dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 123
  1. #101

    Domyślnie

    co do płytek podłogowych to nie narzekam, ale jeśli jeszcze raz miałabym robić łazienkę to może zdecydowałabym się jednak na jakieś jaśniejsze płytki podłogowe. grafitowe Dalia ładnie wyglądają, ale widać na nich wszystko, każdą kropelkę wody, każdy paproch. Chociaż myją się dobrze, nie mam problemu.

  2. #102
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kaczmimo
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Norda
    Posty
    125

    Domyślnie Ceramika końskie

    Witajcie,
    Poszukując idealnych dla nas płytek natknęłam się na MARCO I GRACJĘ firmy Ceramika Końskie.
    Nie widziałam ich jeszcze nigdzie i jestem ogromnie ciekawa jak się prezentują.
    Czy ktoś z Was zdecydował się już na te płytki? Może widzieliście gdzieś i macie jakieś ciekawe spostrzeżenia na ich temat?
    Pozdrawiam

  3. #103

    Domyślnie

    Chantal potwierdzam co Mowi Studentka bo u mnie tez widac kazda kropelke dobzre ze mam czerwony dywanik bo inaczej moglabym zwariowac
    Kaczmimo nie znam tych plytek, ja mam z Konskich Oxford

  4. #104
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mojem2

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Posty
    7

    Domyślnie oxford

    Witam,
    i jak wygląda użytkowanie płytek po dłuższym czasie? Jak się czyści białe i szare (jaśniejsze)? Możecie polecić oxford? Czy może zdecydowałybyście się teraz na inne? Cały czas są to praktycznie jedyne płytki o tak ładnym odcieniu szarości. Będę wdzięczna za wskazówki.

    Pozdrawiam!

  5. #105

    Domyślnie

    hmmm, podtrzymuję to co już pisałam, płytki podłogowe bym wymieniła na jasne, bo na tych widać wszystko...
    a tak ogólnie to wszystko ok, ładnie się prezentują te ścienne, myją się dobrze, ale napewno nie tak jak myłyby się gładkie. ale faktycznie też nadal nie znalazłam ładniejszych szarych. warto spróbować.

  6. #106
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Adam Gierszewski

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    41-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    Serdecznie polecam łazienka wyszła super szczególnie bardzo podobają mi się te listwy szklane T40, które sprawiają że można spokojnie dokupić jakieś czerwone lub nawet czarne dodatki bo super kontrastują z tą kolekcją. Ale jest to moja subiektywna opinia. Zdjęcia wrzucę potem.
    [Reklama - moderowano]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 07-11-2012 o 18:27

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam Gierszewski Zobacz post
    Serdecznie polecam łazienka wyszła super szczególnie bardzo podobają mi się te listwy szklane T40, które sprawiają że można spokojnie dokupić jakieś czerwone lub nawet czarne dodatki bo super kontrastują z tą kolekcją. Ale jest to moja subiektywna opinia. Zdjęcia wrzucę potem.
    [Reklama - moderowano]
    mógłbyś wrzucić jakąś fotke? pleas

  8. #108
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krks

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam serdecznie, chciałbym zasięgnąć waszych ewentualnych uwag/rad co do łazienki. Projekt wykonał projektant od dewelopera(kupione nowe mieszkanie), któremu zlecam zrobienie łazienki.

    łazienka 180x250
    ceramiki końskie seria domenico
    zamiast mozaiki będzie zwykła płytka czarna bodajże verona





    Pozdrawiam i czekam na każdą opinię
    Ostatnio edytowane przez krks ; 04-01-2013 o 07:09

  9. #109

    Domyślnie

    Witam
    Chce zakupić do łazienki płytki Oxford i czytają Wasze opinie troszkę się pogubiłem. Mam 3 pytania.
    1. Z którymi płytkami podłogowymi jest problem w utrzymaniu czystości Ceramika Końska seria Dalia czy Stargres Dalia.
    2. Czy ktoś ma na podłodze płytki z Tubądzin Modern Square w połączeniu z Oxfordem bo wydaje mi się że prezentują się bardzo dobrze
    3. Chce mieć w łazience kabinę prysznicową której dwie ścianki boczne będą stanowiły ściany wyłożone Oxfordem (najprawdopodobniej najjaśniejszy szary ) – moje pytanie brzmi czy nie będzie widać wtedy zacieków na tych płytkach??

  10. #110

    Domyślnie

    krks, co do projektu to się nie wtrącam, bo się nie znam na tym. Ale mamy te same płytki w górnej łazience i powiem tak. Jeśli możesz to na posadzkę, kup jakieś inne czarne a nie z tej kolekcji, bo są bardzo miękkie. Łatwo je obić, wystarczy, ze ci upadnie szczotka do modelowania włosów i masz odprysk. My do tej kolekcji zamówilismy czarną mozaikę z zupełnie innej firmy i kolekcji.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  11. #111

    Domyślnie

    Zastanawiam się czy dobrze będzie na posadce wyglądać płytka o rozmiarach 44.8x44.8 Tubądzin skoro płytki Oxford są 20x50. Czy lepiej wygląda jak fugi na płytkach podsadzkowych "zgadzają" się z płytkami ściennymi czy nie widać tego ?.

    Czekam na odpowiedź od użytkowników Oxfordu

  12. #112

    Domyślnie

    Mam pytanie jakie fugi (grubość) i kolor dawaliście do tych szarych (jasnych) ściennych płytek. Chciałbym żeby fuga była mało widoczna i w kolorze mało brudzącym. Jak jakościowo wyglądają te płytki wiem , że nie są rektyfikowane ale czasami nawet bez rektyfikacji jakościowo są bardzo dobre.

  13. #113
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rychu24

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad zakupem płytek z serii Amsterdam. Miał już ktoś styczność z tymi płytkami? Miałbym następujące pytania:
    1. Jaka jest jakość płytek (czy kalelkarz mocno przeklinał). Czy glazura odchodzi po przecięciu?
    2. Czy płytki są gładkie czy chropowate podobnie jak seria Oxford? Jak wygląda ich mycie?
    3. Gdzie w trójmieście lub okolicach można znaleźć tą serię na ekspozycji?

  14. #114

    Domyślnie

    Jak jest z jakością płytek grupu końskie, bo na ekspozycjach prezentują się całkiem dobrze tylko czy są trwałe. Używa już ktoś parę lat, co można o nich napisać bo zastanawiam się nad ich kupnem.

  15. #115

    Domyślnie

    Odkopuję wątek, bo spodobały mi się płytki oxford
    ale doczytałam, że średnio się sprawdzają jeśli chodzi o mycie
    Jak u Was po tych kilku latach użytkowania - wybralibyście je ponownie?
    czy lepiej odpuścic i szukać czegoś innego

  16. #116
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Ja użytkuję te płytki od trzech lat. Faktycznie nie są najłatwiejsze w utrzymaniu, ale też po tych trzech latach nie jestem specjalnie umęczona ich pielęgnacją.
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  17. #117
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moniam1979

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka55 Zobacz post
    Odkopuję wątek, bo spodobały mi się płytki oxford
    ale doczytałam, że średnio się sprawdzają jeśli chodzi o mycie
    Jak u Was po tych kilku latach użytkowania - wybralibyście je ponownie?
    czy lepiej odpuścic i szukać czegoś innego
    Pojawiły się płytki Amsterdam, bardzo zbliżone kolorystyką do Oxford.Faktura chyba będzie lepsza do utrzymania.Są bardziej "aksamitne".Kolekcja oferuje fajne szklane rekord.Produkt też ceramiki Końskie.

  18. #118
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moniam1979

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniam1979 Zobacz post
    Pojawiły się płytki Amsterdam, bardzo zbliżone kolorystyką do Oxford.Faktura chyba będzie lepsza do utrzymania.Są bardziej "aksamitne".Kolekcja oferuje fajne szklane rekord.Produkt też ceramiki Końskie.
    Szklane dekory oczywiscie

  19. #119
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mirek118
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Praszka
    Kod pocztowy
    46-320
    Posty
    758

    Domyślnie

    Wypowiem się na temat płytek Ceramika Color z miejscowości Końskie. Od kilku dni płytkarz tworzy moją łazienkę z płytek serii Terra Grey (25x75cm), płytki prezentują się bardzo ładnie i cena jest dobra jak na ten format, ale niestety od dwóch dni słucham jak to płytki nie trzymają kątów i wymiarów. Dzisiaj mi to nawet zaprezentował i to jest niestety fakt! Oczywiście kupiłem gatunek I. Dodam jeszcze, że mój płytkarz to jeden z bardziej cenionych w okolicy, także jestem pewien, że wie co mówi.
    Ot, takie moje doświadczenie z tymi płytkami.
    Dom z podd. użytk.+piwnica+podw. garaż.OZC by Asolt 5,75kW dla temp. oblicz. -18*C na zewn. i 22*C wewn.,EAH = 41,8 kWh/m2*rok.4 osoby.Okna MS Line 3 szyby Uw=0,62-0,93+3 Fakro 3 szyby. Skosy 30cm wełny λ=0,035,sufit 30-45cm.Styro 20 cm λ=0,031. 100% podłogówka+2 drab. w łazienkach. Pow podłóg w części mieszk. 165m2, pow. piwnicy 55m2, pow. garażu 55m2. Kubat. grzana 510m3.Garaż nie ogrzew. PCi GW 8,3kW by Wihi z DZ poz.-pion., Galmet Maxi 300l. WM Onyx 550+GGWC 4,5kW.Strefa II/III

  20. #120

    Domyślnie

    A co powiecie o Ceramika Końskie Varna grey

    http://ceramikakonskie.pl/pl/oferta/...=&Kolekcje=168

    Ktoś ma? Użytkuje? Jak się sprawdzają w czyszczeniu? Płytka podłogowa jest matowa da się szybko wyczyścić?
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 27-05-2016 o 14:49

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony