dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 16
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 319
  1. #1

    Domyślnie turkusowe płytki podejście drugie

    Ten temat już był wałkowany przez kogoś, ale odpowiedzi mnie nie satysfakcjonują, dlatego zadam to pytanie po raz kolejny na tym forum: czy ktoś widział turkusowe płytki? CHodzi mi o dość głęboki i ciemniejszy turkus bądź jasniutki ale jaskrawy. Kolekcja sensual art z paradyża wydaje mi się za mdła. Chciałabym ten kolor połączyć z szarym w łazience.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam
    Ja mam zakupione płytki Baldocer Colors Cielo - turkusowe, ale nie są one tak dużych rozmiarów jak Paradyż. Na stronie Baldocera zdjęcie nie oddaje ich prawdziwego koloru. W rzeczywistości są bardziej turkusowe, no i ładniejsze

  3. #3

    Domyślnie

    izaa a mogłabyś pokazać swoją łazienkę w tych płytkach?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał LYRECO7
    izaa a mogłabyś pokazać swoją łazienkę w tych płytkach?
    Tutaj wyglądają na niebieskie, a może mi monitor przekłamuje kolory
    http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=3429866 i wymiar też jest BALDOCER. Colors Cielo. 30x41.6cm 1.5m2.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aniahubi
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    Moje są (chyba) turkusowe


    FAP Atelier Cobalto

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie Re: turkusowe płytki podejście drugie

    Cytat Napisał LYRECO7
    Ten temat już był wałkowany przez kogoś, ale odpowiedzi mnie nie satysfakcjonują, dlatego zadam to pytanie po raz kolejny na tym forum: czy ktoś widział turkusowe płytki? CHodzi mi o dość głęboki i ciemniejszy turkus bądź jasniutki ale jaskrawy. Kolekcja sensual art z paradyża wydaje mi się za mdła. Chciałabym ten kolor połączyć z szarym w łazience.
    ja mam turkusowe Pamesa Agatha, są intetnsywnie turkusowe, chociaż nie wiem czy to widać na zdjęciach


    Inne turkusowe ma np. Vives
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  7. #7

    Domyślnie

    A coś takiego? Oczywiście chodzi o turkus


    MAGICA z opoczna
    ...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...
    .................................................. .....................
    "Unikać trudności to ciężka praca". - Gabriel Laub

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękuję Wam bardzo! A czy te Wasze płytki są lśniące czy matowe? Bo zależy mim na tym by nie były matowe. Jakie ceny za metr? Szukam czegoś co nie przekracza 100 zł za metr.
    Tak sobie teraz przeglądam to opoczno i fajna też jest kolekcja Linero, fakt- niebieska, ale są też szare i fajnie by się komponowały. Jeszcze trochę i muszę zacząć odwiedzać wielkopolskie sklepy i hurtownie z płytkami.
    Nie uważacie, że świetne są te kalkulatory na stronach producentów?

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    LYRECO7 nie wiem skąd jesteś ale na ul Puławskiej po lewej stronie jadąc z Warszawy w stronę Piaseczna jest spory sklep (wolnostojący budynek) z wszelkiej maści płytkami. Między innymi mają przepiękne (cenowo mniej) płytki w różnych odcieniach turkusu od bladego do wręcz zielonego na dodatek z wytłoczonymi morskimi elementami - o ile pamiętam cenę to choć koło 300 za metr, rozmiary różne, duży (40x40) chyba i mniejsze

    wyrzuciłam je z serca bo cena zbyt boli


    znalazłam jeszcze nową kolekcję samira

    http://www.lazienkowy.pl/353-4-9.htm

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo chętnie bym pokazała łazieneczkę, gdybym ja miała zrobioną. Idę więc do garażu po płytkę i cyknę foto Baldocer jest błyszczący, cena do 60 zł/mkw.

  11. #11

    Domyślnie

    Magica. to ceny producenta: płytki ścienne: 59,17 zł/m2, gresowe: 61,36 zł/m2, dekoracje: 14,03 do 36,72 zł/szt.

    a to opis tekstury: Magica jest ścienno-podłogową kolekcją łazienkową. Jej wzór i struktura nawiązuje do drewna i tapet. Jej charakterystyczne cechy to oryginalna i nowoczesna kolorystyka oraz duże możliwości tworzenia indywidualnych aranżacji. Zapewniają to dwa rodzaje dekoracji: klasyczne, z motywem roślinnym pokrytym satynowanym złotem oraz geometryczne, cięte z motywem fali. Poza płytkami bazowymi i dekoracjami, do kolekcji należą również płytki „Flower” zadrukowane na całej swojej powierzchni delikatnym motywem kwiatowym. Kolekcję uzupełniają gresowe płytki podłogowe.
    ...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...
    .................................................. .....................
    "Unikać trudności to ciężka praca". - Gabriel Laub

  12. #12

    Domyślnie

    Jesteście wspaniałe, wiecie? Dziękuję za pomoc. Pokaże Wam fotkę, która mnie urzekła. Oczywiście nie chodzi mi o grafitowy gres metaliczny, bo wolałabym by był szary, ale ten odcień turkusu...TO niestety farba, ale takie płytki byłyby cudowne

  13. #13

    Domyślnie

    No to mam:

    fota nr 1 bez lampy błyskowej
    fota nr 2 z lampą






    Edit: w realu są bardziej turkusowe. Najlepiej obejrzeć jednak na "żywo"

  14. #14

    Domyślnie

    No to juz zdecydowałam ;D Jeśli są jeszcze bardziej turkusowe niż na fotkach to są boskie, bo już te z lampą czy bez są cudowne! Dziękuję Izaa!

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał izaa
    No to mam:

    fota nr 1 bez lampy błyskowej
    fota nr 2 z lampą






    Edit: w realu są bardziej turkusowe. Najlepiej obejrzeć jednak na "żywo"
    Piękny odcień turkusu
    ...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...
    .................................................. .....................
    "Unikać trudności to ciężka praca". - Gabriel Laub

  16. #16

    Domyślnie

    Prawda, że piękny? Cudowny wręcz! Jak myślicie, bo ja go widzę z szarym, a Wy?

  17. #17

  18. #18

  19. #19

    Domyślnie

    Lyreco - cieszę się, że pomogłam
    Ja mam projekt w kolorach: biel, soczysta zieleń, turkus i czerń

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    już widzę zdecydowałaś, ale napiszę
    Pamesa 75zl/m2 25x50 płytka jest błyszcząca
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

Strona 1 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony