dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 10 z 22
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 435
  1. #181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dagi31
    NIE MOZNA!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego zrezygnowałam.
    Kto taki takich bzdur naopowiadał? Jak nie można używać płynów szamponów, kulek do kąpieli, trzeba się ogolić na łyso tu i tam i prawdopodobnie wody też nie można wlewać. Najlepiej wogóle do tej wanny nie wchodzić - same światełka nam wystarczą.

    Drogie moje miłe Panie i mili Panowie - wystarczy byle powód, aby odrzucić reklamację - czyż nie o to chodzi. Tak się składa, że mam do czynienia z największą ilością tego typu produktów - olbrzymia różnorodność cenowa oraz klasowa. Różnie można się o różnych seriach wypowiadać lecz jedno stwierdzenie jest wspólne - kąpcie się i myjcie i wszelakie zapachowo speiniające (wpieniające) ) środki wlewajcie. Wanna ma Wam służyć jako miejsce relaksu. Ważne, aby posiadała odpowiednie systemy płukania magistrali wodnej i bardzo dobre odprowadzenie wody z pompy, dysz i wężyków - wierzcie mi iż takie wanny istnieją. Są różne systemy - jedne mądrze pomyślane, inne po to, aby zwabić klijenta "bajerem" w postaci samooczyszczania zużywającego 200L wody i innymi cudami.

    Po odprężającej kąpieli wannę trzeba umyć - jeśli posiadacie Państwo tani ABS pokryty cienką warstwą akrylu, może się okazać, że musimy wannę szorować zamiast myć - dobry akryl zapobiega mocnemu przylgnięciu brudu. Jeśli upojna kąpiel przerodzi się w upojną noc i rano musimy zająć się wanną, warto aby nie spędzić w łazience pół godziny z głową w wannie - trochę taki proces osłabia.

    W szeroko dostępnych wannach z kategorii "wszystko za 5zł" najczęściej dostaniemy bulu głowy zamiast odprężenia. Dobra chińszczyzna bije na głowę inne produkty, natomiast tania chińszczyzna jest jak stare BMW - buczy, dudni a nie jedzie.

    Podsumowując jeszcze raz napiszę - używajcie środków do kąpieli - jeśli ktoś pisze, że macie nie używać, znaczy ze w wannie po spuszczeniu wody zalega brud a pompa pewnie straciła nieco żywotności - omijać z daleka.

    Pozdrawiam
    Zdrowy po setkach godzin kąpieli w pianie
    Grzegorz

  2. #182
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Dagi31

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    183
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    118

    Domyślnie

    a teraz zdradz nam ile kosztuje taka wanna cud..ja pisałam o takiej do 10 tys...
    Nie wiem czy jest ktos, kogo stac na drozsze na tym forum....

  3. #183

    Domyślnie

    Nie wypada mi pisać tu o cenach czy o modelach - 10tyś zł to kwota za którą spokojnie kupi się wannę z kórej można być zadowolonym. Droższe wanny często oferują ciekawsze systemy masażu, topową perlistość i biel akrylu, rozbudowany system sterujący czy innowacyjny system oświetlenia. Często wraz z ceną idzie wymiar wanny.

    Powinniśmy się raczej zastanowić poniżej jakiej kwoty lub wymagać nie należy schodzić i gdzie taki produkt kupić.

  4. #184

    Domyślnie

    No to poniżej jakiej kwoty nie powinno się schodzić?
    GG 9405542

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    no, panie wojtku - niezłą tapetę żeś sobie zafundował nad wanienką
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  6. #186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dagi31
    Powiem tak...
    Poszlismy do znajomego męża, zeby zamowic wanne z hydromasazem.On jest szefem, wiec zalezy mu na sprzedazy.powiedział jedno.
    "Do czego chcecie miec wanne?"
    Fajne pytanie....no bo skoro z masazem, to to relaksu.
    Owszem, jak do relaksu to mozemy kupic, ale doda nam całą reklamówke płynow do niej....
    Bo jesli chcelibysmy sie w niej umyc, uzyc płynów na "piankę", szamponow, mydła- NIE WOLNO!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jak pisałem wyżej u nas wanna jest używana jako wanna stricte oraz jako miejsce relaksu.
    w instrukcji obsługi i gwarancji (poolspa) NIGDZIE NIE JEST NAPISANE, że nie można w niej używać mydła czy szamponów. JEDYNE OGRANICZENIE to używanie NISKOPIENIĄCYCH ŚRODKÓW KĄPIELOWYCH.
    widać, nie każdemu szefowi zależy na sprzedaży.
    acha i wanna poniżej 10tys.
    pzdr:
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  7. #187

    Domyślnie

    U mnie są glony i wychodzą sobie z rurek - czyszczenie raz na miesiąc to za mało. Przez pierwsze 3 lata nie było problemu, teraz mam wrażenie, że deterdenty (zalecasne i markowe) przetarły drogę tym paskudztwom. To chyba najwyższy czas, by zmienić albo wannę, albo upodobania. Wanna służy zarówno do kąpieli jak i do relaksu.
    Gośka

  8. #188

    Domyślnie

    Warto kupić w praktikerze wanne z 12 dyszami za 1899 zł ?

  9. #189

    Domyślnie

    W domu w którym mieszkamy, jest "wanna z bąbelkami", którą używa się może 10 razy w roku (włącza bąbelki) najczęściej gdy chcą się wykąpać dzieciaki. Pomimo używania specjalnych detergentów, z dysz po prostu śmierdzi Każdą kąpiel poprzedza napełnienie wanny wodą i uruchomienie dysz przy otwartych oknach... później trzeba tę wodę wypuścić i dopiero nalać tej do kąpieli... W naszym domu chcemy mieć zwykłą wannę.

  10. #190

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda25
    W domu w którym mieszkamy, jest "wanna z bąbelkami", którą używa się może 10 razy w roku (włącza bąbelki) najczęściej gdy chcą się wykąpać dzieciaki. Pomimo używania specjalnych detergentów, z dysz po prostu śmierdzi Każdą kąpiel poprzedza napełnienie wanny wodą i uruchomienie dysz przy otwartych oknach... później trzeba tę wodę wypuścić i dopiero nalać tej do kąpieli... W naszym domu chcemy mieć zwykłą wannę.
    To jest dokładnie to o czym pisałem wcześniej. W wielu wannach woda pozostaje w wielu miejscach i mimo użycia detergentów, stojąca woda staje się doskonałym miejscem dla mikroorganizmów. Stąd też niezwykle ważna jest możliwość płukania magistrali wodnej bieżącą wodą zarówno po jak i przed kąpielą- nie mówię to u napełnianiu całej wanny czystą wodą!!!

    Płukanie polega na doprowadzeniu do magistrali, wody prosto z sieci wodociągowej - woda przemywa rurki, pompę, dysze i wpływa do wanny a stamtąd prosto do ujścia. Sa również wanny, wyposażone w drugą magistralę, która odprowadza wodę z pompy wodnej, dysz w dnie wanny oraz najniższego punktu w całej magistrali wodnej. Z takiego systemu nie śmierdzi wogóle, co jednak nie zwalnia nas od stosowania środków bakterio oraz grzybobójczych.




    U mnie są glony i wychodzą sobie z rurek - czyszczenie raz na miesiąc to za mało. Przez pierwsze 3 lata nie było problemu, teraz mam wrażenie, że deterdenty (zalecasne i markowe) przetarły drogę tym paskudztwom. To chyba najwyższy czas, by zmienić albo wannę, albo upodobania. Wanna służy zarówno do kąpieli jak i do relaksu.
    Gośka
    To już drastyczny przypadek, lecz ukazuje jedną ważną wadę wielu wanien - nie tylko tanich.
    Chodzi o budowę magistrali wodnej - często używane są karbowane węże, wyglądające podobnie do rury od odkurzacza - od wewnątrz niektóre pprzewody posiadają mniej lub bardziej zalane szczeliny pomiędzy karbowaniem - niezależnie od tego, są to doskonałe miejsca, w których szczególnie glony mogą się przyczepić ścianki i doskonale rozwijać - jeśli do tego mamy słabą pompę (nie mylić z niskim poborem energii), kłopoty są nieuniknione. Rozwiazeniem problemu jest wpuszczanie raz na tydzień kilku rybek - glonojadów

    Wanny wyposażone w gładką magistralę są dostępne, lecz półka cenowa jest nieco wyższa od podobnych produktów wyposażonych w tradycyjny układ.

    Warto kupić w praktikerze wanne z 12 dyszami za 1899 zł ?
    Warto kupić, gdyz otrzymujemy wannę w którem możemy się umyć a po kąpieli wykręcamy pompę i montujemy ją w oczku wodnym. Kiedy już powłoka akrylowa w wannie zetrze się i zostanie czysty ABS (o ile powłoka wogóle została naniesiona), możemy całą wannę użyć jako oczko wodne.
    Przepraszam za te teksty- nie chciałem nikogo urazić, lecz są WANNY Z HYDROMASAŻEM oraz wanienki z hydromasażykiem- prawie, robi wielką różnicę.

  11. #191

    Domyślnie

    Grzegorzu, jakie wanny polecasz?
    Nie chcę mieć glonów, ale trudno mi zrezygnować z wanny z hydromasażem. Wybrałam taką propozycję, ale czy to dobry wybór?
    http://www.kompleks.pl/index.php?sit...2afcc7b07bff7a

  12. #192

    Domyślnie

    Grzegorzu-Milano_Style - piszę o tym, co mam u siebie w domu, nie twierdzę, że tak jest w przypadku każdej wanny z hydromasażem. My jednak wyleczyliśmy się z tego typu "bajerów", wolę nie ryzykować. Faktem jest, że rodzice kupili tę wannę jakieś 10 lat temu, wprawdzie kosztowała majątek, ale jednak ma już swoje lata i nie ma możliwości płukania magistrali bieżącą wodą...

  13. #193

    Domyślnie

    Cytat Napisał goha
    Grzegorzu, jakie wanny polecasz?
    Nie chcę mieć glonów, ale trudno mi zrezygnować z wanny z hydromasażem. Wybrałam taką propozycję, ale czy to dobry wybór?
    http://www.kompleks.pl/index.php?sit...2afcc7b07bff7a
    Wiem, kto jest producentem tych wanien SPA i jeśli chodzi o osprzęt to można być w miarę spokojnym. Wanny spa posiadają jedną cechę - powinna w nich znajdować się woda cały czas. Jeśli jest to dobra wanna, zapewne została zaopatrzona w filtr piaskowy lub piaskowo-mechaniczny - możliwe również, że znajdizemy tam lampę UV, pompy z filtrami mechanicznymi oraz inne, słabsze w działaniu w przypadku wanien SPA systemy pozwalające utrzymać wannę w czystości. Sukces osiągniemy wtedy, gdy w takim urządzeniu zamontowano układ cyrkulacyjny z wpiętymi filtrami (piaskowy, UV...) Proszę się dokładnie dowiedzieć o konstrukcję tego modelu i wyposażenie - nie ilość dysz czy moc pomp ale system filtrujacy, cyrkulacyjny i dezynfekujący. Warto również spytać o powłokę MICROBAN - z tego, co się orientuję, producent tych wanien nie używa tego materiału, lecz kto to wie...



    Pozdrawiam
    Grzesiek

  14. #194

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję, panie Grzegorzu.
    Gośka

  15. #195

    Domyślnie Wanna z hydromasażem -macie? używacie?

    Moja druga połówka ostatnio "zastrzeliła" mnie pomysłem wanny z hydromasażem! Jestem w szoku, bo mój mężuś od wanny woli prysznic -i jak zaczęłam szukac dużej narożnej to mówił żebym szukała jaka mi pasuje -bo on korzystał raczej nie będzie. Ja hydromasaż uważam za zbędny mi do szczęścia. Tym bardziej, że takie wanny z "hydromasażem" za 2-4tys to tylko naciąganie klienta a porządny, naprawdę działający system kosztuje kilkanaście tys zł (zaznaczam, że nas na taki nie stac i raczej nigdy nie będzie). Poza tym wykończeniówka będzie wykańczająca finansowo (kredycik) więc mąż wymyślił, że na razie kupimy zwykłą wannę narożna, ale model, do którego można potem zamontowac hydromasaż. Jakoś nie widzę tego wydzierania wanny z obudowy (ma byc mozaika z płytek) i dewastacji łazienki w celu montażu dysz. No więc co sądzicie? Niby jestem przeciw, ale z drugiej strony może miło poleżec wśród bąbelków ? Oczekuję opini użytkowników i antyhydromasażowaców.

  16. #196
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar sylwia13
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Ja mam obecnie w mieszkaniu. Napewno do domku już nie kupie. Po pierwsze - mało korzystam z hydromasażu, po drugie - efekt taki sobie. Wole pojechać na basen i tam z porządnych biczy skorzystać

  17. #197

    Domyślnie

    Nie mam i nie będę mieć...Wolę odpoczywać w zaciszu, a jeśli już masaż to wolę wybrać się z rodzinką na basen...
    Za to będzie kabina parowa z prawdziwego zdarzenia...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  18. #198
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar basiah2
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.106

    Domyślnie

    mam teraz i na pewno nie będę mieć w domu.....

    Korzystamy bardzo rzadko - ogólnie szkoda kasy

  19. #199
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Mialam taka wannę, ale nigdy więcej...moze gdyby łazienka była większa, wanna też, silnik od niej gdzieś w innym pomieszczeniu a czyszczenie niekłopotliwe, to bym chciała...pewnie takie wanny sa, ale mnie na nia nie stać.
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  20. #200

    Domyślnie

    Z tego co widzę do tej pory- to jakoś nikt nie pieje z zachwytu U mnie dodatkowo jest bardzo twarda woda -zwykłą słuchawkę od prysznica ciężko doczyścic -a co dopiero ileśtam dysz

Strona 10 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony