dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 18 z 22
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 435
  1. #341

    Domyślnie

    W temacie wanien z hydromasażem, czy ktoś słyszał coś negatywnego lub pozytywnego o wannach firmy cersanit? bo jakoś na forum przewijają się dość tajemnicze /niekoniecznie złe/ ale nic mi nie mówiące nazwy.

  2. #342
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Naczytałam się sporo na temat hydromasażu .Opinii na nie jest odpowiednio więcej niż na TAK,ale ja jestem z natury przekorny człowiek i wbrew wszystkiemu wybieram wannę Ruben z hydromasażem .Koszt ostateczny-8,5 tysiąca .Okaże sie ,jak zacznę jej używać ,czy wybór był słuszny.

  3. #343

    Domyślnie wanna z hydromasażem- kto posiada?

    Jak sprawdza się wanna z hydromasażem - co z awaryjnością całego systemu, jak często i jakimi środkami dokonywać konserwacji dysz hydromasażu i ile to tak naprawdę kosztuje?
    Czy po dłuższym okresie posiadania nadal tak chętnie korzystacie z funkcji hydromasażu , czy tylko z samej wanny?

  4. #344
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Fajna sprawa, ale ja się wyleczyłam z chęci posiadania takiej wanny jak gdzieś przeczytałam jak przez jakąś awarie i złe podłączenia w takiej wannie zginęli ludzie prażeni prądem OcZywiscie to przypadek jeden na ileś tam.
    Znajomi mają i jedyne na co narzekają to chałas robiony przez dysze w trakcie kąpieli.

  5. #345

  6. #346

    Domyślnie

    dla mnie to porażka taka wanna.
    wynajmowałam kiedyś luksusowe piękne mieszkanie gdzie była taka wieeelke piękna wanna z hydromasażem, pomyślałam super bajer.
    ale w rzeczywistości porażka.

    -najpierw zalani sąsiedzi z dołu i kucie kafelek, bo wężyk zaczął przeciekać

    - kąpiel mało relaksująca kiedy wszystko dudni i burczy, hałas taki że trudno o relax

    - SMRÓD z rurek! okropieństwo. regularnie czyściłam, ale i tak kiedy wpuściło się wode i włączyło hydromasaż pierwsze co to buchnięcie smrodu z rurek-za każdym razem, potem kąpiąc się miałam wrażenie że zgnilizna z rurek cofa sie a ja się w tym kąpię

    Więc w naszym domku zadnych hydromasaży.

    lepiej tradycyjna wygodna wanna, pachnące olejki w wodzie i muzyczka,
    znacznie lepsze ))
    Kopnięty pies nie wyje tak, jak jego serce.

  7. #347

    Domyślnie

    zgodnie z instrukcją obsługi i zaleceniami producenta! i raczej kupno czegoś renomowanej firmy, niz hydromasażu za 1600 zł tłuczonego w RPA
    i tak, i nie...

  8. #348
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yelcyn99

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2

    Domyślnie wanna z hydromasażem

    Witam,
    Noszę się z zamiarem zakupu taniej wanny z hydromasażem. Ma być prostokątna o długości min 180 cm. Znalazłem takie opcje:

    http://sklep.eurodom.pl/?zobacz=14742 - ale to chyba cena samej wanny bez masażu (???)

    http://www.elazienki.com/wanna-gemin...html?attrs=125

    http://www.lazienkaplus.pl/wanna-pro...ukt,29336.html

    Czy ktoś używa którejś z nich? Proszę o opinie.

  9. #349

    Domyślnie

    Zdecydowanie odradzam. Chyba że jesteś wyjątkowo systematyczna i będziesz przynajmniej raz na tydzień odkamieniac dysze, co w przypadku dużych dyszy jest dość proste, ale małych już nie (generalnie występują jedne i drugie). Dla mnie to niewykonalne.
    takie wanny są raczej dla osób posiadających zmiękczacz wody w przeciwnym razie nawet producent nie zaleca ich używania

  10. #350
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Moja Mama ma i uzywa jej prawie codziennie baaaardzo sobie chwali, nie przeszkadza jej, że trzeba odkażać i że głośna, ja rozważałam jej zakup ale kupiłam zwykłą. mam dziecko, ktoro często bedzie z wanny korzystało, nie koniecznie z hydromasażu a odkażać trzeba, jeśli tego nie robi sie regularnir, zapach nie zachęca do kąpieli

  11. #351
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skorpionik

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    6

    Domyślnie

    U siebie mam wannę firmy KOŁO (zresztą nie tylko wannę) i jak najbardziej polecam tę markę. Przede wszystkim od razu widać solidną robotę, a jeśli coś jest nie tak, to dają długi okres gwarancji. O hydromasażu na razie tylko myślę , ale może niebawem zamontuję sobie taki "bajer".

  12. #352

    Domyślnie

    mam i nie polecam ,wanna katalogowo warta ok 18 tysięcy , głośna aż odechciewa się hydromasażu , zdecydowanie odradzam , mogę ją nawet odsprzedć jak ktoś chce zapraszam , używana w sumie 6 razy z diodami i abajerami 150cm na 150 cm narożna , nazywa się monalisa
    wcięło mi poprzedni nick , na forum od 2005 roku, już wybudowałem - mieszkam już rok w nowym domku

  13. #353
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joanka1971

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Wannę z hydromasażem używam od 5 lat.Jest wielka bo dwuosobowa-w zimie kąpiemy się z męzem raz w tygodniu-fakt po każdej kąpieli mąż ją dezynfekuje ,osusza dysze i takie tam ...z wanny nie śmierdzi ,nie mam problemu z kamieniem ,generalnie nic się nie dzieje.Czy chodzi głośno?Kwestia gustu ,znam głośniejsze rzeczy .Generalnie jestem bardzo zadowolona i pewnie po raz drugi też bym się zdecydowała

  14. #354

    Domyślnie

    a my zamierzamy zamontowac w górnej łazience właśnie wanne z hydromasażem dwuosobową, tęz mam trochę mieszane uczucie, ale raczej ją zamontuje - mam mieć wannę w podłodze i mma juz przygotowany otwór pod konkretny model. Mam nadzieję że się jednak sprawdzi, myslę ze nawet jak będzie głośna to akurat to nie bedzie mi przeszkadzało. W dolnej łazience będe mieć wannę bez hydromasażu.
    Właściwie to każdy ma inne upodobania i myślę ze faktycznie u jednych taka wanna się sprawdzi u innych nie. Jak ktos korzysta rzadko z normalnej wanny tylko woli prysznic to i z takiej będzie rzadko korzystał, albo jesli ktoś ma kupowac dwa w jednym wanne z prysznicem to chyba faktycznie nie ma sensu. Co do dkarzania to racja, kiedyś oglądałam nawet taki program, po okolicy rozniosła się jakaś groźna bakteria i ludzie ciężko chorowali,epidemiolodzy szukali źródła zakażeniam aż w końcu doszli, ze było ono w wannie z hydromasażem - wanna jakiś czas wcześniej stała w sklepie napełniopna wodą i tam powstało źródło zakażenia.

  15. #355

    Domyślnie Wanna z hydromasażem czy mozna sie w niej myć???

    Witam pisze do Was z kolejnym dziwnym może zapytaniem ale chce to wiedzieć na przyszłość kiedyś , gdzieś usłyszałem od człowieka , który twierdził ,że zajmował się handlem wannami z hydromasażem , że nie można się w nich myć bo niszczy się osprzęt poprzez używanie środków higienicznych. Wanny te mogą służyć tylko do kąpieli dla przyjemności.


    Ceny wanien znacznie przez ostatnie lata spadły i zastanawiam się czy jeśli bym budował dom to czy nie zrobiłbym jednej łazienki z taka wanną. O tym ,że trzeba ja dezynfekować co jakiś czas dbać o przepłukanie dyszy itp. to wiem. Ale jeśli taka wanna ma służyć tylko do kąpieli dla przyjemności to ja rezygnuje. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej sprawie???

  16. #356

  17. #357

    Domyślnie Re: Wanna z hydromasażem czy mozna sie w niej myć???

    Cytat Napisał Łukasz789
    Witam pisze do Was z kolejnym dziwnym może zapytaniem ale chce to wiedzieć na przyszłość kiedyś , gdzieś usłyszałem od człowieka , który twierdził ,że zajmował się handlem wannami z hydromasażem , że nie można się w nich myć bo niszczy się osprzęt poprzez używanie środków higienicznych. Wanny te mogą służyć tylko do kąpieli dla przyjemności.
    Ale jaja.

  18. #358
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mkala2
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    120

    Domyślnie hydromasaż

    może kogoś to śmieszyć ale w wannach z hydromasażem nie powinno stosować się płynów do kąpieli. Mówi się że jest to wanna do masażu a nie do mycia. Teoretycznie nie powinniśmy masować się "brudni ". Powodem tego jest otwarty obieg wody tzn.płyn do kąpieli dostaje się do tych wszystkich otworów, dysz i tam robią się takie- łagodnie mówiąc "niezdrowe rzeczy". Przyznaję, że nie znam wszystkich producentów wanien, ale wiem że, oryginalny Jacuzzi ma w swojej ofercie takie wanny gdzie możemy sobie sami zamknąć dysze i wziąć normalną kąpiel, a wanny Jacuzzi sporo kosztują. Mało tego taka wanna wymaga na pewno częstej dezynfekcji.
    Dodam coś jeszcze: od wielu klientów hydromasaży słyszę iż często nie korzystają z tej formy relaksu bo zwyczajnie nie mają na to czasu- może takie czasy ! Mają bo mają...
    Pomimo iż siedzę w tej branży sobie raczej odpuszczę taką zabawę. Nie wyobrażam sobie brać normalną kąpiel i opierać się plecami np. o te wystające dysze.

  19. #359
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mkala2
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    120

    Domyślnie ps...

    Dobrze że mój szef nie czyta tego forum jak "zachęcam" do wanien z hydro... ...

  20. #360

    Domyślnie

    płyny do kąpieli to jedno ( trzeba uważać, by nie przedobrzyć, kiedyś z 5 minut walczyłam z pianą, wyskakując z wanny i zbierając pianę miską )
    gorszym zapychaczem jest naskórek i kłaczki

Strona 18 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony