dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafalnwl

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    2

    Question Dobudówka na granicy działki

    Witam
    Przymierzam sie do małej dobudówki na samej granicy działki. Tylko nie bardzo wiem jak to ugrysc zeby nie płacic zadnych kar i sasiad sie nie czepiał.

    Miejsce zaznaczone na zółto to miejsce planowanej dobudówki


    Projekt w tym miejscu przewidywał schody które nigdy nie powstały i juz raczej nie powstana

    mniej wiecej cos w tym stylu


    Mój pomysł na zagospodarowanie tego miejsca


    Dobudówka murowana o wymiarach 2,28 x 4,80 m, jest to tył domu jedno rodzinnego.

    Prosze o porade co musze zrobic zeby wszystko przebiegło zgodnie z prawem.

    Pozdrawiam
    Rafał

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Rozumiem, że sam dom został oddany do użytkowania i jest zamieszkały. Jesli tak to potrzebna jest cała procedura uzyskania pozwolenia na budowę bo jest to typowa rozbudowa budynku mieszkalnego.
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafalnwl

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Tak sam dom został juz oddany do uzytku i jest zamieszkały. A nie da sie tego załatwic w inny sposób zeby nie rozpoczynac kosztownych procedur ?? Dla pomieszczenia gospodarczego gdzie bedzie trzymane drzewo lub ewentualnie jakis rower trudno bedzie mi wydac kilkanascie stówek na geodete nowy projekt itd...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony