dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 7
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 123
  1. #61

    Domyślnie

    my mamy też małą łazienkę i kładziemy podłogę na "prosto"

    mamy mały problem z dekorem ... ma ktoś może te cieniutkie paseczki tzw. "mix"(http://www.eleganckielazienki.eu/?s=produkt&id=998) ? paski tak nierówno siebie są osadzone że szok! między szarymi paskami jest szczelina na fugę na 1mm, a miedzy białym a szarym 2mm...
    dziwnie to wygląda, ale na szczeście dużo ich nie będzie
    Ostatnio edytowane przez monykaa ; 12-09-2011 o 18:50

  2. #62

    Domyślnie

    Natala7, dzięki za sugestię, poukładamy płytki na podłodze i wtedy podejmiemy decyzję.

    Fotka z naszej łazienki



    Dziwne te płytki, są bardzo kruche, mam nadzieję że nie trzeba ich będzie za chwilę zrywać...

  3. #63

    Domyślnie

    są kruche...niech fachowiec uwaza bo odpryskują, mamy kilka odprysków ale czyms białym nam machnął po tym i nie rzuca sie tak w oczy, polecam jak najmniej ciemnych płytek bo tragedia je umyć
    Klesia podłoge macie z Końskich z kompletu Oxford?
    Monykaa a zdjecia? wrzuć coś!

  4. #64

    Domyślnie

    Natala7, a możesz się dowiedzieć, co to było to białe? Na podłogę kupiliśmy płytki dalia ze stargresu, są jaśniejsze niż te z ceramiki końskie.
    Nie kupiłabym już tych płytek, są ładne, ale ich kruchość spędza mi sen z powiek.

  5. #65

    Domyślnie

    mój fachman też potwierdza że płytki "dobrze" się tnie
    Klesia- boisz się że podczas użytkowania może coś się stać?

    wolałabym efekt końcowy pokazać ale niech będzie i pokaże co na razie mam...



    Czerwone (na foto wyszły pomaranczowe), prostokątne płyteczki to Paradyż


    Natala7-podłogowe ciężko domyć? jak z utrzymaniem czystości podłogowych w trakcie użytkowania?? będziemy mieli niestety malutki zlew(uroki małej łazienki) i podejrzewam że będzie się wodą chlapało po podłodze widać zacieki/plamki ...??
    Ostatnio edytowane przez monykaa ; 14-09-2011 o 23:24

  6. #66

    Domyślnie

    ja też mam te dalia ze stargresu, są dużo jasniejsze
    mi również chlapie sie po podłodze ale nie ma tragedii
    Monykaa nie wiem jak na Twoich podłogowych będzie bo masz ciemne na podłodze ale walnij czerwony dywanik pod zlewem i będzie ok ja tak zrobiłam, kupiłam w IKEI za 40zł czerwony shaggy dywanik i nie dośc że ladnie sie komponuje to i zacieków nie widac, czasem gdzies cos kapnie ale nie rzuca się w oczy i ze szmata nie biegam i nie wycieram
    najgorzej to i tak domycie tych płytek...
    Klesia spytam później co to było i dam znać

  7. #67

    Domyślnie

    Monykaa widzę, że mamy podobną koncepcję układania tych płytek U mnie będzie podobnie, tylko, że ja będę mieć czerwoną szklaną listwę z serii oxford pomiędzy ciemnymi płytkami, a z dołu zacznę pierwszą grafitową, a dalej białe, szare, grafit, listwa czerwona, grafit, szare i białe
    niestety efekt końcowy pokażę, ale duuuużo później, bo u mnie w łazience narazie trwa skuwanie starych płytek, przeróbka wszystkich instalacji itp. końca narazie tego bałaganu nie widać...

  8. #68

    Domyślnie

    NAtala7- to pokaż jak urządziłaś łazienkę, dywanik tak czy siak będzie -na początku miał być pod prysznicem, zobaczymy gdzie będzie niezbędny
    studentkaae- też chciałam tą listwę-ale mi odradzono bo czerwonym szlaczkiem będę robiła ramę lustra i niestety szklanej listwy nie da się dociąć żeby obłożyć lustro :/ aale z Paradyżem też mi się podoba
    znam twoj ból! też mam przerabianą starą łąziekę-i przeszłam już przez skuwnanie płytek,nową instalację grzewczą, przeróbkę światła i kanalizy.... opóżnienie o 7dni...
    mam nadzieję że disijaj pan położy płytki, jutro skończy geberit i na razie będzie przerwa w łazience i wejdzie do kuchni ktorej nie mogę się już doczekać! najgorsze że ledwo co zrobiliśmy sufit podwieszany a sąsiad zalał nas

  9. #69

    Domyślnie

    Te same płytki, a każda łazienka z nich stworzona inna. Własnie to jest w nich fajnego - ta uniwersalność. Niestety, muszę dołączyć do grona narzekających na mycie. Na podłogowych widać wszystko, a te ścienne... może na pierwszy rzut oka mniej, ale pod światło nadal mam smugi, po trzecim przecieraniu po remoncie... Chyba sobie kupię Karchera i wymyje całą lazienkę, a co mi tam...

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Chyba przestanę zaglądać do tego wątku, takie ładne są te płytki, szkoda że mają tyle wad;(

    Każda łazienka w nich wygląda pięknie
    RSP wrzucisz swoją?

  11. #71

    Domyślnie

    Lukarna o ile mnie pamięć nie myli to RSP wrzuciła swoją łazienke na samym początku kojarze ładne zielone akcenty i podswietlenie pod wanną
    ja niestety też widze dalej nie domycia...siwe wciąz mają jakby przebarwienia jak sie blizej przyjrze takie "poremontowe" jakby jakis pomarancz przeswituje czy cuś...z daleka nie widac ale jak stoje pod prysznicem i sie przyglądam to niestety
    Monykaa ja też wrzucałam już swoją ale wtedy jeszcze w fazie roboty była już wrzucam aktualne brak jeszcze szafek po umywalką i obok -bordo w połysku będa-już zamówione ale bardzo długo trzeba czekać wiec narazie w łazience porządku brak mam tylko takie dwa zdjecia aktualne
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka2.JPG
Wyświetleń:	1188
Rozmiar:	33,3 KB
ID:	74911   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka.JPG
Wyświetleń:	1128
Rozmiar:	40,2 KB
ID:	74912  

  12. #72

    Domyślnie

    ja juz plytki mam polożone efekt bardzo mi się poddoba niestety uszkodziłam lustro :/ trudno zostało zrobienie scian-malowanie,fugowanie-zamówienie szafki-niestety pod wymiar, wymiana oświetlenia, złożenie kabiny .... w między czasie dokończenie kuchni, przedpkoju i będę mogła normalnie mieszkać najbardziej brakuje mi domowych obiadków... od 2tygodni jedziemy na fastfoodach, blehh

    natala7-ładna wyszła łzazienka-dywanik wnosi takie "ciepełko"

    zgadzam sie w 100% płytki są przepiękne i tyle różnych,pięknych łazienek można z nich stworzyć

    ja "kładąc" swoją inspirowałam się tym zdjęciem i jak nic ceramika końskie pasowała jak ulał
    Ostatnio edytowane przez monykaa ; 17-09-2011 o 15:10

  13. #73
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natala7 Zobacz post
    Lukarna o ile mnie pamięć nie myli to RSP wrzuciła swoją łazienke na samym początku kojarze ładne zielone akcenty i podswietlenie pod wanną
    j
    Ale wtopa:/
    RSP przepraszam Ja sobie nawet Twoją łazienkę po cichu w inspiracjach zapisałam, żeby męzowi pokazac...
    Piękna jest...

    Natala w końcu pobudowlane brudy (podobno) znikna, głowa do góry, łazienke masz sliczną

  14. #74

    Domyślnie

    ładna będzie dopiero wtedy jak przyjdą meble łazienkowe
    Ja gdybym miała teraz robić to zrobiłabym jak RSP z tą wanną baaardzo mi się podoba
    Monykaa a ta czerwień na suficie-tez tak robisz? super jest
    (a te ukruszone kafle to silikonem podobno, nie rzucaja sie wtedy tak te odprysnięcia)

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukarna Zobacz post
    Ale wtopa:/
    RSP przepraszam Ja sobie nawet Twoją łazienkę po cichu w inspiracjach zapisałam, żeby męzowi pokazac...
    Piękna jest...

    Natala w końcu pobudowlane brudy (podobno) znikna, głowa do góry, łazienke masz sliczną
    Nie ma problemu Cieszę się, że się podoba

  16. #76

    Domyślnie

    Natala7 -nie mam podwieszanego sufitu, zastanawiałam się czy walnąć czerwony pasek pod sufitem- ale doszłam do wniosku że będzie to kiczowato wyglądało czerwony szlaczek z kosteczek wystarczy

    U mnie takie podświetlenie led-owe będzie nad czerwonym szlaczkiem na ścianie gdzie jest umywalka i lustro(czewrony szlaczek tworzy rame lustra) zastanawialam sie nad czerwonymi led-ami ale podejrzewam,że czerwień będzie "przeszkadzała" mi w robieniu makijażu
    Ostatnio edytowane przez monykaa ; 19-09-2011 o 19:47

  17. #77

    Domyślnie

    przeszkadzała Ci będzie napewno ale efekt byłby świetny

  18. #78

    Domyślnie

    albo...zamontuj sobie ledy zmieniające kolor sterowanie pilotem (mąz mój sobie wymyślił taki bajer na przedpokoj i zabudowalismy rure gazową taką półką z regipsu i tam machnął ledy takie że pilotem ustawia kolor )

  19. #79

    Domyślnie

    Monykaa, Klesia pokazcie łazienki
    Ostatnio edytowane przez Natala7 ; 30-09-2011 o 10:45

  20. #80

    Domyślnie

    ok to pokazuje co mam na chwile obecna lazienka jeszcze nieskonczona (musielismy zwolnic pracownika :/ ) w zasadzie zostaly takie bardziej kosmetyczne sprawy jak podłaczenie ledów nad lustrem, półeczka pod lustrem, uchwyt na papier, czerwone dodatki i decyzja szafka czy szklana półka na kosmetyki...

    łazieneczka maluteńka więc nie było przy czym zaszaleć

    zdjęcia przed i po




    wolno /samoopadająca klapa od WC -super sprawa, zwłaszcza przy małym dziecku
    Ostatnio edytowane przez monykaa ; 30-09-2011 o 23:51

Strona 4 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony