dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 12 z 22
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 435
  1. #221

    Domyślnie

    ehhh poczytalam sobie,bo tez zamierzalismy kupic wanne z hydromasazem a teraz to juz wogole nie wiem, myslelismy o kwocie 3000 wiec czy to bedzie mialo sens?
    Z doświadczenia w tej branży, mogę powiedzieć iż raczej sensu nie ma ten zakup. Lepiej wydać te pieniążki w sensowniejszy sposób. Rozsądna kwota, przy której zakupimy coś z czego możemy być zadowoleni to powiedzmy 5000zł - wiem, co piszę.

  2. #222

    Domyślnie

    Moi dwaj szwagrowie ulegli...mają takowe wanny ale ich nie używają tzn nie ujędrniają sobie pośladków.Realia zmuszają do ekonomii - myją się pod prysznicem.Ja pomny ich doświadczeń nie kupiłem wanny z bajerami i nic mi nie żal.Po pierwsze - jak już było wspomniane - dobra wanna kosztuje > 10 kzł,po drugie kiego grzyba podgrzewać tyle wody ( jak lecą bąbelki lub strumień wody rozkoszując nsze dupcie woda stygnie!).Po trzecie moja rodzina 2+2 muje się pod prysznicem i wanna praktycznie nie jest używana.
    Jedny słowem dla bogatych entuzjastów dysponujących czasem.

  3. #223

    Domyślnie

    kiego grzyba podgrzewać tyle wody ( jak lecą bąbelki lub strumień wody rozkoszując nsze dupcie woda stygnie!)
    Po to są podgrzewacze cyrkulacyjne w wannach. Wlewa się do wanny pewną ilość ciepłej wody o temperaturze powiedzmy 34 - 36stopni celsjusza, uruchamia się podgrzewacz, ustawia temperaturę i woda nie straci na przyjemnej ciepłocie.

    Z hydromasażu nie korzysta się codziennie (pomijając pierwszy tydzień lub dwa). Kiedy już się w wannie ułożymy (samemu lub we dwójkę), po chwili zauważymy iż coś się popsuło i wszystko zgasło - minęła godzinka i każda rozsądna wanna się wyłączy. Jeśli ktoś jest zmęczony długim dniem lub tygodniem pracy, łazienka jest wasza w piątkowy wieczór.

  4. #224

    Domyślnie

    [quote="Grzegorz-Milano_Style"]
    kiego grzyba podgrzewać tyle wody ( jak lecą bąbelki lub strumień wody rozkoszując nsze dupcie woda stygnie!)
    Po to są podgrzewacze cyrkulacyjne w wannach. Wlewa się do wanny pewną ilość ciepłej wody o temperaturze powiedzmy 34 - 36stopni celsjusza, uruchamia się podgrzewacz, ustawia temperaturę i woda nie straci na przyjemnej ciepłocie.


    Czyli dodatkowwee kosztu luksusu.Absolutnie nie neguję tej przyjemności.Jednak jest to chyba przerost formy nad treścią.Jak ktoś ma kasę to dlaczego nie.

  5. #225

    Domyślnie

    Czyli dodatkowwee kosztu luksusu.Absolutnie nie neguję tej przyjemności.Jednak jest to chyba przerost formy nad treścią.Jak ktoś ma kasę to dlaczego nie.
    Dodatkowe koszty? Przerost formy nad treścią? Proszę uzasadnij tą wypowiedź - jakie to koszty i skąd pomysł przerostu firmy nad treścią?

    Zacytuję AmberWind
    Najczesciej jest tak, ze najwiecej narzekaja Ci (tudziez maja nadluzsze wypowiedzi) ktorzy nigdy z danego (opisywanego) produktu nie korzystali

  6. #226

    Domyślnie wanny z hydromasazem

    polecacie/ nie polecacie?
    jesli tak to jakie firmy?

    ktora lepsza?
    KoLO?
    Sanplast?
    Cersanit?

    czy moze inne?

  7. #227

    Domyślnie Re: wanny z hydromasazem

    Cytat Napisał Madziulka84
    polecacie/ nie polecacie?
    jesli tak to jakie firmy?

    ktora lepsza?
    KoLO?
    Sanplast?
    Cersanit?

    czy moze inne?
    Też chciałem z hydromasażem, ale mam zwykłą. Mam znajomych i mówią że nie warto wydawać pieniędzy ponieważ głośno pracują, dysze się zapychają trzeba konserwować, a poza tym z czasem i tak nie kąpią się w wannie tylko pod prysznicem.Żeby mieć porządną cichą wannę z hydro to trzeba wydać ponad 10 000 tys

  8. #228

    Domyślnie

    Dobra wanna z hydromasażem to wydatek powyżej 10tys...( górnej granicy nie znam )...Jeśli koszty nie grają roli radzę zasięgnąć zdania osób, które już mają taką wannę.
    Był nie tak dawno wątek o w/w wannach...Zadowolonych mało...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  9. #229

    Domyślnie

    poczytalam i chyba powoli odechciewa mi sie takiej wanny

    myslelismy o wannie kola perline za 2900?warto?czy tylko do oczka wodnego?

  10. #230

    Domyślnie

    Moim zdaniem :
    Jeśli lubisz odpoczywać w szumie bąbelków ( dla mnie to hałas, wolę ciszę) - wanna z hydro na tak
    Jeśli cena powyżej 10tys. ( tylko takie wanny są naprawdę dobre ) nie jest zaporową - znowu na tak...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  11. #231

    Domyślnie

    Jeśli cena powyżej 10tys. ( tylko takie wanny są naprawdę dobre )
    Nie tylko takie są dobre. Pamiętajmy aby nie sugerować się jedynie ceną. Jest mnóstwo wanien kosztujących powyżej 10 tyś zł, kótre są warte nie więcej jak 5 tyś zł a kupującego jedynie rozdrażnią zamiast pomóc w relaksie. Z drugiej strony, jest mnóstwo wanien w cenie około 5 - 6 tyś zł, które będą pracowały w miarę cicho, masaż będzie mocny, będa wykonane z akrylu i nie będą śmierdziały przy każdej kąpieli. Takim stwierdzeniem rzucasz cień i zarzuty wszystkim producentom - jeśli nie masz doświadczenia, nie używaj słowa "dobre" lub "kiepskie".

    Pozdrowienia
    Grzesiek

  12. #232

    Domyślnie

    Od niemal 6-ciu lat jestem posiadaczką Ravaka z hydromasażem. Był używany jakieś 10 razy (łatwo obliczyć, że daje to średnią mniej niż 2 razy/rok). Przemyśl dobrze, czy będziesz używać tego ustrojstwa, bo moim zdaniem, szkoda szmalu... Dziś kupiłabym zwykłą wannę, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyła na wizyty w Parku Wodnym. Prawdziwe jaccuzzi to jest to!
    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

  13. #233

    Domyślnie

    Acha, i jeszcze jedno - dysze zachodzą kamieniem, którego naprawdę niełatwo się pozbyć (ale to problem tych, którzy traktują taką wanne jednocześnie jako brodzik prysznica).
    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

  14. #234

    Domyślnie

    czyli jesli chcemy miec tylko wanne to nie polecasz???bo napewno bedziemy w niej brac szybki prysznic

    a niestety nasza lazienka jest mala i ze skosami i nie ma miejsca na prysznic

  15. #235

    Domyślnie

    Zdecydowanie odradzam. Chyba że jesteś wyjątkowo systematyczna i będziesz przynajmniej raz na tydzień odkamieniac dysze, co w przypadku dużych dyszy jest dość proste, ale małych już nie (generalnie występują jedne i drugie). Dla mnie to niewykonalne.
    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

  16. #236

    Domyślnie

    czytajac niektore artukuly, wypowiedzi o wannach z hydro zaczynam mi przechodzic

    chyba nie zdeecydujemy sie na ten wynalazek za duzo zn imi klopotu chyba;/ ehhh dzis bylismy w aquaparku i tam poleniuchowalam w jacuzzi

  17. #237
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    My bardzo chcieliśmy wannę z hydromasażem - ale nam przeszło, gdy ją... usłyszeliśmy! Jest to hałas-kąpiąc się w niej bałabym się, że obudzę śpiącego za ścianą syna Kupiliśmy "zwykłą" wannę o trochę bardziej fantazyjnym kształcie.

  18. #238

  19. #239

    Domyślnie

    Dodaję wątek do obserwowanych, mam nadzieję, że moderatorzy mnie nie pogonią

  20. #240

    Domyślnie

    Byłam wielka przeciwniczka tych wanien, ale mam problemy z kręgosłupem i tak sobie pomyślałam o wannie z hydromasażem, gabarytowo wielkość zwykłej wanny (prostokątnej lub asymetrycznej) używanej 2 - 3 razy w tygodniu?
    Masaż powietrzno-wodny - czy jakoś tak. Widziałam taka na stronie koła za około 5,5 tyś.
    W łazience i tak będzie prysznic - kąpać w wannie się nie lubię bo szkoda mi czasu i wody, ale tak leczniczo to bym wskoczyła.

    Wrzucę linka żeby było wiadomo, o jaki wymiar mi chodzi:
    bleeee.... nie da się.

Strona 12 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony