dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 21 z 22
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 435
  1. #401

    Domyślnie

    wanna z hydro obudowana płytkami........?
    nikt Ci nie doradził : hydraulik, płytkarz , nawet w miejscu zakupu wanny , że powinna mieć łatwy dostęp ?
    jestem zdziwiona niekompetencją sprzedawcy , gdy kupowaliśmy swoją 5 lat temu ( przez internet zresztą) to gdy skontaktowaliśmy się ze sprzedawcą to odrazu zaznaczył, że nie należy obudowywać na stałe.
    zresztą nawet na chłopski rozum : jakby pękła któraś rurka to co wtedy.............. kucie na całego.
    z moją nic się nie dzieje , tylko dezynfekcja potrafi się włączyć nieproszona podczas kąpieli........ , moja wanna to Ruben .

  2. #402
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Nie jest zabudowana cała,ma rewizję z dwóch stron zrobioną,także dostęp do bateri,pompy i tej skrzynki elektronicznej jest.No i dlatego myślę,że da się w ten sposób usunąć awarię dysz bo akurat nie działa mi dysza pod ścianą z tyłu gdzie za bardzo nie było jak zrobić rewizji.DOstęp do wszystkich rurek podłączonych z wody też jest.

  3. #403

    Domyślnie

    aaaaaa to zmienia postać rzeczy , ja się zastanawiam obecnie czy kupić do łazienki kabinę parową z sauną ....

  4. #404
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Paweł26

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-158
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał lilka.w Zobacz post
    Dziekuję za obszerną wypowiedź,ale my juz jesteśmy zdecydowani.Chciałabym sie jednak dowiedzieć czegoś o konkretnej firmie (balteco),od osób ,ktore ją posiadają.
    Witam .
    Co do zakupu wanny z hydromasażem trzeba zwrucic uwagę na wiele zeczy ... Jest wiele firm ( oszukańców) które potrafia sprzedawać tanio co się później okazuje opis nie zgodny z produktem , albo nie ma gwarancji , albo towar wadliwy , Znajoma mi poleciła firme http://www.sigma-trade.com.pl/produkty/ kupiłem u nich wannę z masażem powietrznym i wodnym jestem bardzo zadowolony Miły kontakt , rzetelni ludzie , mam gwarancję wiec nie muszę sie martwić że firma zostawi mnie na lodzie gdyż posiadaja swój serwis . Wanna jest ładnie wykonana nie mam z nią problemów działa tak jak powinna a co najważniejsze nie buczy !

  5. #405

    Domyślnie

    barto307cc muszę przyznać że mocno się zdziwiłem. Bo sam po przeanalizowaniu wielu forów , nie zauważyłem nigdzie negatywnej opinie o wannach poolspa o innych firmach naczytałem się sporo negatywów. No to tylko urządzenie i jak widać wszystko moze sie popsuć. Puki masz gwarancje reklamuj , jeśli popsuje ci się znowu to samo (po 2-3 razach ) będziesz miał prawo do wymiany wanny. Jakiś felerny egzemplarz chyba trafiłeś.

    redlum link który podałes sie nie otwiera. Ja mam model Gala z systemem titanium

  6. #406

    Domyślnie

    Witam i podbijam temat

    Jakieś nowe wiadomości?

    Jak sprawuje się wanna z PoolSpa?

  7. #407

    Domyślnie Poolspa czy Sanplast wanna z hydromasażem

    Witam
    Planujemy zakup wanny z hydromasażem.
    Szukając takiej wanny zwróciliśmy uwagę na firmę Poolspa i Sanplast.
    Macie doświadczenie z wannami z hydromasażem tych firm ?
    Którą polecacie ?

  8. #408

    Domyślnie

    Od 2 lat uzytkuje wanne z hydromasażem i mogę sie podzielić spostrzezeniami. Otuz bardzo łatwo w przypadku kupna takiej wanny popełnić błąd ale przy odrobinie wiedzy mozna kupic sprzęt na który napewno niepowiemy złego słowa przez lata.

    Koniecznie należy zwrucić uwage na to aby :

    -Wszystkie dysze jak i ssak były odkręcane. Wiadomo podczas kąpieli na wszystkim osadzają sie nieczystości , a bez możliwości odkręcenia nie wyczyścimy wszystkiego od wewnątrz. ( takie dysze wystarczy przekręcić, wyjąc , wymyć raz w miesiącu, niezajmuje to duzo czasu ). Po wymyciu dysz i ssaka włączam dezynfekcje i mam wanne jak nową.

    - Wanna powinna być zbudowana tak że po spuszczeniu wody poniżej poziomu dysz, woda jest spuszczana z systemu. Jej pozostałe resztki wypływają z dysz. W przeciwnym wypadku woda pozostała w systemie zaczeła by gnić.


    Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wziąść system tylko wodny ale zato z elektronicznym sterowaniem. Mechaniczne systemy są bardziej zawodne i niezawsze mają zabezpieczenie przed pracą na sucho.


    Jesli mozemy wydac troche więcej bardzo przydatne jest:

    -automatyczna dezynfekcja. Jeśli takiej nie posidamy musimy raz na miesiąc podczas dezynfekcji włączać i wyłączać wanne kilkukrotnie podczas procesu dezynfekcji.
    - automatyczne osuszannie. Dotyczny to sytuacji gdy mamy system powietrzny (bąbelki ). Gdy nie mamy automatycznego osuszania musimy po kazdej kąpieli, nawet tej bez hydro włączać system powietrzny aby osuszyć dysze na dnie wanny z pozostałych w niej wody.


    Osobiście polecam elektroniczne systemy poolspa. Od systemu silver w góre.


    Ps. Jesli wanna nie ma odkrecanych dysz i niema odprowadzenia pozostałej wody z systemu, odradzam zakup bo niema siły zeby z czasem nie zaczeło z niej smierdzieć.
    Ostatnio edytowane przez mich83 ; 17-04-2011 o 18:58

  9. #409

    Domyślnie

    Użytkuję Poolspa. Ogólnie jestem zadowolona. Nie polecam jednak takiej wanny jeśli jest to jedyne miejsce w domu gdzie można się umyć. Konieczna jest wtedy częsta dezynfekcja. Wannę mam z różnokolorowym oświetleniem, naprawdę fajna sprawa, z tego oświetlenia korzystam najczęściej, tak samo dzieci.
    Radzę rozważyć też zakup zmiękczacza na instalację wodną o ile masz twardą wodę. U nie kamień osadza się mocno na dziurkach do masażu powietrznego i na elementach do masażu wodnego.

  10. #410

    Domyślnie

    Cytat Napisał mich83 Zobacz post
    - automatyczne osuszannie. Dotyczny to sytuacji gdy mamy system powietrzny (bąbelki ). Gdy nie mamy automatycznego osuszania musimy po kazdej kąpieli, nawet tej bez hydro włączać system powietrzny aby osuszyć dysze na dnie wanny z pozostałych w niej wody.
    Jest to uciążliwe. Trzeba jeszcze pilnować pozostałych domowników, żeby o tym pamiętali. Jest to pewnie mniejszy problem gdy wanna jest używana tylko do kąpieli masażowych a nie do mycia przez całą rodzinę.

  11. #411

    Domyślnie

    Polecam firmę Ruben, radzę omijać chińskie produkty z marketów.

  12. #412
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    my też przymierzamy sie do Poolspa, jednak nie wiem czy lepiej 150-160/100 czy 180/80, nie wiem w której bedzie wygodniej, system BG2 z pakietem plus

    dlaczego uważacie ze masaż wodny jest lepszy od powietrznego ?
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  13. #413

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene Zobacz post
    dlaczego uważacie ze masaż wodny jest lepszy od powietrznego ?
    Ja tak nie uważam ) Zdecydowanie bardziej wolę powietrzny.

  14. #414
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Mam Rubena i jestem bardzo zadowolona

  15. #415

    Domyślnie

    Ostatnio w sklepie Max Fliz, który sprzedaje podobno i poolspa i rubeny na ekspozycji nie było ani jednego poolspa, same rubeny i to wszystkie napełnione wodą, żeby broń Boże się do niej nie przymierzyć... Sprzedawca zachwalał rubena za 20 000 a po moich usilnych prośbach znalazł w katalogu ofertę poolspa - porównywalną za ok. 12 000. Odnośnie różnicy w jakości nie miał nic do powiedzenia.
    Szukam sklepu gdzie można by się przymierzyć do wanny poolspa, najlepiej prostokątnej lub "lekko" asymetrycznej, ale nie trójkątnej, z tego co widzę to nie takie proste...

  16. #416

    Domyślnie

    Swoją wannę Poolspa zamawiałam przez internet, nie pamiętam w jakim sklepie. Czekałam na dostawę 3 miesiące.

  17. #417

    Domyślnie

    Mnie w wannie ( Poolspa gala ) denerwuje bardzo jedna rzecz. Podczas masazu powietrznego , nawet ustawionego na minimum strasznie chlapie woda poza wanne. Przy ustawieniu na maxa to juz wogule łazienka pływa. Przy masazu wodnym tez trzeba troche mopem powycierac. W pewnym momencie az zastanawiałem sie czy wanna nie przecieka. Jednak gdy wlaczyłem ją i uwazalem zeby bokiem nic nienachlapało , było sucho na podłodze.

    Czy w waszych wannach tez tak chlapie na podłoge ?

  18. #418

    Domyślnie

    My mamy Kadewai - też droga, ale naprawdę dobra.

  19. #419

    Domyślnie

    Mam taką wannę. Koszt ok. 8500 PLN.
    1. Nic nie śmierdzi (wanna ma system automatycznego osuszania).
    2. Użytkuję ją normalnie i do mycia i do masażu.
    3. Woda nie stygnie - podgrzewacze niepotrzebne (nawet po godzinie jest jeszcze gorąca - wanna ma specjalne izolacje).
    4. Koloroterapia to tylko bajer.
    5. Ogólnie fajna sprawa.
    6. Słychać tylko sinik powietrzny przy masażu powietrznym - bardzo słabo. Dominujący dźwięk jednak to bulgot powietrza - no tego to się nie wyeliminuje. Pompy wodnej nie słychać wcale - tylko szum wody z dysz.
    6. Jest duża - ponad 300 L wody idzie.
    Tym którzy nie mają proponuję się nie wypowiadać i nie opowiadać pierdół.
    Johan

  20. #420

    Domyślnie Reasumując

    Reasumując. Mając do wydania około 3500 zł można kupić albo mega wypasioną wanne z hydro z marketu albo najprostrzą solidną wanne z hydro porzadnej firmy. Ludzie kupują własnie takie wypasione no namy a potem narzekają. Aby mieć bardzo porzadną wanne naprawde nietrzeba płacić nastu tysięcy. Te podstawowe modele dobrych firm mają poprostu mniej funkcji ale w kwesti bezawaryjności i higieny są tak samo dobre jak modele duzo drozsze.

    Podstawowe rady.

    1. Kupujcie modele z elektroniczną regulają. ( maja zabezpieczenia , są mniej awaryjne )
    2. Jesli decydujecie sie na masaz powietrzny kupujcie tylko takie modele ktore samoczynnie po kapieli sie przedmuchują.


    Jesli morzecie sobie pozwolić na wydanie około 3,5 tysiąca szczerze polecam kupno najprostrzgo systemu poolspa na elektronicznym sterowaniu z masazem wodnym. Napewno nie bedzie problemów. Jesli zas morzecie wydać wiecej polecam automatyczną dezynfekcje.

Strona 21 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony