dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 20 z 22
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 435
  1. #381
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Już parę lat temu kupiłam matę do kąpieli perełkowej. Miałam problemy z kręgosłupem. To mata z setkami otworów przez które pod cisnieniem przelatuje powietrze dodatkowo naozonowane. Ustawień programów i mocy bardzo dużo. ja na średniej mocy wytrzymuję 15 min. I po wyjściu z wanny naprawde czuję efekty, skóra jest rozgrzana i zaczerwieniona. jak mata pracuje to czuje się setki uderzeń jakby igiełek na skórze. teraz pewnie są jeszcze bardziej wypasione modele, często maja pokazy na targach z branzy budowlanej lub wyposażenia wnętrz. A najważniejsze że po kapieli wyciagam matę , chowam w pralni i już. Zajmuje tyle miejsca co malutki odkurzacz.I

  2. #382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasiorek
    Już parę lat temu kupiłam matę do kąpieli perełkowej. Miałam problemy z kręgosłupem. To mata z setkami otworów przez które pod cisnieniem przelatuje powietrze dodatkowo naozonowane. Ustawień programów i mocy bardzo dużo. ja na średniej mocy wytrzymuję 15 min. I po wyjściu z wanny naprawde czuję efekty, skóra jest rozgrzana i zaczerwieniona. jak mata pracuje to czuje się setki uderzeń jakby igiełek na skórze. teraz pewnie są jeszcze bardziej wypasione modele, często maja pokazy na targach z branzy budowlanej lub wyposażenia wnętrz. A najważniejsze że po kapieli wyciagam matę , chowam w pralni i już. Zajmuje tyle miejsca co malutki odkurzacz.I
    Ja też użytkuję taką matę,świetna sprawa,też miałam problemy z kręgosłupem i jak ręką odjął a i dodatkowo zafundowałam sobie matę relaksującą na fotel,też zajefajna sprawa.

  3. #383
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar madziarek2
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    84
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Po przeczytaniu tylu argumentów na NIE - chyba zrezygnuję z wanny z hydro na rzecz maty, boję się głośnego efektu bąbelków i słabych dyszy, może mata faktycznie będzie o niebo lepsza i z efektami??? Zastanowię się hmmmm

  4. #384

    Domyślnie

    kobitki, chodziło mi o konkretne modele/firmy, co polecacie. bo o takiej macie też myślałam.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  5. #385
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    mich83 a masz hydromasaż wodny czy wodno-powietrzny??bo własnie nad tym który wybrać zastanawiam się najbardziej

  6. #386

    Domyślnie

    Ja z czystym sumieniem polecam wanne firmy Ruben Maxus Maximus. Może nie była najtańsza,ale utrzymanie jej w czyatości jest banalne. Środki do dezynfekcji fakt może nie sa najtańsze( 12 tabletek kosztuje 120 zł),ale starcza na jakies 2 lata. Dodam,że nie ma jakiś brzydkich zapachów z dysz,a masaż powietrzny i wodny niesamowicie ujędrnia skóre. Wanna jest dobrze wyprofilowana i bardzo wygodnie sie w niej leży, polecam też światłoterapię bo potęguje moc relaksu

  7. #387
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Ja zamówiłam wannę z hydromasażem wodno-powietrznym BG2 z firmy Poolspa,wanna KLIO 150x100.Jak się będzie sprawować-to się okaże

  8. #388
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Zamawiałam z Poolspa,słyszałam,że są porządne hydromasaże

  9. #389

    Domyślnie

    Zastanawia m się nad Victory curacao ,ale nie mam już za duzo czasu na zastanawianie Jaki masaż jest lepszy -powietrzny ,czy wodny - bo oba na raz to za duży wydatek w porzadnej firmie ?
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  10. #390
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vespa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    nie jest tak źle...prawdopodobnie nie stosujesz środków do dezynfekcji wanny, moja siostra ma taką wannę z systemem wodno-powietrznym i na początku miała podobne problemy ze "smorodkiem" ale przyjechał koleś z serwisu i powiedział jej że taka wanna powinna być przynajmniej raz w miesiącu zdezynfekowana...po tej wizycie ( oczywiście płatnej ) wanienka jest czyszczona co miesiąc i nie ma problemu a jak sobie do niej wpadam to zawsze z niej korzystam i jest suuuuuuuper. Może to będzie dziwnie brzmiało ale POLECAM

  11. #391
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vespa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał barto307cc
    Zamawiałam z Poolspa,słyszałam,że są porządne hydromasaże
    tak, poolspa ma dobre pompy ale są strasznie drogie, warto poszukać mniejszych rodzimych producentów są tańsi a wanny tak samo dobe jak poolspa. Właśnie jedną mam na oku...

  12. #392
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vespa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał tula
    płyny do kąpieli to jedno ( trzeba uważać, by nie przedobrzyć, kiedyś z 5 minut walczyłam z pianą, wyskakując z wanny i zbierając pianę miską )
    gorszym zapychaczem jest naskórek i kłaczki
    co do płynów do kąpieli to masz racje...nie można przegiąć bo może być duuuuuuuuużo piany, ale jeżeli stosujesz środki do czyszczenia wanien z hydro to można używać wszystkiego poza solą do kąpieli

  13. #393

    Domyślnie

    No to może pora wprowadzić japońskie zasady kąpieli? Najpierw trzeba się umyć aby później wziąść kąpiel w wannie, w sumie to logiczne z punktu widzenia higieny. Mam wanne z hydromasażem i dysze wcale nie przeszkadzają mi w codziennym użytkowaniu. W wannie nie stosuję płynu do kąpieli bo po prostu robi się za duża piana, poza tym co sama chemia. Idealne sprawdzają się natomiast różnego typu sole do kąpieli, dużo zdrowsze, nic się po soli nie "wykluje" w zakamarkach wanny. A jak sie wanna zużyje to się po prostu kupi nową, nie można we wszystkim być takim pragmatycznym.

  14. #394

    Domyślnie Balteco

    Czy ktoś zna wanny fimy balteco? Podobno maja bardzo dobre pompy i stosunkowo cicho pracują?
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  15. #395

    Domyślnie

    Ja podobnie jak Sylwia&paweł nie polecam wanny z hydromasażem - juz tańszym i wygodniejszym sposobem jest wizyta w jacuzzi na basenie....ulegając namowom teściów kupiliśmy wannę narożną Sanplastu z hydromasażem. Nie mamy kiedy z niej korzystać, jest dość głosna po uruchomieniu wszelkich dysz, wymaga regularnego czyszczenia i dezynfekcji dość drogimi jak na naszą kieszeń specyfikami. reguła jest taka, że czyszczenie powinno odbywać się min raz w m-cu lub po 30 kapielach....wannę mamy od 4 lat prawie, użyta była do kąpieli może z 10 razy - na samym początku, od kiedy urodziły się dzieci nie uruchamiamy, bo bardzo hałasuje. generalnie takie wanny slużą do kąpieli relaksacyjnych, a nie higienicznych, nie powinno się w nich używać olejków, płynów do kapieli, soli, szmponów. Idealnym rozwiazaniem jest wzięcie prysznica, jeśli chcemy się umyć, potem dopiero wylegiwanie się w wannie - ale bez pianki i miłych dodatków...dla nas, rodziców malych dzieci to luksus, o jakim możemy sobie pomarzyć, więc na codzień w użyciu tylko kabina prysznicowa, a w dużej wannie stoi mala wanienka córci

    Osobiscie nie polecam, dla nas to źle zainwestowane niemałe pieniądze, a teraz problem ze sprzedażą, a nawet wyniesieniem (wanna była montowana w łazience na poddaszu przed zamontowaniem schodów na klatce schodowej)...

  16. #396

    Smile

    Dziekuję za obszerną wypowiedź,ale my juz jesteśmy zdecydowani.Chciałabym sie jednak dowiedzieć czegoś o konkretnej firmie (balteco),od osób ,ktore ją posiadają.
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  17. #397

    Domyślnie

    barto307cc ja mam masaz wodny i powietrzny. Osobiście duzo więcej korzystam z masazu wodnego i gdybym miał wybrać jeden wzioł bym wodny. Ale to kwestia gustu. Masaż powietrzny jest jakby to określić bardziej " ostry " tysiące bąbelków wydobywa sie z dna wanny i nawet na najsłabysz ustawieniu całego człowieka wytrzącha Oczywiści w miare możliwośc napewno najlepiej miec oba , bo jeden drugiego nie zastąpi i daje zupełnie inne odczucia.

    Kasiorek a w jakiej wannie brałas kąpiel jeśli piszesz że miała niewystarczajaca moc i mata jest silniejsza ? Podejrzewam ze piszesz o marketówce jakiejś jak i więszkośc krytykujacych tu osób. Ja w wannie masaż powietrzny ustawiam na minimum i mocy juz wtedy jak az zanatto. Przy ustawieniu na maksa nieda sie długo wytrzymać. Dodam ze w wannie powietrze wydobywane przez otwory jest podgrzewane ! W macie jesli powietrze niejest podgrzewane szybko schłodzi wode . Dotego należy dodac ze mata to tylko masaż powietrzny, wodnego nie zastąpi.


    madziarek2 uwierz mi że gdy kupisz wanne poolspy niebedziesz narzekać na słabą moc dysz. ( jak zwykle opinnia o marketówkach )

  18. #398
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vespa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Post

    Cytat Napisał Madziulka84 Zobacz post
    poczytalam i chyba powoli odechciewa mi sie takiej wanny

    myslelismy o wannie kola perline za 2900?warto?czy tylko do oczka wodnego?
    ...nie jest tak źle ja kupiłam wannę AQUAPEUTICS i Sprzedawca mi powiedział że należy używać płynu do czyszczenia wanien i razem z wanną kupiłam 3 butelki HG ( bardzo dobry ) stosuje średnio co miesiąc i wszystko jest OKI. Wanienka spisuje się super

  19. #399
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    mich83 - jaki konkretnie masz model?
    bo ja zastanawiam się nad takim modelem. Nie wiem czy za taka cenę dostanę coś porządnego.

    http://allegro.pl/item1092078858_poo...rt_gratis.html

  20. #400
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    No i skusiłam się na wannę POOlspa z masażem wodno-powietrznym BG2 i przeklinam na czym świat stoi.Wrrrr.Kosztowała 4 tyś,używamy ją dwa tygodnie,dwie dysze masażu wodnego już nie działają,wymienany był już włącznik masaży bo ciągle się włączały w ciągu dnia i co gorsza nocy bez powodu,i taki to jest niby rarytas wanny z masażami .Drugi raz bym się na to nie zdecydowała.Poza tym wannę mam zabudowaną mozaiką i nie wiem jak niby mają mi wymienić lub coś zrobić z tymi dyszami,hmm może w tej skrzyneczce niby małej szarej pod wanną da się wsztsko zrobić,,,...narazie mam taką nadzieję ;((((

Strona 20 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony