dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 7
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 123
  1. #81

    Domyślnie

    jeśli chodzi o płytki to jestem zadowolona -podobają mi się i płytki i ułożenie szkoda tylko że nie udało mi się wydobyć tej perłowej poświaty, która w sklepie mnie użekła... widocznie oświetlenie było tam bardziej skierowane na płytki. Podłoga to pewnie będzie mój koszmarek na razie o podłodze za dużo nie mogę powiedzieć bo jest robiony równolegle przedpokój i kuchnia i ciagle nosi się brudy po domu... na płytkach nie mam żadnych śladów, podczas cięcia,kładzenia nic się nie uszczerbiło; nie mam żadnych śladów po fugach( fugi Mapei)-nic nie powchodziło w strukture porowatej płytki-zadnymi środkami nie musiałam czyścić -fachowiec zaraz po fugowaniu przemył pare razy jakaś gąbką z wodą i wszytko ładnie się zmyło -nie słyszałam żadnych narzekań z jego strony.

    natala7- jak sprawdza się czerwony dozownik na mydło? zastanawiam się właśnie nad nim i takim czerwonym z czarnym kwiatem i cyrkoniami z castoramy...

  2. #82
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Monykaa zmiana ogromna, oczywiście na plus, gratuluję
    Fajnie z tym czerwonym dekorem wygląda...

  3. #83

    Domyślnie

    aha- zabrudzenia polecam umyć szmatką nasączoną octem zmywa praktycznie wszystko -o ile nie jest zaschniete od "roku"

    mam bzika na punkcie zapachu w łazience- powiedzcie mi jest coś co możecie polecić? przerobiłam sporo zapachów z Brise -i jak dla mnie zapach przez tydz później zanika... przestawiam się teraz na testowanie Air Wick -w Rossmannie pojawiła się nowość -patyczki w dzbanuszku z kuleczkami -używała może ktoraś z Was? A może lepiej wypróbować coś innego?? może psikacze które pod wpływem ruchu uwalniajązapach??
    Ostatnio edytowane przez monykaa ; 01-10-2011 o 10:33

  4. #84

    Domyślnie

    A u mnie póki co łazieneczka wygląda tak:


    Tu jeszcze bez lustra




    Nie wiem czemu na zdjęciach podłoga wychodzi taka szaro-brązowa, w rzeczywistości jest ciemnoszara. Jutro drugie podejście do szorowania płytek.
    Natala7, gdzie kupiłaś dozownik? Myślałam o czymś czerwonym i ewentualnie jakiejś świeczce czerwonej.

  5. #85

    Domyślnie

    Z płytek podłogowych jestem "troszku" niezadowolona... Nie polecam serii Dalia bo każde chlapnięcie wodą widać! Ale ścienne są piękne -nie zamieniłabym ich na żadne inne!!


    Czerwony dozownik co ma Natala7 jest w Castoramie, kosztuje ok 28zł też miałam go wziąść ale w końcu wzięłam drewniany bałam się że ten ceramiczny może córce albo nam ześlizgnąć się (mamy maluśtką umywalkę) i albo się rozbić albo uszkodzić umywalkę. wybrałam tą(coś mój aparat nie łapie czerwonego koloru-dozownik oczywiście jest krwisto-czerwony):


    i przymiarka do led-ów


    Wiecie może gdzie dorwę różowy( fuksja) dozownik na mydło ??????

  6. #86

    Domyślnie

    wow jakie zmiany! Monykaa tak, moj dozownik jest z castoramy, jest wiecznie zachlapany, tzn zostaja na nim smugi z wody i jesli chce go utrzymac w czystosci musze po kazdym myciu rąk wycierac go szmatka bo sie chlapie woda
    tez mam deske wolnoopadajaca (najgorzej pojsc gdzieś w gości i zapomniec ze u kogos nie ma takiej deski
    a co do zapachów ja mam osobno wc i kupiłam sobie hmm chyba Brise ten taki w kształcie i wyglądzie kamienia z zapachem cynamon http://www.fudi.pl/produkt,27254,bri...i-cynamon.html

    ale pachnie naprawde ślicznie,zapach uwalnia się pod wpływem ruchu, szwagierce sie zapach nie podobał ale mi i mężowi baaaardzo przypadł do gustu

    Klesia a jednak ułożyliście kafle na podłodze na prosto czekam na dalszy rozwój łazienki
    aaa Monykaa ledy bomba!!!
    i świetne te czerwone paski w cegiełke
    Ostatnio edytowane przez Natala7 ; 03-10-2011 o 10:22

  7. #87

    Domyślnie

    to dobrze że go w końcu nie wzięłam na moim żadnych zacieków,plam nie widać
    a ja wzięłam te patyczki Air Wick http://www.rossnet.pl/Produkt/Air-Wi...wietrza,111686 -spodobał m,i się zapach białych kwiatów, ale czekam na twoją recenzję o tym kamieniu -przede wszytskim na jak długo starcza bo będzie chyba następny w kolejce do wypróbowania podobją mi się jeszcze takie zapachowe kwadraciki które się przykleja -i tak sobie pomyślalam że zamontuję sobie takie cudo przy drzwiach wejściowych do domu

  8. #88

    Domyślnie

    no mi sie ten mój Brise cynamonowy baaardzo podoba i mam go juz 3 tygodnie jak sie skończy dam znać ale napewno kupie ten sam wkład bo nie pachnie tak "łazienkowo" nie lubie tych cytrusowych zapachów, które od razu kojarzą się z toaletą a co to za kwadraciki??...hmm

  9. #89

    Domyślnie

    masz Ci los! wykrakałaś mi wczoraj wieczorem się skończył

  10. #90

    Domyślnie

    chcialam sobie kupic nowy Brise...niestety wkłąd do tego urządzenia kosztuje 16 zł! tyle co to urządzenie z wkładem..totalna porazka

  11. #91

    Domyślnie

    kupilam najtanszy wklad i pasuje jak tam wasze lazienki???? ja mam meble lazienkowe ale nie ma co pokazywac bo przywiezli mi w srode czesc mebli i do piatku miala byc reszta i co? dzis wtorek a nikt nie zadzwonil, mąz jest juz tak wsciekły że jutro tam dzwoni i odwozi te meble..ile mozna czekac, 2 miesiace!

  12. #92

    Domyślnie

    moja łazienka nadal w remoncie... i nie mam już do tego nerwów. oczywiście zdążyliśmy już zmienić fachowca, a i ten drugi nie lepszy :/ płytki na ścianach już są, ale nie zafugowane, na podłodze dziś zrobiona została nowa wylewka, także dopiero potem płytki, jest też już sufit podwieszany, ale jeszcze długa droga do wrzucenia fotek z efektem końcowym, może za jakieś 2 tyg....

  13. #93

    Domyślnie

    Natala7 -ja czekam już 2 tydz na fronty do mebli kuchennych...

    studentkaae -wiem o czym mowa! my tez zmienialismy fachowca w połowie przez co remont baardzo sie wydłużył,ale koniec końców wszystko wygląda tak jak chciałam, może jakość nie jest powalająca ale goście nie zauważają niedociągnięć
    a pokaż ścianki - z tego co kojarze to miałyśmy podobne wizje

    u mnie łazienka skończona i wyposażona jak nie zapomne to jutro cykne foto finishu

  14. #94

    Domyślnie

    monykaa to i tak krotko..mi kuchnie zamontowali 29 sierpnia a wciaz nie mam dwoch frontow. Tak to jest jak czlowiek chce miłym być i wychodzi na tym jak zabłocki.. my cackalismy sie z salonem meblowym i olewali nas, spychali na kolejne terminy, meble lazienkowe mialy byc do konca wrzesnia (poczatek pazdziernika) i jak juz pisalam maz dal OSTATECZNY termin do zeszlej srody to przywizieli nam same szafki bez frontow i bez jednej szuflady i mieli zadzwonic na drugi dzien-czwartek i maz wkurzyl sie dzis i kazal zabierac meble i dokonczyc kuchnie(brak frontu skosnego i szufladek trzech)...bez jąknięcia powiedzieli ze przyjada w piatek, no ciekawe co zwojują pokazcie dziewczyny zdjecia

  15. #95

    Domyślnie

    moja łazienka bez dekoracji i jeszcze nie dokończona
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotki 010.jpg
Wyświetleń:	1089
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	82688   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotki 011.jpg
Wyświetleń:	955
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	82687  

  16. #96

    Domyślnie

    wrzucam kilka fotek z mojej nadal, jak widzicie, nieskończonej łazienki i wc... taki pomysł ja miałam na płytki oxford, przepraszam, że fotki nie są chyba zbyt dobrej jakości, ale robiłam komórką. jeszcze sporo pracy, następnym razem wrzucę zdjęcia jak już wszystko będzie... biały montaż, dodatki, a przede wszystkim jak będzie już czysto, bo narazie plac budowy, zresztą jak w całym mieszkaniu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0195.jpg
Wyświetleń:	1179
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	83510   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0196.jpg
Wyświetleń:	3530
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	83511   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0194.jpg
Wyświetleń:	1157
Rozmiar:	80,8 KB
ID:	83512   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0198.jpg
Wyświetleń:	1085
Rozmiar:	80,0 KB
ID:	83513  

  17. #97

    Domyślnie

    pomysł zajebisty z niecierpliwością czekam na zdjęcia z wykonczonej łazienki

  18. #98

    Domyślnie

    halo jak tam dziewczyny?

  19. #99

    Domyślnie

    Kochani trochę to trwało, ale w końcu wrzucam fotki praktycznie skończonej łazienki i wc, brakuje tylko jakiegoś fajnego czerwonego pojemnika na mydło i szczoteczki, ale mam nadzieję, że wkrótce znajdę coś pasującego. i co sądzicie?



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0262.jpg
Wyświetleń:	1312
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	89100Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0255.jpg
Wyświetleń:	1236
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	89101Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0259.jpg
Wyświetleń:	1271
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	89103Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0257.jpg
Wyświetleń:	1196
Rozmiar:	78,8 KB
ID:	89104Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0249.jpg
Wyświetleń:	1081
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	89105

  20. #100

    Domyślnie

    Cytat Napisał studentkaae Zobacz post
    Kochani trochę to trwało, ale w końcu wrzucam fotki praktycznie skończonej łazienki i wc, brakuje tylko jakiegoś fajnego czerwonego pojemnika na mydło i szczoteczki, ale mam nadzieję, że wkrótce znajdę coś pasującego. i co sądzicie?



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0262.jpg
Wyświetleń:	1312
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	89100Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0255.jpg
Wyświetleń:	1236
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	89101Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0259.jpg
Wyświetleń:	1271
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	89103Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0257.jpg
Wyświetleń:	1196
Rozmiar:	78,8 KB
ID:	89104Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0249.jpg
Wyświetleń:	1081
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	89105
    Mozesz napisac jak u Ciebie wyglada plytka podlogowa?
    Naprawde ciezko sie je myje?

Strona 5 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony