dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 19 z 22
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 435
  1. #361

    Domyślnie Re: ps...

    Cytat Napisał mkala2
    Dobrze że mój szef nie czyta tego forum...
    a skąd wiesz?
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  2. #362

    Domyślnie wanna z hydromasażem - jaką firmę polecacie?

    Chcemy kupic wannę z hydromasażem 145/145 ewentualnie 150/150 narozną i ...nie zbankrutowac.Jaką firmę polacecie (przetestowaliście)? Na co zwrócic uwagę ,czy tzw. masaż łączony jest optymalny? Poradźcie proszę i podzielcie się doświadczeniami.
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  3. #363

    Domyślnie

    Bardzo proszę-doradźcie co warto kupić ?Chodzi o wannę średniej klasy.Przecież tyle osób ma doswiadczenia z tym sprzętem.
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  4. #364

  5. #365

    Domyślnie

    Dzięki,ale o konkretnych modelach za wiele się tu nie dowiedzialam
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  6. #366

    Domyślnie

    Widzę,że prawie wszyscy dzielają na zasadzie "mam,ale się nie pochwalę".Ja naprawdę nie wiem jednak co wybrac za niewygorowana cenę i o niezłej jakości.
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  7. #367
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

  8. #368

    Domyślnie

    Moje doświadczenie !!! dwa razy zrezygnowałem mam zwykłą.
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  9. #369
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vach
    Odkurzę trochę temat.

    Poszukuję szklanego dwuczęściowego parawanu. W pierwszej kolejności wybór padł na Koło Niven, ale jakoś ciężko go ostatnio dostać. W jednym ze sklepów miałem propozycję, by kupić parawan Dolphi, który rzekomo jakościowo jest bardzo zbliżony do Koła, a jest prawie 1000 zł tańszy.

    Więc w tej chwili mam dylemat:
    - Dolphi Torrenta (najtańszy, ale nie jestem co do niego pewien)
    - Koło Niven (cena średnia, ale ciężko go teraz dostać)
    - Huppe 2003 (najdroższy, ale czy warto dopłacić?)

    Niestety ni widziałem żadnego z tych konkretnych parawanów na żywo, bo o dziwo nie tak łatwo znaleźć tego typu ustrojstwa w stacjonarnym sklepie :/

    Dlatego też piszę tutaj z prośbą o komentarze co do jakości wymienionych przeze mnie parawanów.

    Pozdrawiam!
    Zwroc uwage na sposob montowania tych parawanow, w Dolphi Torrenta uszczelka jest na dole tylko w czesci ruchomej, czesc blizsza sciany kaza zasilikonowac, troche to klopotliwe moim zdaniem. Ja mam taki: http://allegro.pl/item921749899_para...126_140cm.html ale jednoczesciowy, wiec musialbys sie upewnic, jak montowany jest dwuczesciowy. Nie jest to jakies mistrzostwo swiata, profile sa cienkie i dosc delikatne, ale cena jest OK.

  10. #370

    Domyślnie

    A toś poradził! Może ktoś jednak podzieli się pozytywnym doswiadczeniem z jakąś konkretną firmą lub modelem.Chyba ,ze u wszystkich to była totalna wtopa i wolą nie przyznawać się głośno do porazki?
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  11. #371
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sylwia&paweł
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    2.074
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    Ja się przyznam do porażki. Uparliśmy się z mężem na wannę z hydro bo to taki luksus w domowym zaciszu Plany były takie, że będziemy sobie przesiadywać z kieliszkiem wina w ręku i upajać bulgoczącą wodą i własnym towarzystwem i nie słuchaliśmy nikogo że to zbędny wydatek, że nie warto bo potem i tak czasu nie ma korzystać... No i mamy tą wannę i stoi sobie bidula i nie bulgocze bo..... czasu nie ma żeby korzystać
    Kupiliśmy wannę cersanitu (narożna asymetryczna ale modelu nie pamiętam) z systemem DUOMATIC. Moje wrażenia - strasznie kiepska regulacja natężenia masażu. Miałam do czynienia ze znacznie tańszymi wannami koła z podobnym systemem i tam pokrętłem faktycznie dało się znacząco regulować siłę bąbelków. Poza tym uważam, że wanna jest kiepsko wyprofilowana pod plecami i naprawdę niewygodnie jest w niej leżakować Chcę jeszcze zwrócic uwagę na fakt, że jak się nie korzysta z hydro dość często, to stojąca w przewodach woda zagniwa i przy zwykłej kąpieli jak nalejesz dużo wody to będzie ona wypłukiwać te wszystkie przyjemności z przewodów. Oczywiście można i należy czyscić często system ale wiąże się to z napełnieniem wanny prawie po brzegi, dolaniem odpowiedniego specyfiku i uruchomieniem masażu a więc dużo zachodu i marnotrastwo wody. Poza tym dysze po jakimś czasie też tracą na urodzie, szczególnie te wbudowane w dno wanny - my mamy twardą wodę i nie nadążam z usuwaniem kamienia z tych zakamarków Nigdy więcej nie kupię wanny z hydro, ot i cała naga prawda o mojej porażce.
    Jesli jednak zdecydujesz się na kupno to:
    - przymierz się do wybranej wanny w sklepie w końcu będzie ci służyć przez parę lat więc musi być wygodna
    - zainwestuj w dobry system - lepiej kupić tylko z masażem wodnym ale z elektroniczną regulacją niz dopłacić do wodno - powietrznego i wkurzać się na zbyt mocno bulgoczącą wodę
    U nas po staremu czyli Dziennik i Komentarze
    kontakt tu: e-mail

  12. #372

    Domyślnie

    Dziękuję serdecznie!Wreszcie szczera odpowiedź.
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  13. #373
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sylwia&paweł
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    2.074
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    Bardzo proszę, bardziej szczerze się już nie dało, chyba że z użyciem słów niecenzuralnych
    U nas po staremu czyli Dziennik i Komentarze
    kontakt tu: e-mail

  14. #374
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Hej
    Ja polecam Pool Spa.Decydując się na hydromasaż trzeba mieć świadomość,że czyszczenie jest drogie (chemia) i czasochłonne.Decyzję tę trzeba poważnie przemyśleć
    Pozdrawiam!
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  15. #375
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Też dumam nad wanną z hydro ,raz jestem za,a raz przeciw .
    ALe myślę,że u nas będzie często wykorzystywana ona,ja uwielbiam się wylegiwać w wannie,mój luby jeszcze bardziej .
    Zastanawiam się nad hydromasażem wodnym lub wodno-powietrznym z POOLSPA,może ktoś ma i się wypowie na ich temat?

  16. #376

    Domyślnie

    Na wannę z hydromasażem się nie zdecyduję.
    Ale bym chciała taką wannę z grzałką Gorąca kąpiel - to jest coś, co tygrysek lubi najbardziej! Denerwuje mnie, że ta woda tak szybko robi się zimna - jak dla mnie za zimna Widział ktoś taką?



    Obecnie zadowalam się gorącym prysznicem

  17. #377

    Domyślnie Ja wam powiem tak

    Stałem przed identycznym wyborem. Chciałem kupic wanne z chydromasazem , ale nie jakies badziewie kture bedzie bardziej denerwowac niz cieszyc. Po przeczytanie wielu forów doszedłem do wniosku ze najsolidniejsza a jednoczesnie jeszcze jakos w miare przystepna finansowo ( chociaz i tak droga ) bedzie wanna firmy poolspa. Na wanne chcialem przeznaczy jakies 3 tysiace , wybralem model w ich ofercie za 3 tysiace z jakims niskim w ofercie systemem masazu i juz mialem składac zamowienie, jednak niewiem jakim cudem , miałem takie szczescie ze znalazłem taki sam model jaki chcialem jednak z jednym z wyzszym systemow masazu. Wanna na stronie poolspa byla warta z obudowa ponad 12 tysiecy a ja w wyprzedazy w sklepie internetowym ( nowa z gwarancją zaplacilem 4,5 tysiąca )

    I teraz moje spostrzezenia o marce Poolspa.

    Z wanny korzystam identycznie jak ze zwyklej wanny, akryl jest bardzo latwy do utrzymania czystosci, nic nie smierdzi, wszystko zdaje sie byc ok. W wannie kapie sie z mydlem myje wlosy , a jednoczensie morze chodzic masaz.
    Musze przyznac ze taki masaz uzaleznia jak juz czlowiek pare razy sie wykapie w takiej wannie. Co wazne masaz powietrzny niema na spodzie wanny zadnych dysz , nie uwieraja wiec one w tylek jak juz ktos wczesniej pisał. Poolspa chyba jako jedyna firma ma poprostu dziurki w dnie wanny. 30 minut po kapieli wanna automatycznie sie osusza, w wannie jest ozonator wody wiec o jakis glonach niema mowy , tym bardziej ze po kazdej kapieli woda jest wyprowadzana z rur. Co dlo glosnosci tu musze przyznacz ze nieda sie chyba zrobic wanny z chydromasazem cichej poniewaz poprostu chlupot wody mocno chalasuje , mocniej chyba od samych silników, cicho moze niejest ale niejest to akis denerwujacy dzwiek.

    PODSUMOWUJAC JESLI KTOS ZASTANAWIA SIE CZY KUPIC WANNE Z CHYDROMASAZEM , PODPOWIEM TAK WARTO ALE :

    - ZAMIAST WYBAJEROWANEJ WANNY Z HIPERMARKETU KUPMY NAJPROSTSZA ALE ZATO ZNANEJ SPRAWDZONEJ FIRMY NP POOLSPA

    I NAPRAWDE ZADNE TU PODAWANE PREZ WAS WADY WANIEN Z CHYDROMASAZEM W TAKIEJ WANNIE SOLIDNEJ FIRMY NIE WYSTEPUJA.

    Nie ma sie co oszukiwac ze da sie wyprodukowac wanne ze wszystkimi bajerami ktora bedzie parokrotnie tansza od wanny znanej marki.

  18. #378

    Domyślnie

    CHYDROMASARZOM Z CHIPERMARKETU MUWIMY NIE!!!

    (przepraszam, nie mogłam się opanować... jeżeli kolega ma dysleksję/dysortografię, to warto dyslektyków poprawiać...)
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  19. #379
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Ja obeszłam sobie temat i zamiast wielkiego katafalka z bajerami mam zgrabną, wygodną, zwykłą wannę a gdy zachce mi się masazu wodnego wkładam matę do kapieli perełkowej i mam super spa. Ta mata jest o niego lepsza od gejzerków w wannie bo to zupelnie inna moc. ja po mojej kąpieli wychodze jak po biczach szkockich i aż mam zaczerwienioną skórę. Ale czuję za to że masaż był. W takiej wannie z hydromasażem też brałam kapiel i zupełnie nie ma porównania.

  20. #380

    Domyślnie

    Kasiorku, a jaka to mata? proszę napisz mi na PW, jeżeli nie chcesz tutaj pisac.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

Strona 19 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony