dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 63
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie Aparici Angel - szukam inspiracji

    Zakochałam sie w płytkach Aparici Angel (blanco ornato) najpierw wirtualnie, dziś zobaczyłam je w końcu na żywo. Są cudne.
    Będą na pewno w górnej łazience ze skosami.

    http://www.importer-lublin.pl/angelb...0daa213063098d

    Czy ktoś ma taką łazienkę lub na taką sie natknął. W kolekcji nie ma płytek podłogowych, ale natchneło mnie do zrobienia podłogi z płytek deskopodobnych. Przyłożyłam sobie w sklepie panel (kolor dąb) do plytki, dla mnie super połączenie, ale pan sprzedawca i mój mąż mieli minę nietęgą. Co Wy na to?
    Postaram się wkleić zdjęcie, które zrobiłam. Ale chwilowo aparat jest po za domem.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    tez mi sie te plytki bardzo podobaja, chociaz raczej zdecyduje sie na inne.
    widzialam je na zywo i moim zdaniem dreska drewnopodobna absolutnie do nich nie pasuje.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie



    tak to sobie wyobrażam warunki w sklepie niezbyt dobre,ale do przemyśleń wystarczy
    pozdrawiam
    Monika

  5. #5

    Domyślnie

    Damon,
    a możne zrób ankietę?

    moje zdanie wciąż takie same. te płytki są zbyt świecące, strojne by łączyć je z deska.

    wydaje mi się ze Anulkaa wybrała fajne połączenie. Fajnie tez będą wyglądały z jasno-szara płytką.

    a swoja droga to w sumie najważniejsze żeby się Tobie i mężowi podobało

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulkaa
    hej.
    Ja kupiłam takie płytki do łazienki. Sama zaplanowałam rozłożenie ich w swojej 7m2 łazience. Na podłogę kupiłam Looc COBALTO (C-915). Wyglądają świetnie i pasują do mojej koncepcji kolorów na parterze.

    Pozdrawiam

    Ania
    nie mogę znaleźc nigdzie takich płytek jak Ania , mogę prosić o jakiś link
    dzięki

  7. #7

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    witanko

    ja już kupiłam te płyteczki, najtaniej znalazłam na allegro.... a i tak pan mi ciut cenę obniżył i transport dal gratis....

    u mnie będzie tak:


    jak widać ze złotym decorem i ... mi spasowało to do jasnobeżowego gresu

  9. #9

    Domyślnie

    Ta seria ma płytki podłogowe, tylko białe, u nas do kupienia w Max-flizie.
    Mam juz zamówione sciany, ale na podłoge jade jutro domówić jakiegos szarego gresa. Sama sie zastanawiam czy to nie bedzie sie za bardzo gryzło, bo płytki sa z gatunku "gładkich", ale na kazde inne musiałabym troche poczekać, a terminy nas gonią.

    Dodam, ze mamy mieć nie złote(jak wyzej) , ale srebrne listwy, dlatego ten szary gres. Do złotych bezowy lepszy

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał Milu

    Dodam, ze mamy mieć nie złote(jak wyzej) , ale srebrne listwy, dlatego ten szary gres. Do złotych bezowy lepszy
    święta racja.... i ja też białej podłodze powiedzialam NIE !!!

    a u mnie złote listwy są dlatego, że łazienka jest na tyle mała, że musi byc raczej ciepła, stąd zależało nam na ciepłej podłodze.... i lubię złote dodatki

  11. #11

    Domyślnie

    Od ręki były tylko srebrne, wiec nie miałam wyboru a o allegro nie pomyslałam.

    nitubaga a gdzie bedzies miała lustro? i w jakiej ramie?

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał Milu
    Od ręki były tylko srebrne, wiec nie miałam wyboru a o allegro nie pomyslałam.

    nitubaga a gdzie bedzies miała lustro? i w jakiej ramie?

    yyyyy ja n iewiem czy tak tu mogę bo ciut nie na temat, no ale...

    oto moja dolna, mała, gościnna łazienka i zastanawiam się tylko to jest jeszcze bardzo experymentalny pomysł czy lustra nie dać na całym suficie, bo łazienka ma tylko 2,17 wys. Więc by ja to wydłużyło.... byłam w takiej łazience i wygląda fajnie

    a jeśli miałaby być ramka, to jakaś ozdobna, ale nie do przesady, bo ni mam na to miejsca, a i dekorów już jest dużo ale jeśli wyjdzie lustro na suficie, to lustro raczej proste

    rzut



    sciana z umywalką


    oto moja dolna, gościnna łazienka....

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    a to jeszcze Wam narobię smaka... moje angelki na żywca

    zatem tadam



    listwy....



    i.............voila



    może tu lepiej widać, fota cyknieta ze schodów, więc jest lepszy kąt padania światła


  14. #14

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    a czemu mało originalne?

    jak masz całą łazienkę w srebrnych odcieniach to tylko takie lustro

    masz już jakies pomysły?

  16. #16

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nitubago, zglądałam do Twojego dziennika i widziałam, ze płytki doszły. Zazdoszczę. Chwilowo na allegro nie wypatrzyłam, ale będę zaglądać. Na razie widziałam na żywo tylko płytkę maziatą i dekor. Biała podłoga i tak odpada, a jak nie będzie dekorów to wydaje mi się (nadal) że drewno by pasowało na podłogę. Wiem, wiem, jestem uparta, ale mam to w głowie i nie mogę wygonić.
    Żałuję ale nie umiem robić wizualek z płytkami (bez płytek też nie umiem ) (po za tym nie mam jeszcze ścian łazienki)

    Będę potrzebować gdzieś w kwietniu-maju. Dekorów nie planuję, mają być tylko gładkie białe i eso-floresowate do wysokości skosu nad wanną, wystający komin do sufitu i kabina jeszcze nie wiem czy do samego sufitu (będize na ścianie z wanną). Do tego lustro w białej przecieranej ramie (fazowanej ale nie bez ozdób, mam je w tej chwili w łazience jako zielonkawe przetarte).

    Anulkoo, rozglądałam się za zdjęciami Twojej łazienki ale nie znalazłam, może coś wkleisz tutaj?
    pozdrawiam
    Monika

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    kobietki na allegro sa tu

    http://www.allegro.pl/item530163101_...awdz_ceny.html

    ja tam kupowałam i nie miałam z tym sprzedawcą żadych kłopotów, no może poza tym, że mu bardzo szybko ida te płytki i musiałam czekac na nast ępną dostawe, czyli jakies 3 tygodnie. Jest z tym o tyle wygodnie, że kasa jest już PO dowozie płytek na miejsca przeznaczenia, więc nie ma strachu o kase, i to wcale nie małą

  19. #19

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dzięki,
    znalazłam wcześniej jakąś zakończoną aukcje na allegro i nie było akurat innej w toku, nie wiem czy ta sama osoba, w każdym razie wrzucę do ulubionych. W którymś sklepie int znalazłam po 115 zł, zadecyduje więc transport

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony