dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 15 z 22
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 435
  1. #281

    Domyślnie

    Kasiu,

    Sadze ze masz troche blednych informacji, ktore warto sprostowac. Oczywiscie BEZ namawiania ludzi na wanne z bajerami
    Majac wanne z porzadnym hydromasazem uzywasz jej tak jak normalna wanne Dolewasz plyny do kapieli (ale tu uwaga bo sila piany jest zawrotna , ja uzywam normalnych mydel w plynie i wtedy piana jest ok), myjesz sie mydlami jakimi chcesz i jakie lubisz
    Po kapieli myjesz wanne taka jak kazda inna. Nasz system sam sie dezynfekuje a potem osusza Zupelnie bezobslugowo. Wychodze z wanny, splukuje piane tak jak w kazdej innej wannie, a cala reszta wykonywana jest automatycznie.

    Tak to przynajmniej jest w moim Rubenie
    O innych zaletach nawet nie wspomne ... uwielbiamy w nim dluuugie kapiele
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  2. #282
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    podpisuje sie pod tym co napiala Amberka.
    ja zamiast plynu do kapieli (nie lubie piany) wsypuje sol do kapieli.
    nie wyobrazam sobie kapieli bez babelkow.
    wielkim plusem jest widoczne ujedrnienie skory. no i ten relaks...

    oddaje drugi glos na Rubena.

  3. #283

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia i grzegorz
    JA JESTEM ZA ZWYKŁĄ WANNĄ , BEZ HYDROMASAżU.
    MINUSY:
    -jest droższa od zwykłej wanny
    -głośna
    -kąpiel bez olejków, mydła,
    -mydło zapycha otwory, jest trudna do czyszczenia
    -mycie specjalnymi środkami to dodatkowy koszt
    -kąpiel dla relaksu? na samą myśl to mi się kąpać nie chce aby później godzinę ją myć. A na dodatek jak się ma wieloosobową rodzinę?? kurcze masę czasu schodzi na pielęgnacji jednego mebla- wanny.

    Plusy
    -przyjemna kąpiel z bąbelkami

    A po co bajery skoro i tak się z tego nie korzysta, jakieś 6 rodzajów kolorowych światełek, jakies radio i inne cuda. Płacić za coś po to byle było?? Lepiej dołożyć do innych rzeczy w nowym domu (a dziury napewno sie znajdą) . Prysznic się bierze szybko, a wanna jest po to aby kąpać sie z przyjemnością, z pianą, olejkami itp, a nie tylko płukać się w wodzie z bąbelkmi.
    U mnie nic z tego
    Ja kupię sobie matę ozonową włożę do zwykłej wanny i też mam kąpiel z bąbelkami i to zdrową i też realksującą.

    Nikogo nie chciałam urazic. Ale to jest moje zdanie.

    "Kupujemy rzeczy za pieniądze których nie mamy, na rzeczy których nie potrzebujemy, aby chwalić się przed ludźmi których nie znamy"
    Pozdrawiam
    dzięki takim opiniom moi krewni nie zrobili i teraz wpraszają się na imprezki nocowane aby z wanny skorzystać. I szlag ich trafia bo straszyli nas godzinnym czyszczeniem a tymczasem..... wanna czysci się praktycznie sama...
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  4. #284

    Domyślnie

    Istnieje wiele mitów na temat wanien z hydromasażem, ktore dziś nadal istnieją dzięki tanim konstrukcjom oraz chińszczyźnie (nie mam na myśli wszystkich wanien MADE IN CHINA). Do dziś dnia spotyka się w sklepie wanny, które na pierwszy rzut okaz mówią nam - "brzydko pachnę i ciężko się mnie myje " - wystarczyć spojrzeć na budowę magistrali wodno-powietrznej, obejrzeć układ odpływu i sprawdzić grubość akrylu lub ABSu - jesli nie mamy informacji na temat funkcji oczyszczania, te wskazówki powinny pomóc nam w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie.

    Ważnym elementem jest głośność pracy oraz ilość wibracji przenoszonych na wannę - siła masażu jest również z tym powiązana. To da się jedynie sprawdzić uruchamiając wannę - jeśli w jakimś sklepie nie chcą Wam danego lub podobnego modelu uruchomić, tłumacząc się kosztami czy brakiem mozliwości technicznych, dajcie sobie spokój, gdyż widocznie dla nich wyznacznikiem jakości jest jedynie rabat, jaki mogą uzyskać od danego producenta lub hurtownika - nie mają pojęcia o wannach i o tym na co zwracać uwagę. Ładnie brzmią określenia różnych systemów lub funkcji, lecz dopiero w praktyce możemy stwierdzić czy warto je mieć.

    Wanny dobre (nei znaczy to iż drogie czy danej marki) nie pracują głośno, można w nich używać środków pieniacych czy myjących (nie tracąc gwarancji), czysci się je lekko i szybko (istnieją odmiany akrylu, które można wyczyścić suchą szmatką np na drugi dzień po kąpieli), można je obudować glazurą (szkielet ruchomy z możliwością odsunięcia od wanny) i nie używa się co 2 tygodnie drogich środków dezynfekujących.

    Wszystkie PRZECIW to mity, które niestety obejmują bardzo wiele teraźniejszych produktów.

  5. #285

    Domyślnie Wanna HYDROMatic ???

    Planujemy kupić wannę z hydromasażem HYDROMAatic firmy CERSANIT
    I tutaj mam pytanie: gdzie znajduje się kran z doprowadzeniem wody?! Jest w ścianie?

  6. #286
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Grzegorzu, może wiesz w jaki sposób uszczelniony jest taki typ kabiny, jaki pokazałam w pierwszym poście?

  7. #287

    Domyślnie Wanna z hydromasażem-co oznaczają TE wymiary

    Planujemy kupić wanne narożna z hydromasażem i spotkaliśmy sie z przykładowymi wymiarami: 140x100 , 150x100 ,160x100 co one oznaczają myśle że pierwszy to długość a co z pozostałym wymiarem

  8. #288

    Domyślnie

    hmmm chyba po prostu szerokość
    rzuć okiem na strony producentów - często przy zdjęciach są rysunki techniczne z wymiarami. Jeśli się nie mylę, to np. 140 x 100 to wymiary zewnętrzne.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  9. #289
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Są to maksymalne wymiary zewnętrzne wanny

  10. #290
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    uhma

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2

    Domyślnie hydro relaks

    Witam forumowiczów

    Ja posiadam w swojej chatce wannę dużą TELIMENA z hydromasażem wodnym i powietrznym, chromoterapią i automatycznym osuszaniem. Moim zdaniem wanna z hydro lub bez to kwestia nastawienia.

    My korzystamy z hydro 1 ewentualnie 2 razy w tygodniu. Po ciezkim dniu pracy moim zdaniem warto zarzyc bąbelków, polezeć, znaleźć czas na pomyślenie o wszytskim i o niczym-taki najzwyklejszy relaks. W dzisiejszych czasach pogoni trzeba sie czasami zatrzymać-ja taki przystanek robię własnie wśród wodnych bąbelków.

    Nie przeszkadza mi niewielki hałas pompy czy duchawy. Jeśli chodzi o wygodę lezenia no cóż tak naprawdę jeśli włączasz hydro i woda czy powietrze wydostaje sie z dysz to nie odczuwam zebym na nich leżała

    Jak o każdą wannę i o wannę z hydro należy dbać-rzecz oczywista. Automatyczne osuszanie dysz jest dobrym i sprawdzonym pomysłem. Słyszałam od sprzedającego,że i bez tego też można sie obejść-trzeba tylko puścić hydro bez wody by przedmuchało dysze.
    Jeśli chodzi o czyszczenie to przecież z błota do wanny nie wchodzę. Czysci sie jak każdą inną wannę z ta różnicą, że trzeba zadbać o "wypolerowanie"dysz-ale chyba to nie zaskoczenie-samo o sie nie wyczysci

    A co zużycia wody- no cóż, za taki luksus się płaci, zawsze mozna wziąć mniejszą wannę.

    Z mojego doświadczenia mogę tylko polecić.
    ps. co by nie było- hydro mam dopiero pół roku.
    ps. Wiem ze do wanien bez hydro firma PIRAMIDA montuje swój hydro, bezproblemowo-więc zawsze można do swojej wanny sobie zainstalować

  11. #291
    Henku_wawa
    Guest
    Henku_wawa

    Domyślnie

    my na hydromasaż się nie zdecydowaliśmy i nie zdecydujemy, z racji wygody użytkowania, nie ma konieczności raz w tygodniu lub najrzadziej co 2 tygodnie myć dysz - gdybym musiał je myć chyba wtedy wolałbym prysznic. ale faktycznie to kwestia nastawienia.

  12. #292

    Domyślnie

    Jakiś czas minął od mojej wypowiedzi w tym watku -nabrałam doświadczenia i potwierdzam, że nie zrezygnowałabym z wanny z hydro. Uzywam jej obecnie co 2-3 dni. Nie myję dysz. Po kazdym użyciu spuszczam wodę i kładę ręcznik na dno wanny-po kilkunastu minutach wanna wlacza automatycznie czyszczenie dysz, woda z dysz wchodzi w ręczniczek, ja ten ręczniczek po chwili wieszam i po kłopocie. Nie mam juz celulitu Pozdrawiam.
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  13. #293

    Domyślnie

    a ja tam lubie hydromasaz ....
    mamy 150cm, symetryczna, dwuosobowa .... woda robi za hydro, a żonka za masaż, bąbelki sa w szampanie ....

  14. #294

    Domyślnie

    dobre

    Mój mąż marzył o wannie z hydromasażem, ale wzięliśmy raz kąpiel u znajomych, i stwierdził że nie ma mowy o relaksie w takim hałasie. Wanna już kupiona, asymetryczna i bez bajerów. .. I tak wolę korzystać z prysznica (to oczywiście kwestia gustu)

  15. #295
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał d5620s
    Jakiś czas minął od mojej wypowiedzi w tym watku -nabrałam doświadczenia i potwierdzam, że nie zrezygnowałabym z wanny z hydro. Uzywam jej obecnie co 2-3 dni. Nie myję dysz. Po kazdym użyciu spuszczam wodę i kładę ręcznik na dno wanny-po kilkunastu minutach wanna wlacza automatycznie czyszczenie dysz, woda z dysz wchodzi w ręczniczek, ja ten ręczniczek po chwili wieszam i po kłopocie. Nie mam juz celulitu Pozdrawiam.
    A jaką masz wannę?
    Cały czas się waham, a ten wątek wcale mi nie pomógł

  16. #296
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Ja wybrałam jeszcze inną opcję. mam matę do kąpieli perełkowej. Duża na całą wannę. Z dużą ilością opcji. Reguluję moc i długość kąpieli. Po kąpieli wyciagami i sprawa załatwiona.

  17. #297

    Domyślnie

    i ja podciągam temat:
    czy teraz już się coś zmieniło z cenami czy też aby kupić naprawdę dobrą wannę z hydro trzeba się liczyć z wydatkiem ponad 10 tys.?
    pozdro

    czy ewentualnie macie jakieś nowe doświadczenia?
    "experto credite"
    wierzcie temu ,który sam doświadczył
    z Wergiliusza

  18. #298
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maciek.sw

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Czy ktoś zna opinie o wannach z hydromasażem sprzedawanych przez www.hydrospa.pl? A może ktoś takiej używa lub rozpatrywał zakup i już je sprawdzał? Ja zastanawiam się nad prostokątną za 3-4 tys.
    Zona bardzo chce taka wannę, ja też chętnie bym skorzystał szczególnie przy bólach pleców, ale wyrzucić kasę żal a męczyć się ze złym zakupem też nie chcę. Jednak opinie na forum troche mnie przeraziły.

  19. #299

    Domyślnie Wanna Poolspa z masażem - samodzielna instalacja a gwarancja

    Zakupiłem wannę Poolspa z hydromasażem, którą zainstalowałem samodzielnie.
    Szkoda mi było płacić za podłączenie jej przez autoryzowany serwis.

    W związku z tym, czy w razie ewentualnej awarii pozbawiony jestem wszelkich praw związanych z gwarancją albo rękojmią (obecnie niezgodnością towaru z umową)?

  20. #300
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    W zasadzie sam mozesz sobie odpowiedziec na to pytanie zagladajac do warunkow gwarancji.
    Od lat jest tak, ze sprzedawca, producent itp. by uniknac kosztow wymiany czy naprawy gwarancyjnej, szuka powodow by pozbawic kupujacego tejze jesli znajda choc jeden naruszony pkt. gwarancyjny.
    WLasnie tak robia ludze... nie bede placil za zamontowanie bo duzo ze mnie zedra... a potem? Przyoszczedza bo sam jako zlota raczka sobie ten czy tamten cos podlaczy wiec producenci i sprzedawcy dzieki nim rowniez przyoszczedza bo nie musza inwestowac w naprawy i wymiany gwarancyjne.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

Strona 15 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony