dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie drzwi wymiana ościeznicy

    Wymieniłam drzwi wejściowe do mieszkania, ale stara ościeżnica została. Czy teraz mogę kupić ościeżnice regulowaną i umieścić ja na tej starej bez konieczności wymiany drzwi. Nie znam się na tym, stara ościeżnica wygląda fatalnie, jak to zrobić, czy tak jak kombinuje można to przeprowadzić, pomocy...

  2. #2
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    odpowiedz masz ościeżnica regulowana jest po to aby ją można było zamontować do danej grubości sciany a odpowiednie szerokości drzwi są w ofercie kazda szerokośc jest do odpowiedniego wejscia iw związku z tym nie każda ościeżnica jest ościeżnicą odpwiednią wedle światła jakie mamy w otworze wejsciowym jednak KTO MA TROCHĘ SMYKAŁKI potrafi ja dopasować więc jest to możliwe ale trzeba zachować swiatło do danego skrrzydła drzwiowego >więc w Twoim przypadku musisz wyciąc stara ościeżnicę lub podciąc ja na tyle aby można było wstawić nową czyli wymiar wewnętrzny nowej ościeżnicy musi być wpasowany w wymiar zewnętrzny starej ,> Napiszę tak spsób jak sie to montuję przedstawie w http://instrukcja.pl/i/montaz_oscieznicy_porta_system

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony