dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 2 z 22
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 435
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Cześć ! Ja też wymieniłam wannę z hydromasażem na kabinę prysznicową z bajerami to dopiero plany ale uważam że to wygodniejsze mówiąc szczerze mi w tej wannie jest poprostu nie wygodnie więc jak znam siebie nie będę z niej korzystać to po co mi to.
    Pozdrawiam Aga.

  2. #22

    Domyślnie

    No to daliście mi do myślenia. Na początku byłem za, nawet nie dopuszczałem myśli, że no jak to własny dom i bez takiej wanny . Ale dzisiaj wiem, że sobie nie kupię bo należę do ludzi lekko bałaganiących ( żona twierdzi inaczej ) i jak se pomyśle o tym wszystkim to mi się odechciało
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  3. #23

    Domyślnie

    Wanny z hydro faktycznie kuszą, ale jak widzę ilość tych metalowych kółek, na których trzeba leżeć i udawać, zę jest przyjemnie (za taką kasę) to lekkie przegięcie
    buduję dom Turkus

  4. #24

    Domyślnie

    My też zrezygnowaliśmy z wanny hydro na rzecz panela prysznicowego. W naszym przypadku dodatkowo za nie przemówił fakt, że mamy jedną z najmniejszych wanien - więc kasy by poszło dużo a przyjemności z bąbelków niewiele.

  5. #25

    Domyślnie

    Zrezygnowałem na rzecz zwykłej wanny,pomyślałem sobie,że zamontuję panel w kabinie i bedzie OK.Tak też zrobiłem i nie zrobiłbym tego ponownie,korzystałem z panela może 5 razy Teraz zamontowałbym w kabinie porządną baterię i dobrą słuchawkę..

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

    Wyleczyłam sie z wanny z hydromasażem.Wasze opinie przekonały mnie , ze to zbędny bajer. Nie dość ,że kosztowny to jeszcze trudny w utrzymaniu. Pomyślę natomiast o panelu w prysznicu. Przekonały mnie też te kółka odbite na pu... Wolę za tę kasaę pojechac na fajne wakacja.

    Pozdrawiam Paty.

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    uuuuuuuuu to nie dobrze
    a tak się napaliłam na ta wanienkę
    ostatnie 10 lat korzystam wyłącznie z kabiny prysznicowej i jak każdy stęskniony: w nowym domu tylko wanna i to z hydro.
    a tu masz tyle problemów
    cóż wydrukuję wszystkie wasze posty i będę negocjować z drugą połową (równie napaloną na bąbelki jak ja)

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Okazałem się nieczuły na argumenty na NIE. Od piatku mam wannę z hydromasażem. Ponadto w drugiej łazience mam panel prysznicowy także z hydromasażem. Wprowadzę się, będę używał i wtedy okaże sie czy popełniłem błąd.
    Zgadzam się, że argumentem na "Nie" jest: cena tego ustrojstwa oraz ilośc zużywanej wody.
    Zgadzam sie także z Inką 1 , że wanna wannie nierówna a za tę bardziej "przyjazną" dla uzytkownika trzeba zapłacic cokolwiek więcej.

    A podsumowaniem i mojej wypowiedzi niech będzie inny cytat z wypowiedzi Inki "W sumie to, jak dla mnie, drogi bajer, spokojnie można bez niego zyć."

  9. #29
    Przekorek
    Guest
    Przekorek

    Domyślnie

    A mnie najbardziej zastanawia higiena takiego urządzenia - przeciez tam zawsze coś zostaje z wody po kąpieli. Mam po teściowej dezynfekować Domestosem?

  10. #30

    Domyślnie

    Teściowej to powinna zwykła balia wystarczyć
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    A ja polecam wanne bez hydro, za to panel prysznicowy bardziej rozbudowany z kilkoma funkcajmi hydromasażu! Duuuży wybór programów masujacych i duża rozpiętość cen od kilku do kilkudziesięciu tysięcy, za to nawet w wersjach tańszych, duża frajda i wygoda!
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  12. #32

    Domyślnie

    A jak w domu jest jedna wana to co,teściowej kupić balę? Ona tak lubi wszelkie zabiegi,że zainstalujemy jej chyba panel (łatwiej zdezynfekować)

  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    No to ja wam opisze o substytucie wanny z masażem, jaki posiadamy.
    Z racji tego, że na razie mieszkamy nie na swoimi i posiadamy strasznie małą łazieneczkę a syn wymaga rehabilitacji, zaproponowano nam byśmy kupili, Ozonomatic, jest to mata, którą kładzie się na dnie wanny i podłącza do takiego ustrojstwa, które to pompuje powietrze.
    Powietrze może być ozonowane, podgrzewane może pracować z różną mocą (masaż silny lekki itp.) posiada kilka programów i timer, z przydatnych bajerów jest pilot, którym to można wszystko zmieniać nie wychodząc z wanny. Po całej rozpuście można to wyciągnąć i schować a wanna pełni starą rolę. Jedyna wada to cena, (ale czego nie robi się dla własnych dzieci) Gdybym nie miał Ozonomatica to na pewno w nowym domku zamontowałbym wannę z hydromasażem.

  14. #34
    Guest

    Domyślnie

    Te negatywne opinie są nieco przesadzone. Trzeba tylk pamiętać o jednej zasadzie (dotyczącej nie tylko wanien z hydro) - decydować się na zakup kiedy stać nas na wybór dobrego produktu. Jeśli ktoś zdecyduje się na wybór najtańszego dostępnego rozwiązania, to na pewno nie będzie zadowolony. A dobra wanna hydro eliminuje większość prblemów, o których była mowa. Wyposażona jest np. w systemy samooczyszczania i dezynfekcji oraz ozonator - o kłopotach z czyszczeniem można więc zapomnieć. Głośność też nie jest wcale taka duża - z odkurzaczem porównać jej z pewnością nie można. Co wicej odgłosy można całkowicie wyeliminować, bo wanny wyższej klasy mają maszynownie na tzw. palecie, co umożliwia jej montaż w oddzielnym pomieszczeniu - wtedy z przyjemności hydromasażu można kożystać w całkowitej ciszy (jeśli nie liczyć szumu pęcherzyków powietrza i strumieni wody).
    Nie zrażajcie się więc do hydromasażu, bo to by było wylewanie dziecka z kąpielą. Produkty uznanych marek nie nastręczają takich kłopotów, by korzystanie z nich stało się uciążliwe. Wystarczy tylko dobrze wybrać (ja mogę polecić produkty marki Pool-Spa, bo znam je dość dobrze, ale to nie jest jedyne dobre rozwiązanie).

  15. #35

    Domyślnie

    Sam jestem użytkownikiem wanny z hydromasażem i uważam że zarówno zwolennicy i przeciwnicy majątrochę racji.
    1. Tańsze wanny( gdzie silnik jest pod wanna )są troche za głośne - mam taką
    2. Zczyszczeniem wanny tak jak z normalna wanną i toaletą trzeba czyścić i już.
    3. Pewnie dzisiaj wolałbym dołożyć i kupić sobie jacuzi do pokoju kompielowego ale w blokach sie nie mieści.
    4. Miło jest od czasu do czasu posiedziec w bąbelkach - taka wanna ma służyć do relaksu i zabawy a nie do higieny dnia codziennego.(może dlatego jest tak wiele negatywnych na ten temat opini)

  16. #36

    Domyślnie reasumując

    Reasumując ;Wanna koniecznie dwuosobowa z jak najczasciej stosowanym masazem
    andrzejj_

  17. #37

    Domyślnie Re: wanna.

    Cytat Napisał andrzejj_
    Wybierz opcje ,,sama wanna,, a ew hydro pozniej...To jest mozliwe
    Mam taką bajerancką wannę!

  18. #38
    nowy2
    Guest
    nowy2

    Domyślnie wanna z hydromasażem

    Pomocy!Jesteśmy o krok od zakupu wanny ,pytanie jakiej. Chcieliśmy z hydromasażem ale tutaj pojawiją się watpliwości -podobno nie mozna się w niej myć tz.używać mydeł ,szamponów itp. Sprzedawcy na zadane pytanie mówią że oczywiscie można ale bez przekonania. Jak jest naprawdę ,kto już używa takiego wynalazku i jakie są doświadczenia.Niechciałbym wydać góry kasy i zostać z ręką w nocniku. Pomocy!!!

  19. #39

    Domyślnie

    A nie pisałam już o tym?

    Może poszukasz przez wyszukiwarkę?

    A odpowiadając: mam wannę z hydro, nie myję się nigdzie przed wejściem do niej, co więcej: najzwyczajniej się w niej kąpię z myciem włosów włącznie i nic się nie dzieje, pod warunkiem czyszczenia jej mniej więcej co 2tyg (wody do pełna+ specjalny płyn i włączenie hydro na 20min) oraz osuszania jej po każdej kąpieli (sama włacza osuszanie)

  20. #40
    Guest

    Domyślnie

    No dobra zaraz będę szukał ,może jednak podaj jakiej firmy masz tę wannę ,podobno to ważne

Strona 2 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony