczym ,a osobowym jest praktycznie taki sam,przy sredneij budowie mozna zaoszczedzic z kilkanascie tysiecy zl i duuuzo roboczogodzin oraz nerwow.Wyobraz sobie:kupujsz jakies material i musisz jezdzic za transportem albo czekac kilka dni,a robotnicy czekaja na material .Ogolnie to najlepiej kupic cos 4x4 lub przynajmniej z przednim napedem.Poza tym niektore auta sa dosc uniwersalne ,mga robic za dostwczaki ,kempingi i osobowe.Pzdr
    W stopce piszesz, że budujesz dom za 100 tysięcy, no to nic dziwnego jak kilkanaście można na samym transporcie zaoszczędzić Ja kupiłem nową dosyć dużą przyczepę i myślę, że jest to optymalne rozwiązanie jeżeli samemu nie ma się firmy budowlanej.
    Zdjęcia z budowy Domu w Winorośli
    "Szczęście można znaleźć w działaniu, nie tylko w posiadaniu"

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał martek1981
    Cytat Napisał gumis107
    Witam ,oczywiscie ze sie oplaci.Po pierwsze koszt jazdy autem dostawczym ,a osobowym jest praktycznie taki sam,przy sredneij budowie mozna zaoszczedzic z kilkanascie tysiecy zl i duuuzo roboczogodzin oraz nerwow.Wyobraz sobie:kupujsz jakies material i musisz jezdzic za transportem albo czekac kilka dni,a robotnicy czekaja na material .Ogolnie to najlepiej kupic cos 4x4 lub przynajmniej z przednim napedem.Poza tym niektore auta sa dosc uniwersalne ,mga robic za dostwczaki ,kempingi i osobowe.Pzdr
    W stopce piszesz, że budujesz dom za 100 tysięcy, no to nic dziwnego jak kilkanaście można na samym transporcie zaoszczędzić Ja kupiłem nową dosyć dużą przyczepę i myślę, że jest to optymalne rozwiązanie jeżeli samemu nie ma się firmy budowlanej.
    Witam ,diabel jak zwykle tkwi w strzegolach.Jednemu oplaca sie jezdzic z przyczepa ,drugiemu nie.Jezeli masz dostawczaka ktorym sie jezdzi lepiej i koszta sa nizsze niz osobowka ,to lepiej jezdzic dostawczakiem na codzien.Wyobraz sobie ,ze musisz codziennie jezdzic ,parkowac z przyczepa ,fajna sprawa jak wali sniegu .Wiekszosc ludzi mysli ze duze auto to duze koszta ,nic bardziej blednego.Najnizsze koszta paliwa mialem w transicie na ktorego pake ladowalem do 2 ton ,koszt paliwa do niego wychodzil mnie ok 10gr/km,wiec przeliczajac na benzyne to koszt paliwa wychodzil mniej wiecej tyle co jazda skuterem.Fakt zrobilem mu instalacje na olej roslinny i pare swoich patentow.Kuzwa ,znajac zycie zaraz omnie objada rozne zakichane przyglupy twierdzac ,iz na oleju rzepakowaym nie da sie jezdzic ,oczywiscie nie widza ,ze niejaki pan Diesel swoj silnik skonsturowal i stesowal na rzepaku ,na to ,ze na ropie tez bedzie chodzil wpadl pozniej Pzdr
    Regulamin forum

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Arashi

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    jeśli chcecie zakupić sprawdzony sprzęt to polecam konto na google+ można tam czasem odkryć prawdziwe perełki

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał shinokk Zobacz post
    No najlepiej chyba w takiej sytuacji po prostu wypożyczyć auto długoterminowo. Ja tak zrobiłem. Wynająłem auto z firmy ***** bardzo sobie chwalę warunki współpracy.
    Dzizas co za tupet z tą reklamą, gość 2 posty, w stopce z Warszawy a kod pocztowy Tarnów.
    Myślisz że 99% ludzi to debile ?.....większość świadomych budowniczych to inteligentni ludzie.
    Sam zastanawiałem się czy nie kupić małego busa ale ma to sporo minusów.Jeżdżę dużo i takie auto pali dużo więc koszty eksploatacji nie pokryja kosztów transportu.
    Więc mam kombi które tyram i pakuje po dach i jakoś tam ciągnie.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 30-05-2017 o 20:13

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony