dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 123 z 123
  1. #121

    Domyślnie

    Witam

    Stoję przed wyborem płytek do mojej łazienki jednak waham się miedzy dwiema kolekcjami Ceramika Końskie Oxford a Tubądzin Modern Squere na temat Oxfordow krążą różne opinie pozytywne i negatywne że są krzywe,kruche ciężkie do utrzymania czystości ze względu na swoją fakturę ale mimo wszystko są bardzo ładne i polecane. Natomiast na temat Modern Squere jest kilka opinii że są ciekawe i tyle czy może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć tym opinią. Jak oceniacie wymienione kolekcje i które waszym zdaniem są ładniejsze (ciekawsze).

  2. #122
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    agao_83

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-234
    Posty
    386

    Domyślnie

    ja mam całą łazienkę w płytka CK Italia i nie mam zastrzeżeń. Płytki były równe, trzymały wymiar, płytkarze nie mieli z nimi żadnego problemu, użytkujemy już 4 lata i nic się z nimi nie dzieje. Łatwo utrzymać w czystości - nie widać smug, zacieków itd. Rozważałam początkowo Oxford ale ze względu na powierzchnię (oxford jest chropowaty i czytałam że ciężko go doczyścić, Italia z lekkim poślizgiem) zdecydowałam się na Italie i nie żałuję

  3. #123
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    kurtz

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    505

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad płytkami Napoli z tej firmy - ty to prawda, że jakość jest kiepska? czy coś się poprawiło na przestrzeni lat?

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony