dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 76
  1. #21

    Domyślnie

    Mianowicie, chciałbym, aby był to składany stolik, który jest przytwierdzony do ściany i w razie potrzeby rozkładany nad łóżko. Dobrze by było, gdyby miał też regulowaną wysokość na ścianie, tzn, żebym mógł go podnieść, lub opuścić kiedy jest już rozłożony.
    generalnie, trochę uściślę:
    blat chciałbym, aby miał ok. 50 cm x 30 cm. Regulacja wysokości tak mniej więcej do 15 cm. Może mieć podpórki i inne udogodnienia i ułatwienia
    Czy aby na pewno chodzi tu o mały prosty stoliczek pod laptopa,czy aby na pewno mówimy tu o kawałku deski i okuciach?Bo z tego opisu jakoś inaczej sobie to wyobrażam.

    No nie proszę cię,chcesz porównywać przycięcie deski z zaprojektowaniem i wykonaniem mebla który ma się przesuwać, składać,podnosić i cholera wie co jeszcze?

  2. #22

    Domyślnie

    no bo do tak prostych rzeczy nie potrzeba cudów tylk trochę pomysłowości i "pomyślunku"
    Różnicę pomiędzy kosztami wykonania systemem a'la market budowlany a proponowaną ceną (3000!!!! ) lub chociaż międzdy 1/10 proponowanej ceny - proszę przelac na konto dowolnie wybranego domu dziecka. Ja rezygnuję z mojego wynagrodzenia

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał senkaty
    Mianowicie, chciałbym, aby był to składany stolik, który jest przytwierdzony do ściany i w razie potrzeby rozkładany nad łóżko. Dobrze by było, gdyby miał też regulowaną wysokość na ścianie, tzn, żebym mógł go podnieść, lub opuścić kiedy jest już rozłożony.
    generalnie, trochę uściślę:
    blat chciałbym, aby miał ok. 50 cm x 30 cm. Regulacja wysokości tak mniej więcej do 15 cm. Może mieć podpórki i inne udogodnienia i ułatwienia
    Czy aby na pewno chodzi tu o mały prosty stoliczek pod laptopa,czy aby na pewno mówimy tu o kawałku deski i okuciach?Bo z tego opisu jakoś inaczej sobie to wyobrażam.

    No nie proszę cię,chcesz porównywać przycięcie deski z zaprojektowaniem i wykonaniem mebla który ma się przesuwać, składać,podnosić i cholera wie co jeszcze?
    no dobra , ale to było pytanie.... ile zapłaciłem ?
    przeczytaj raz jeszcze, że nie było to tylko "przycięcie deski"...
    BOHO
    Warszawa

  4. #24

    Domyślnie

    maslak to może ty mi powiesz ile taki stolik powinien kosztować u stolarz według ciebie ,taki jak w opisie składany rozkładany podnoszony.....

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    NIe wiem ile taki stolik powinien kosztowac ale wiem że ja płacę ok.3000 za komodę 120*120 cm w fornirze dębowym i z dwiema szufladami bluma z pełnym wysuwem oraz z jednym siłownikiem podnoszącym też bluma - więc taka sama cena za półkę to może i przejdzie ale w Dubaju gdzie szejkowie śpią na forsie u mnie raczej by nie przeszła nawet za 1000.

  7. #27

    Domyślnie

    Kochani czy to jest aby napewno prosty stolik który robi się w warsztacie z głowy stojąc nad maszyną czy trzeba czegoś więcej ,proszę was przeczytajcie sobie opis i się zastanówcie.

    no dobra , ale to było pytanie.... ile zapłaciłem ?
    A czy ty odpowiedziałeś na moje pytanie,na ile wyceniłbyś taki stolik?

  8. #28

    Domyślnie

    NIe orientuje się za dobrze w cenach takich akcesoriów ale stawiam że materiał na półkę bez regulacji nie kosztował by więcej niż 100 no góra 200zł z regulacją może 100 więcej do tego robocizna - ile takie coś możesz robic - 2-3 godziny no powiedzmy max 8 godzin (ale to robiąc wszystko ręcznie łącznie ze szlifowaniem półki ) policz sobie za roboczogodzinę po 50 pln co wcale nie jest niską stawką - niektórzy tyle zarabiają za 8 godzin no i dorzuc do tego 50 pln na dojazd (do 100 km - tyle wystarczy) i wychodzi razem od 300-400 zł do 650-700 zł max

  9. #29

    Domyślnie

    NIe wiem ile taki stolik powinien kosztowac ale wiem że ja płacę ok.3000 za komodę 120*120 cm w fornirze dębowym i z dwiema szufladami bluma z pełnym wysuwem oraz z jednym siłownikiem podnoszącym też bluma - więc taka sama cena za półkę to może i przejdzie ale w Dubaju gdzie szejkowie śpią na forsie u mnie raczej by nie przeszła nawet za 1000.
    No widzisz taka komoda żadna filozofia prosta konstrukcja tydzień czasu i 3000 a z takim stolikiem tylko problem wykombinowana konstrukcja kupa roboty i co miałbym to robić za 600zł a w tydzień na pewno bym tego nie zrobił więcej niż pewne.

  10. #30

    Domyślnie

    ile takie coś możesz robic - 2-3 godziny
    Zdrowia ,szczęścia, pomyślności
    Ps. uuu szybki jesteś to może szukasz pracy na stolarni ,bardzo dobrze płacę.

  11. #31

  12. #32

    Domyślnie

    WOLNE ŻARTY
    100 ZŁ za taki stolik , z 4 h roboty (łącznie z pomyślunkiem).....
    i nie napiszę już do czego się nadajecie ....
    Martina coś ci się pomyliło ja nie jestem ALLEGRO
    A czy przeczytałaś na początku o jaki stolik chodzi

  13. #33
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    w odpowiedzi zastosowanie system ERCO STANDBY połączony z ERCOMOVE HETTICH natomiast drewno lub płyta , sklejka od gustu zleceniodawcy

  14. #34

    Domyślnie

    .................................................. ........................

  15. #35
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    Pytanie do Sękaty powiedz jakie narzuty stosujesz do zlecenia ???Prócz kosztów materiału

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    Pytanie do Sękaty powiedz jakie narzuty stosujesz do zlecenia ???Prócz kosztów materiału
    Senkaty strzelił jak kulą w płot. Czasem tak się zdarza. pewnie dobry z niego stolarz, tu napisał zanim pomyślał.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  17. #37

    Domyślnie

    Jak ktoś chce robić meble sam ,lubi majsterkować jego sprawa niech sobie robi.
    Jak ktoś chce robić za darmo byle robić niech sobie robi nic mi do tego i dla mnie żadna konkurencja.
    Ale ja za darmo nie będę zaiwaniał ,nie jestem instytucja dobroczynna i nie mam zamiaru dopłacać do klienta,a jak coś się nie podoba ,cena nie pasuje to są tanie meble na allegro,ikea,są inni stolarze, ja nikogo nie zwodzę i od nikogo pieniędzy na siłę nie wyciągam.

  18. #38

    Domyślnie

    Senkaty za wymienioną przez ciebie kwote 3000 zł ja podejmuję się zrobic taki stolik z regulacją wysokości, regulacją nachylenia blatu roboczego, składany na ścianie do grubosci około 8 cm składany i rozkładany elektrycznie, ze zdalnym sterowaniem, i z elektryczną regulacją nachylenia blatu roboczego, ba nawet dorzucę elektryczny podgrzewacz na kubek z kawą

    I z tymi gadzetami zajmie mi to max tydzień...
    I wystawię fakture VAT żeby nie było że szara strefa jestem
    Remontujemy Posagowy Koszmarek

  19. #39

  20. #40

    Domyślnie

    Nie wiem skąd jesteś Senkaty ale u mnie w okolicy gdybym powiedział że chcę zapłacic za taki stolik 1000 pln brutto to wykonawcy byli by gotowi się pobic o to zlecenie - jeśli znajdujesz odbiorców po takich cenach to gratuluję marketingu i reklamy oraz daru przekonywania A inna kwestia - jeśli taki stolik zajmuje Ci tydzień to ile czasu zajmie CI zrobienie mebli kuchennych i za jaką cene???? W każdym razie stolarze w mojej okolicy (w każdym razie ci z którymi miałem stycznośc - czyli 3 różnych) zrobiliby to bezproblemowo i za nieduże pieniądze.
    A może autor wątku napisze, która wersja bardziej mu odpowiada.

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony