dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

6 12,24%
  • 5 10,20%
  • 6 12,24%
  • 24 48,98%
  • 8 16,33%
Strona 2 z 22
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 426

Temat: WANNA Z HYDROMASAŻEM - opinie, modele, rady, eksploatacja, uwagi

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

Domyślnie

Cześć ! Ja też wymieniłam wannę z hydromasażem na kabinę prysznicową z bajerami to dopiero plany ale uważam że to wygodniejsze mówiąc szczerze mi w tej wannie jest poprostu nie wygodnie więc jak znam siebie nie będę z niej korzystać to po co mi to.
    Pozdrawiam Aga.

Domyślnie

No to daliście mi do myślenia. Na początku byłem za, nawet nie dopuszczałem myśli, że no jak to własny dom i bez takiej wanny . Ale dzisiaj wiem, że sobie nie kupię bo należę do ludzi lekko bałaganiących ( żona twierdzi inaczej ) i jak se pomyśle o tym wszystkim to mi się odechciało
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

Wanny z hydro faktycznie kuszą, ale jak widzę ilość tych metalowych kółek, na których trzeba leżeć i udawać, zę jest przyjemnie (za taką kasę) to lekkie przegięcie
    buduję dom Turkus

Domyślnie

My też zrezygnowaliśmy z wanny hydro na rzecz panela prysznicowego. W naszym przypadku dodatkowo za nie przemówił fakt, że mamy jedną z najmniejszych wanien - więc kasy by poszło dużo a przyjemności z bąbelków niewiele.

Domyślnie

Zrezygnowałem na rzecz zwykłej wanny,pomyślałem sobie,że zamontuję panel w kabinie i bedzie OK.Tak też zrobiłem i nie zrobiłbym tego ponownie,korzystałem z panela może 5 razy Teraz zamontowałbym w kabinie porządną baterię i dobrą słuchawkę..

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty

Domyślnie

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Wyleczyłam sie z wanny z hydromasażem.Wasze opinie przekonały mnie , ze to zbędny bajer. Nie dość ,że kosztowny to jeszcze trudny w utrzymaniu. Pomyślę natomiast o panelu w prysznicu. Przekonały mnie też te kółka odbite na pu... Wolę za tę kasaę pojechac na fajne wakacja.

Pozdrawiam Paty.

Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

89

Domyślnie

uuuuuuuuu to nie dobrze
    a tak się napaliłam na ta wanienkę
    ostatnie 10 lat korzystam wyłącznie z kabiny prysznicowej i jak każdy stęskniony: w nowym domu tylko wanna i to z hydro.
    a tu masz tyle problemów
    cóż wydrukuję wszystkie wasze posty i będę negocjować z drugą połową (równie napaloną na bąbelki jak ja)

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka

Domyślnie

Okazałem się nieczuły na argumenty na NIE. Od piatku mam wannę z hydromasażem. Ponadto w drugiej łazience mam panel prysznicowy także z hydromasażem. Wprowadzę się, będę używał i wtedy okaże sie czy popełniłem błąd.
    Zgadzam się, że argumentem na "Nie" jest: cena tego ustrojstwa oraz ilośc zużywanej wody.
    Zgadzam sie także z Inką 1 , że wanna wannie nierówna a za tę bardziej "przyjazną" dla uzytkownika trzeba zapłacic cokolwiek więcej.

A podsumowaniem i mojej wypowiedzi niech będzie inny cytat z wypowiedzi Inki "W sumie to, jak dla mnie, drogi bajer, spokojnie można bez niego zyć."

Przekorek
    Guest
    Przekorek

Domyślnie

A mnie najbardziej zastanawia higiena takiego urządzenia - przeciez tam zawsze coś zostaje z wody po kąpieli. Mam po teściowej dezynfekować Domestosem?

Domyślnie

Teściowej to powinna zwykła balia wystarczyć
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

6

Domyślnie

A ja polecam wanne bez hydro, za to panel prysznicowy bardziej rozbudowany z kilkoma funkcajmi hydromasażu! Duuuży wybór programów masujacych i duża rozpiętość cen od kilku do kilkudziesięciu tysięcy, za to nawet w wersjach tańszych, duża frajda i wygoda!
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

Domyślnie

A jak w domu jest jedna wana to co,teściowej kupić balę? Ona tak lubi wszelkie zabiegi,że zainstalujemy jej chyba panel (łatwiej zdezynfekować)

Guest

Domyślnie

No to ja wam opisze o substytucie wanny z masażem, jaki posiadamy.
    Z racji tego, że na razie mieszkamy nie na swoimi i posiadamy strasznie małą łazieneczkę a syn wymaga rehabilitacji, zaproponowano nam byśmy kupili, Ozonomatic, jest to mata, którą kładzie się na dnie wanny i podłącza do takiego ustrojstwa, które to pompuje powietrze.
    Powietrze może być ozonowane, podgrzewane może pracować z różną mocą (masaż silny lekki itp.) posiada kilka programów i timer, z przydatnych bajerów jest pilot, którym to można wszystko zmieniać nie wychodząc z wanny. Po całej rozpuście można to wyciągnąć i schować a wanna pełni starą rolę. Jedyna wada to cena, (ale czego nie robi się dla własnych dzieci) Gdybym nie miał Ozonomatica to na pewno w nowym domku zamontowałbym wannę z hydromasażem.

Guest

Domyślnie

Te negatywne opinie są nieco przesadzone. Trzeba tylk pamiętać o jednej zasadzie (dotyczącej nie tylko wanien z hydro) - decydować się na zakup kiedy stać nas na wybór dobrego produktu. Jeśli ktoś zdecyduje się na wybór najtańszego dostępnego rozwiązania, to na pewno nie będzie zadowolony. A dobra wanna hydro eliminuje większość prblemów, o których była mowa. Wyposażona jest np. w systemy samooczyszczania i dezynfekcji oraz ozonator - o kłopotach z czyszczeniem można więc zapomnieć. Głośność też nie jest wcale taka duża - z odkurzaczem porównać jej z pewnością nie można. Co wicej odgłosy można całkowicie wyeliminować, bo wanny wyższej klasy mają maszynownie na tzw. palecie, co umożliwia jej montaż w oddzielnym pomieszczeniu - wtedy z przyjemności hydromasażu można kożystać w całkowitej ciszy (jeśli nie liczyć szumu pęcherzyków powietrza i strumieni wody).
    Nie zrażajcie się więc do hydromasażu, bo to by było wylewanie dziecka z kąpielą. Produkty uznanych marek nie nastręczają takich kłopotów, by korzystanie z nich stało się uciążliwe. Wystarczy tylko dobrze wybrać (ja mogę polecić produkty marki Pool-Spa, bo znam je dość dobrze, ale to nie jest jedyne dobre rozwiązanie).

Domyślnie

Sam jestem użytkownikiem wanny z hydromasażem i uważam że zarówno zwolennicy i przeciwnicy majątrochę racji.
    1. Tańsze wanny( gdzie silnik jest pod wanna )są troche za głośne - mam taką
    2. Zczyszczeniem wanny tak jak z normalna wanną i toaletą trzeba czyścić i już.
    3. Pewnie dzisiaj wolałbym dołożyć i kupić sobie jacuzi do pokoju kompielowego ale w blokach sie nie mieści.
    4. Miło jest od czasu do czasu posiedziec w bąbelkach - taka wanna ma służyć do relaksu i zabawy a nie do higieny dnia codziennego.(może dlatego jest tak wiele negatywnych na ten temat opini)

Domyślnie reasumując

Reasumując ;Wanna koniecznie dwuosobowa z jak najczasciej stosowanym masazem
    andrzejj_

Domyślnie Re: wanna.

Cytat Napisał andrzejj_
    Wybierz opcje ,,sama wanna,, a ew hydro pozniej...To jest mozliwe
    Mam taką bajerancką wannę!

nowy2
    Guest
    nowy2

Domyślnie wanna z hydromasażem

Pomocy!Jesteśmy o krok od zakupu wanny ,pytanie jakiej. Chcieliśmy z hydromasażem ale tutaj pojawiją się watpliwości -podobno nie mozna się w niej myć tz.używać mydeł ,szamponów itp. Sprzedawcy na zadane pytanie mówią że oczywiscie można ale bez przekonania. Jak jest naprawdę ,kto już używa takiego wynalazku i jakie są doświadczenia.Niechciałbym wydać góry kasy i zostać z ręką w nocniku. Pomocy!!!

Domyślnie

A nie pisałam już o tym?

Może poszukasz przez wyszukiwarkę?

A odpowiadając: mam wannę z hydro, nie myję się nigdzie przed wejściem do niej, co więcej: najzwyczajniej się w niej kąpię z myciem włosów włącznie i nic się nie dzieje, pod warunkiem czyszczenia jej mniej więcej co 2tyg (wody do pełna+ specjalny płyn i włączenie hydro na 20min) oraz osuszania jej po każdej kąpieli (sama włacza osuszanie)

Guest

Domyślnie

No dobra zaraz będę szukał ,może jednak podaj jakiej firmy masz tę wannę ,podobno to ważne

Strona 2 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia