dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 22 z 22
Pokaż wyniki od 421 do 435 z 435
  1. #421
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Może zanim ktoś wyda opinię o wannie poczyta trochę na ten temat np tutaj :http://olazience.pl/lazienki-cersani...asazu-cersanit

  2. #422

    Domyślnie

    Hej, a wiecie może gdzie można kupić dobrą wannę z hydromasażem?

  3. #423
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sabina90

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    80-299
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja zdecydowałam się na wannę z hydromasażem tylko dlatego, że miała również chromoterapie. Kupiłam W Niebieskiej Łazience
    niebieskalazienka. pl/towar/szczegoly/33827/wanna-narozna-symetryczna-140x140-cm-+-system-hydromasazu-sd1-klio-sym-poolspa-phs3610sd1c0000-bialy; Wymaga dużo pracy, ale warto. Po ciąży dzięki temu pozbyłam się dużej ilości cellulitu. Do tego sport i dieta i zaczynam wyglądać jak należy

  4. #424

    Domyślnie

    Ja taką do siebie do łazienki mam zamówioną: http://www.lazienkaplus.pl/pl/wanna-...16581,8,i.html

    Taką sobie już kiedyś wymarzyliśmy. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z montażem

  5. #425

  6. #426

    Domyślnie

    Cytat Napisał krytyczny Zobacz post
    no ładna jest
    już pierwsze kąpiele za nami, najchętniej bym się kąpał codziennie

  7. #427
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    golgi

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Okrzeja
    Kod pocztowy
    21-480
    Posty
    8

    Domyślnie

    Kto z Was żałuje, że zakupił wannę z hydromasażem.
    Obawiam się , że posiadając również prysznic, może to być wydatek dający frajdę jedynie na początku.
    Bym później nie denerwował się, że mogła być zwykła, to i mniej zachodu z nią, mniej mycia i czyszczenia jej, wreszcie gładka powierzchnia wanny. Bez dysz i innych wystających bajerów. A moze taka wanna z masażem jest naprawdę świetnym rozwiązaniem? Jakie są Wasze doświadczenia?

    Co możecie doradzić w kwocie max do 5000zł (jeśli coś w ogóle można sensownego wybrać w tej kwocie)

    Tu mam kilka modeli
    http://plytki-lazienki.pl/q/?keyword...170x75%20hydro
    Proszę o opinie nt wanien riho- niekoniecznie nawet z hydromasażem.
    W podobnych cenach jest chyba poolspa- choć kiedyś słyszałem komentarz że to kiepskachińszczyzna.
    Będę wdzięczny za rady i opinie.

  8. #428
    Banned
    Wojtko55

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Bialystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    204

    Domyślnie

    Ja to raczej stawiałbym na zwykłą wanną. Często się te z hydromasażem zapychają i psują. Jak ktoś umie coś tam zrobić to ok, ale jednak ja tam wybrałem zwykłą

  9. #429

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ansang Zobacz post
    Hej, a wiecie może gdzie można kupić dobrą wannę z hydromasażem?
    Ja się przymierzam do zakupu wanny firmy Silla . Poczytałam sporo o tych wannach. Firma ma spory wybór no i poleciła mi ją kuzynka. Poczytaj sobie opinie w internecie.

  10. #430
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Wanny z hydromasażem są także budowane na indywidualne zamówienie.
    Zamawiając wannę pod wymiar, trzeba się liczyć z nieco większymi kosztami jak w przypadku standardów.
    Jednak wanny pod wymiar są budowane dokładnie do konkretnej łazienki i pod konkretne zapotrzebowanie.
    Masaże wodne i powietrzne mogą być dobrane tak, aby ich działanie przynosiło konkretne rezultaty, a nie tylko "puszczało bąbelki" .
    Wanny budowane są z wytrzymałych kompozytów takich jak Corian, Krion, GFK Luxum i uzbrajane w systemy masażu wodnego i powietrznego oraz oświetlenie, według zapotrzebowania. Ważna jest nie tylko wydajność systemów, ale ich higiena, bezawaryjność i jak najcichsze działanie.

  11. #431
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar byYoa
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    ja mam wannę eago i bardzo polecam, po 2 latach uzytkowania wszytsko jest ok,

    raz przez przypadek pękł wyświetlacz (pod zbyt dużym naciskiem - mąż oparł się całym ciężarem) ale bez problemu otrzymaliśmy nowy
    przeszkadzało nam tylko, że woda w rurkach zostaje pomimo grawitacyjnego odpływu gdzieś tam trochę zalegało zamontowaliśmy więc pompkę ssącą taką jak na statkach i teraz jest rewelacja

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9794-2.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	62,6 KB
ID:	374659

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9783-2.jpg
Wyświetleń:	212
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	374660

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0460-2.jpg
Wyświetleń:	137
Rozmiar:	61,1 KB
ID:	374661

  12. #432
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maniek6

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Wisniowa
    Kod pocztowy
    38-124
    Posty
    1

    Domyślnie

    Troszkę odswieżę temat, razem z żoną zastanawiamy się nad kupnem wanny z hydromasażem i tu pojawia się problem bo jesteśmy kompletnymi amatorami w tej dziedzinie. Mógłby ktoś coś polecić, doradzić jaka wanna byłaby dobrym wyborem?

  13. #433
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ale wiecie co się wiążę z taką wanną?

  14. #434
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Wannę z hydromasażem często kupuje się pod wpływem emocji. To taki powiew luksusu...
    Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo rzadko klienci ponownie decydują się na wanny z hydromasażem.
    Powodem jest fakt rzadkiego używania oraz kłopotliwego serwisowania i czyszczenia. Trzeba pamiętać, że taka wanna ciągle generuje dodatkowe koszty.

    Tanie wanny z hydromasażem rzadko kiedy działają dłużej jak udzielona na nie gwarancja.
    Przez pryzmat kilkunastoletniej obecności w branży, można na palcach jednej ręki policzyć klientów, którzy dopytywali o parametry, z wyjątkiem ilości dysz,
    obecności oświetlenia i rodzaju sterowania oraz sposobu czyszczenia.
    Owszem, to wszystko powyżej bardzo ważne, ale prawie nikt nie pyta o rodzaje dysz, wydajność pomp, decybele, rodzaj zastosowanych rur i połączeń, a nawet pomijana jest tak istotna sprawa jak podgrzewanie wody.

    Wanna w której dysze mają wyłącznie za zadanie tworzyć "burzę w szklance wody" szybko się nudzi, ale też często te wanny w których "jest moc" mają głośne pompy, co w rezultacie słabo wpływa na relaks w zaciszu domowej łazienki.

    Istotne jest rozpoznanie rzeczywistych potrzeb przyszłych użytkowników i skonfigurowanie systemów tak, aby stanowiły najlepsze możliwe rozwiązanie.
    Prawidłowe dobranie systemu pozwala na ciągłą eksploatację wanny i zadowolenie użytkowników.

    Najczęściej wybierane są wanny z systemami zapewniającymi szerokie spektrum relaksu. Dla wielu użytkowników ważny jest aspekt zdrowotny, tak aby wanna mogła być wykorzystywana do celów rehabilitacyjnych, np przy bólach kręgosłupa.
    Ważna jest też umiejętność połączenia różnych właściwości systemów i odpowiedniego ich rozmieszczenia w danym egzemplarzu wanny.

    Olbrzymi wpływ na zadowolenie użytkowników ma odpowiednia wielkość i kształt wanny, rozmieszczenie dysz wodnych i powietrznych, oraz dobór odpowiedniego materiału.
    Znacznie lepsze walory użytkowe mają wanny kompozytowe niż te akrylowe.
    Są bardziej estetyczne, trwałe, lepiej utrzymują ciepłotę wody i lepiej wygłuszają pracujące pompy.
    Wanny wolnostojące, czy do zabudowy z indywidualnie dobieranymi systemami to najlepszy wybór.

    Każdy egzemplarz powstaje ręcznie, w jednym, niepowtarzalnym egzemplarzu.
    https://luxum.pl/wanny_pl/
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wanna Luxum Głogów.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	62,9 KB
ID:	426751 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0013.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	105,4 KB
ID:	426752
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0033.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	426753Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130906_102652.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	58,3 KB
ID:	426754
    Ostatnio edytowane przez Luxum ; 11-02-2019 o 18:39
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  15. #435
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar brunet wieczorową
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    982
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Witam, podjęliśmy (już chyba nieodwołalną) decyzję o kupnie wanny z hydromasażem. Chciałbym aby to był produkt markowy, wygodny i bezawaryjny.

    Przeglądałem wanny firm takich jak Sanplast, Koło, Essente i mam mętlik. Ceny są różne, od 3k do 10k.

    Wanna może być bez dezynfekcji automatycznej, ale system automatycznego osuszania musi być. Podgrzewacz wody dobrze gdyby był, ale może ewentualnie być bez niego (a może da się w późniejszym czasie dokupić i zamontować?). System raczej wodno-powietrzny. Długość wanny to 170 cm.

    Budżet najchętniej do 5k zł.

    Czy znajdzie się coś wartego rozważenia w takiej cenie?

Strona 22 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony