dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3842

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konsultant marki Junkers Zobacz post
    Witam,

    Prawdopodobnie nieprzyjemny zapach pochodzi z zasobnika. Zalecam wymianę anody ze względu na skład wody. Proponuję skonsultować się w tej sprawie z Autoryzowanym Serwisantem marki Junkers, do którego kontakt można znaleźć w wyszukiwarce: http://dealersearch.junkers.pl/pl/pl/service. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem infolinii: 801 600 801.
    Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant marki Junkers
    Witam,
    A jaki byłby koszt takiej anody mój kocioł to junkers cerapur modul 22kw ewentualnie jaki numer tej anody? Samej wody nie czuć żeby śmierdziała faktem jest że anoda nie była wymieniana od 3 lat. Wodę mam zmiękczaną przez stację.
    Ostatnio edytowane przez prezes413 ; 18-01-2017 o 14:29

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wioslo1

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Luboń
    Posty
    265

    Domyślnie

    Może ktoś polecić jakiś inny niż firmowy sterownik do tego Smarta który dobrze współpracuje z podłogówką, reguluje wg temp.zewnętrznej z uwzględnieniem temp. pomieszczenia oraz ma możliwość ustawienia okien czasowych grzania CWU?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes413 Zobacz post
    Witam,
    A jaki byłby koszt takiej anody mój kocioł to junkers cerapur modul 22kw ewentualnie jaki numer tej anody? Samej wody nie czuć żeby śmierdziała faktem jest że anoda nie była wymieniana od 3 lat. Wodę mam zmiękczaną przez stację.
    Prezes413,

    Anoda powinna być kontrolowana razem z kotłem podczas corocznych przeglądów. Jest to warunek długiej i bezawaryjnej pracy zarówno kotła jak i pozostałych elementów układu. Ceny części zamiennych uzyska Pan w Autoryzowanym Centrum Serwisowym lub bezpośrednio od Serwisanta. Zachęcam do kontaktu z naszym serwisem, do którego kontakt dostępny jest na stronie: http://www.junkers.pl/informacje/serwis/. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem infolinii: 801 300 810.
    Służę pomocą w przypadku dalszych pytań.
    Pozdrawiam,
    _____________________________________
    Konsultant marki Junkers

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konsultant marki Junkers Zobacz post
    Prezes413,

    Anoda powinna być kontrolowana razem z kotłem podczas corocznych przeglądów. Jest to warunek długiej i bezawaryjnej pracy zarówno kotła jak i pozostałych elementów układu. Ceny części zamiennych uzyska Pan w Autoryzowanym Centrum Serwisowym lub bezpośrednio od Serwisanta. Zachęcam do kontaktu z naszym serwisem, do którego kontakt dostępny jest na stronie: http://www.junkers.pl/informacje/serwis/. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem infolinii: 801 300 810.
    Służę pomocą w przypadku dalszych pytań.
    Pozdrawiam,
    _____________________________________
    Konsultant marki Junkers
    Niestety przy anodzie magnezowej czuć siarkowodór, szkoda że w swojej ofercie nie mają Państwo anod tytanowych.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony