dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 76 z 76
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Ha, nie wierzę, że nie ma w Lwowi stolarza gadającego po naszemu

  2. #62

    Domyślnie

    tam wszyscy oglądali lub jeszcze oglądają polską TV... i dobrze rozumieją polski.....
    BOHO
    Warszawa

  3. #63
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar fazi351
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    http://www.daro.com.pl/oferta/zawias...ia_do_klap,25/
    proszę bardzo krótka piłka może trochę póżno się odzywam ale normalnie nóż się w kieszeni otwiera 3 koła za stolik ? to jakiś żart ? bo nie wiem czy ma się śmiać czy raczej płakać okucia max 100 kawałek półki czy z mdf czy płyty max 50 jeśli to tylko pod lapka kołki 2 złocisze za szt wiertarka i gotowe

  4. #64
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    Cytat Napisał fazi351
    http://www.daro.com.pl/oferta/zawiasy,_okucia_do_klap,25/
    proszę bardzo krótka piłka może trochę póżno się odzywam ale normalnie nóż się w kieszeni otwiera 3 koła za stolik ? to jakiś żart ? bo nie wiem czy ma się śmiać czy raczej płakać okucia max 100 kawałek półki czy z mdf czy płyty max 50 jeśli to tylko pod lapka kołki 2 złocisze za szt wiertarka i gotowe

    no kurcze muszę powiedzieć ze rozwiązałeś problem - Jesteś niczym Chuck Norris < A co ja piszę jaki Norris Mac Gyver

  5. #65
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar fazi351
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE&DREW
    Cytat Napisał fazi351
    http://www.daro.com.pl/oferta/zawiasy,_okucia_do_klap,25/
    proszę bardzo krótka piłka może trochę póżno się odzywam ale normalnie nóż się w kieszeni otwiera 3 koła za stolik ? to jakiś żart ? bo nie wiem czy ma się śmiać czy raczej płakać okucia max 100 kawałek półki czy z mdf czy płyty max 50 jeśli to tylko pod lapka kołki 2 złocisze za szt wiertarka i gotowe

    no kurcze muszę powiedzieć ze rozwiązałeś problem - Jesteś niczym Chuck Norris < A co ja piszę jaki Norris Mac Gyver

    a co w tym trudnego no chyba że facet ma na zbyciu 3 koła to w takim razie po co się dopytuje o inne rozwiązania zrobić samemu to chyba nie hańba ,każdy ma jakieś zdolności manualne prawda ? są sklepy z akcesoriami które wysyłają towar i tak dalej chyba że czegoś nie czaję bo ten Mac to raczej za bardzo mi kadzisz niech już zostanie Chuck nie potrzebnie naprawdę

  6. #66
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    w Tym linku co pokazałes są okucia i inne asortymenty meblarskie ale jak już chcesz coś powiedziec prtzez posta to podaj szczegółowy link -pozdro Chuck

  7. #67
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar fazi351
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    http://www.mix-meble.pl/zamowienie-przez-internet.php więc może to będzie coś konkretnego

  8. #68

    Domyślnie

    Lecz jako marudny klient, chciałbym też poznać inne rozwiązania i pomysły, a wtedy zdecyduję, który najbardziej mi leży.
    Tak jak myślałem cwaniaczek
    semperfidelis SZUKAJ NAIWNIAKÓW GDZIE INDZIEJ.Albo sam zawijaj rękawy i do roboty wtedy przekonasz się czy zrobić mebel jaki by nie był to to samo co kupić bułki w sklepie.Na pewno po skończeniu nauki swoje usługi będziesz odpowiednio wyceniał

    A do pozostałych co tak się oburzyli na moją cenę :
    Co do niskich zarobków to nie do mnie z tymi żalami może do Premiera Dnalda Tuska który ma wpływ na naszą gospodarkę to może leń jeden weźmie się w końcu do roboty i przestanie odstawiać te szopki.
    Poza tym gdzie jest napisane że każdy musi mieć meble robione na zamówienie ?
    Jak kogoś nie stać na kupno samochodu to jeździ autobusem jak kogoś nie stać na meble robione u stolarza to kupuje meble z fabryki chyba logiczne?
    I wszystkich zachęcam do majsterkowania,wtedy każdy będzie mógł się przekonać jak to jest zrobić,zarobić i się nie narobić
    Kochani napewno jesteście zdolnymi ludźmi i dobrze wykonujecie swoją pracę więc cencie siebie , swoją pracę i pracę innych

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Napisał senkaty
    Lecz jako marudny klient, chciałbym też poznać inne rozwiązania i pomysły, a wtedy zdecyduję, który najbardziej mi leży.
    Tak jak myślałem cwaniaczek
    semperfidelis SZUKAJ NAIWNIAKÓW GDZIE INDZIEJ.Albo sam zawijaj rękawy i do roboty wtedy przekonasz się czy zrobić mebel jaki by nie był to to samo co kupić bułki w sklepie.Na pewno po skończeniu nauki swoje usługi będziesz odpowiednio wyceniał

    A do pozostałych co tak się oburzyli na moją cenę :
    Co do niskich zarobków to nie do mnie z tymi żalami może do Premiera Dnalda Tuska który ma wpływ na naszą gospodarkę to może leń jeden weźmie się w końcu do roboty i przestanie odstawiać te szopki.
    Poza tym gdzie jest napisane że każdy musi mieć meble robione na zamówienie ?
    Jak kogoś nie stać na kupno samochodu to jeździ autobusem jak kogoś nie stać na meble robione u stolarza to kupuje meble z fabryki chyba logiczne?
    wybacz senkaty, ale dla prawdziwego fachowca byłoby ujmą myśleć przez tydzień nad wykonaniem takiej pierdoły....albo ma się dryg do tego, co się robi, albo się tego drygu nie ma..... i wtedy zamiast pracować, można nad najprostszymi rzeczami myśleć tygodniami i narzekać, ile to kosztuje utrzymanie warsztatu pracy.....

    i bynajmniej Donek nic nie ma do tego...

    dla mnie taki stolik wykonany na zamówienie to jakieś 400..... no, maksimum 450 złotych.....

    nie odpowiedziałeś na moje pytanie dotyczące wykonania deski do okapu...... jak myślisz, ile stolarz wziął za tą deskę - wymiary 100 x 50 cm, po jednym boku łuk - według szablonu, grubość 2,5 cm, klejona z trzech części, szlifowana i lakierowana dwa razy pod kolor.....
    BOHO
    Warszawa

  10. #70

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTINA1
    A teraz biorąc pod uwagę fakt ,iż dużo tutaj zaoszczędziliście na tym stoliku pod laptopa ,zyski wrzućcie w licytację ....
    co masz na myśli ?
    BOHO
    Warszawa

  12. #72

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTINA1
    Udział w licytacji na rzecz FRANKA .....
    aaaaaaaaaaa........faktycznie......
    BOHO
    Warszawa

  14. #74
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar adam_cz-wa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    62

    Domyślnie

    moze kogos zainteresuje taki stolik pod laptopa.

    http://www.vobis.pl/oferta/komponent...notebooka.aspx

    Nówka sprzedam w dobrej cenie.

  15. #75

    Domyślnie

    Dyskusja w ogóle jest bezprzedmiotowa. Łóżko nie służy do pracy, tylko do spania, ew. do stosunków interpersonalnych. Ludzie w łóżku jedzą, czytają, pracują a potem mają zaburzenia snu itp. laptopa trzymaj na biurku. Będzie taniej i zdrowiej.

  16. #76

    Domyślnie

    Za ok 100 zł możecie zamówić sobie stolik z pod laptopa na allegro. Po co zaprzątać sobie głowę projektowaniem i jakimiś innymi głupotkami. Człowiek zamawiając taki stoik musiałby zapłacić najmniej 500 zł. Nikt za mniejsza kasę nie podjąłby się takiego zlecenia. A tu za 100 zł możecie mieć stolik z wentylatorem i lampką. Na dodatek są szufladki i regulowana wysokość nóżek. Do wyboru macie różną kolorystykę i różne materiały z których może być wykonany taki stolik. Więc o czym Panowie jest ta rozmowa Oczywiście takie stoliki ściągają z chin, ale jak się zepsuje można kupić nowy.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony