dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wanna z hydromasażem

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam -

    7 14,00%
  • 5 10,00%
  • 6 12,00%
  • 24 48,00%
  • 8 16,00%
Strona 3 z 22
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 435
  1. #41
    nowy2
    Guest
    nowy2

    Domyślnie

    Przeczytałem wszystko i wcale nie jest mi łatwiej podjąć decyzje.Mieszkam w bloku i moja łazienka ma 3,5 m2 ,dlatego żeby móc sie w niej poruszać musiałem usunąć wannę i wstawiłem prysznic /bez bajerów/ w mojej nowej łazience oczywiście miała obowiązkowo znaleźć się wanna wypasiona.Po latach korzystania tylko z prysznica chciałem wanny z bajerami. Dodam że mieszkam w małej miejscowości i z 20zł-mi mogę najwyżej iść na piwo.Proszę użytkowników o krótką odpowiedź na pytanie czy warto. Pozdrawiam.

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Nowy2
    Mam taką wannę z hydromasażem. Używam w niej mydła i płynów do kapieli. Ale dopiero po "zabiegu masowania". Nie widzę przeciwskazań. Czasami nawet jak mam ochote na kąpiel z pinką to wlewam nieco płynu do kapieli i wlaczam hydromasaż robi się wtedy fajna pianka. Jeśli chodzi o twoją łazienkę to obawiałbym się tego że posiada małą kubaturę ok. 9m3. Moja łazienka posiada kubaturę prawie 26m3 i po hydromasażu wszystko jest dokładnie zaparowane pomimo włączania wentylatora na ok. 5 wymian powietrza /h. W przypadku twojej łazienki to chyba będzie woda kapać z sufitu. Dowiedz się dokładnie u producenta wybranej wanny jak to jest. Z tego co się orientuję są ograniczenia w stosowaniu hydromasażu w małych łazienkach.
    Pozdrawiam

  3. #43

    Domyślnie

    Moja siostra mieszkajaca w bloku , ma nad sobą szczęśliwego posiadacza owej wanny.
    Nie zacytuję słów , które mu śle pod nosem, kiedy człowieczyna moczy swe wdzięki o 23..
    Wibracje i dźwięk są zbliżone do snopowiązałki.
    Jeszcze trochę i sąsiad nie będzie miał gdzie pożyczyć soli..

    To tak ..oddolnie ,że tak powiem.

  4. #44
    nowy2
    Guest
    nowy2

    Domyślnie

    Sprostowanie- wannę z hydro zamierzam zamonntować w moim nowym domu który włśnie buduję, tam łazienka pow. podłóg ma 24m2, kubaturę nie wiem jaką bo z dwóch stron jest dach pod kątem 38 stopni.
    Pozdrawiam

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowy2
    Sprostowanie- wannę z hydro zamierzam zamonntować w moim nowym domu który włśnie buduję, tam łazienka pow. podłóg ma 24m2, kubaturę nie wiem jaką bo z dwóch stron jest dach pod kątem 38 stopni.
    Pozdrawiam
    No to trzeba było tak od razu gadać
    Nowy2 to Ty nie masz łazienki tylko hangar kąpielowy
    Pozdrawiam

  6. #46

    Domyślnie

    Wszystko zalezy też od jakości wody! Widziałam u znajomych wanne z zaciekami i rdzawymi otoczkami wokól dysz do hydro.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    No dobra zaraz będę szukał ,może jednak podaj jakiej firmy masz tę wannę ,podobno to ważne

    Mam z Sanplastu (ale nie każ mi pisać typu ), koszt o ile ja dobrze pamiętam to koło 8.000zł
    Nie polecam, już dwukrotnie była naprawiana (pozwolę sobie nie opisywać czasu i sposobu naprawy wrrr), a dźwięk jaki wydaje przy suszeniu się ma natężenie odkurzacza (no, może przesadzam). Pan monter stwierdził: Pani, jak ma być cicho to wanna musiałaby kosztować 15.000

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Inak

    Widziałam wannę z hydromasażem za 15 tys. u znajomych . Żeby się w niej zrelaksowac trzeba zakładać nauszniki jak na strzelnicy. Przecież pod tą wanną pracuje ogromny silnik.

    Pozdrawiam Paty.

  9. #49

    Domyślnie

    Ciao

    Jezeli juz masz kupic wanne to warto kupic dobra, widzialem wanny Ariston w ktorych praktycznie sawsze wylatywal osad i nie bylo sposobu na dokladne umycie calosci instalacji, sprawa glosnosci to osobny problem, niektorych wanien nie da sie uzywac sa tak glosne. Kup Jacuzzi (lub cos podobnego) i bedziesz mial wygode albo daj spokuj.

  10. #50
    nowy2
    Guest
    nowy2

    Domyślnie

    No, jak dotej pory jeszcze żaden w pełni zadowolony użytkownik się nie pojawił. Wnioski same się nasuwają.

  11. #51

    Domyślnie

    Słyszałem że porządna wanna (prostokątna) z hydromasazem to min. 10 tys PLN (bez bajerów). Wszelkie te wanienki w promocjach i nie tylko do 5/6 tys to tandeta. Jest taka firma Yakuzzi ( chyba tak to się pisze) , stąd tez popularna nazwa dla takich wanien, droga ale maja patent jako jedyni na coś takiego jak "oczyszczanie przewodów" żeby nic w nich nie zalegało (włosy itp fuj). Inaczej po dłuższym czasie to się rozkłada i .......wiadomo co. Byc moze cos się zmieniło od tamtego czasu ale nie wiem. Ja to tylko usłyszałem więc nie mam swoich doświadczeń. Ja bym się nie zdecydował na coś taniego.
    pzdr.

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowy2
    No, jak dotej pory jeszcze żaden w pełni zadowolony użytkownik się nie pojawił. Wnioski same się nasuwają.

    Skoro zadałeś pytanie z wątpliwościami to chyba nie oczekujesz, że otrzymasz same zachwycające wypowiedzi, chyba, że o to właśnie Ci chodziło

  13. #53
    nowy2
    Guest
    nowy2

    Domyślnie

    Do Inka1.
    Naprawdę jest to dla mnie problem.Bardzo chciałem mieć wannę z hydro /po latach samego prysznica/, nie jestem producentem, hydraulikiem itp. po prostu zastanawiałem sie nad tym urządzeniem i wśród wielu wypowiedzi nie znalazłem osoby która mówi np.-warto , polecam , jest to super i wcale nie jest takie trudne i kosztowne w utrzymaniu. Oglądaliśmy wanny w sklepie , sprzedawcy są oczywiście nimi zachwyceni kazdy ma taką w domu ,co prawda polecano nam wanne Jacuzzi za 36 000 zł /przesada mój samochód jest wart najwyżej 20 000 a za wannę tyle!!!/. Znajomi wypowiadają się różnie ale nikt niema takiego ustrojstwa dlatego pytam na forum użytkowników CZY WARTO WYDAĆ MAKS 20000 NA TAKĄ WANNĘ

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Nowy2
    Jeśli chcesz wydać 20 tys to naprawdę musisz być fanem hydro. Faktycznie wybudowałeś "hangar kąpielowy" to teraz byle czego tam nie wstawisz. Ja osobiście nie znam wanien f-my Jacuzzi ale uważam że bąbelki nie są warte takiej kwoty. Owszem początkowo tak jak ze wszystkimi nowymi rzeczami używa się ich częściej. Jeśli chodzi o "przyjemność" takiego hydromasażu to jest to wątpliwa sprawa. Woda dookoła bulgocze kipi itp. Całość takiego zabiegu trwa max 15 minut. Dopiero relaks i odprężenie odczuwa się po wyjściu z wanny. Czy najdroższe wanny mają coś specjalnego trudno powiedzieć. Ja posiadam wannę z Koła system C+ z automatyczną dezynfekcją na specjalne tabletki. Nie jest to najtańsza wanna ok. 8 tys. Urządzenia do masażu powietrznego i wodnego jekiejś francuskiej firmy. Nie zauważyłem aby się coś zbierało w rurkach i wylatywał jakiś syf. Jeśli chodzi o głośność pomp to owszem nie sa zbyt ciche ale w moim odczuciu poziom hałasu od pomp jest porównywalny z hałasem babelków wylatujących z dysz. Myślę że aby dpbrze porównać wanny i samodzielnie ocenić czy Jacuzzi jest warta swojej ceny to na pewno trzeba by się w takiej wannie wykąpać.
    Pozdrawiam

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowy2
    Do Inka1.
    Naprawdę jest to dla mnie problem.Bardzo chciałem mieć wannę z hydro /po latach samego prysznica/, nie jestem producentem, hydraulikiem itp. po prostu zastanawiałem sie nad tym urządzeniem i wśród wielu wypowiedzi nie znalazłem osoby która mówi np.-warto , polecam , jest to super i wcale nie jest takie trudne i kosztowne w utrzymaniu. Oglądaliśmy wanny w sklepie , sprzedawcy są oczywiście nimi zachwyceni kazdy ma taką w domu ,co prawda polecano nam wanne Jacuzzi za 36 000 zł /przesada mój samochód jest wart najwyżej 20 000 a za wannę tyle!!!/. Znajomi wypowiadają się różnie ale nikt niema takiego ustrojstwa dlatego pytam na forum użytkowników CZY WARTO WYDAĆ MAKS 20000 NA TAKĄ WANNĘ
    Powiem tak: jeśli jesteś wielkim fanem hydro i na basenie połowę czasu przesiadujesz w jaccuzi to kup . Ja po pierwsze: lubię siedzieć a nie stać (więc wanna jest jak najbardziej OK), dwa: puszczenie hydro naprawdę działa odprężająco, jak jeszcze dodam kilka kropel olejku lub płynu to robi się mnóóóóóstwo piany i czuję się jak w "Dynastii", moja wanna ma sporo dysz (boki, dół) i masaż może być wodny i powietrzny "bąbelkowy" lub oba naraz .
    Tyle, że:
    a. wanna jest duża więc i dużo wody wlać muszę
    b. a to oznacza, że nie korzystam z hydro codziennie, bo czasu brak
    c. o wannę trzeba dbać (czyszczenie preparatami co ok.2tyg)

    Chyba nie pomogłam....

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Ja znalazłam złoty środek.Mam zwykłą bardzo wygodną wannę z POOLSPA i matę do kąpieli perełkowej którą mogę w każdej chwili włożyć do wanny

  17. #57
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Olsen
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Skąd
    Konstancin Jeziorna
    Kod pocztowy
    05-510
    Posty
    632

    Domyślnie

    Sklep z chydraulika tam wszystkiego sie dowiesz 602233355

  18. #58

  19. #59

    Domyślnie

    Witam
    Ja jestem też bardzo gorącą zwolenniczką kąpieli ze wszystkimi bajerami.
    Natomiast zgadzam się z przedmówcami na temat, wanien z hydro. Jeżeli są tanie to na ogół więcej z nimi zachodu (typu czyszczenie, nieużywane płynów i nieciekawy zapach o bakteriach z dysz nie wspomnę)
    Natomiast tak jak Kasiorek wspomiała jest złoty środek.

    Ponieważ to nie miejsce nie jest najlepsze do reklamy, zapraszam do przeczytania mojego wątku (i perypeti życiowych). Odpowiem na każdy post http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=22778

    Pozdrawiam wszystkich lubiących długie kąpiele
    Aneta
    Buduję LMP 96 http://www.lipinscy.pl/
    kilka fotek
    GG 1496532

  20. #60

    Domyślnie

    Witam
    Ja jestem też bardzo gorącą zwolenniczką kąpieli ze wszystkimi bajerami.
    Natomiast zgadzam się z przedmówcami na temat, wanien z hydro. Jeżeli są tanie to na ogół więcej z nimi zachodu (typu czyszczenie, nieużywane płynów i nieciekawy zapach o bakteriach z dysz nie wspomnę)
    Natomiast tak jak Kasiorek wspomiała jest złoty środek.

    Ponieważ to nie miejsce nie jest najlepsze do reklamy, zapraszam do przeczytania mojego wątku (i perypeti życiowych). Odpowiem na każdy post http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=22778

    Pozdrawiam wszystkich lubiących długie kąpiele

    PS. XanX Używałam Ozonomatica przez długi czas i jeżeli odczucia na jego temat są tak pozytywne to Dr.Frenkel zachwycił by cię (mata jest miękka-kauczukowa ) Poza tym na linku powyżej zwróc uwagę na cenę- z pewnością cię nie powali
    Aneta
    Buduję LMP 96 http://www.lipinscy.pl/
    kilka fotek
    GG 1496532

Strona 3 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony