dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasku

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    4

    Domyślnie Jak OGRZAĆ!!!!

    Proszę o radę mam mieszkanie w starym budownictwie,wysoki parter, jakieś 40m,duży pokój 20m,długi,długi przedpokój po środku łazienka a na końcu kuchnia,jest to bardzo zimne mieszkanie i szukam jakiegoś niedrogiego rozwiązania na ogrzanie mieszkania,w tym momencie w pokoju stoi piec kaflowy a w innych pomieszczeniach ogrzewanie elektryczne na które mnie po prostu nie stać bo mam trudna sytuacje,piec ogrzewa pokój a cała reszta jest niedogrzana,chciałabym zlikwidować piec bo mam jeden pokój dla mnie i dziecka,tylko czym zastąpić żeby było niedrogo i przede wszystkim ciepło!!!jeszcze jest taki problem,że nic nie mogę wbić w ścianę bo po prostu się z niej sypie piach czy można coś na te ściany położyć?jest niemożliwe żeby wbić gwożdzia chociażby na obrazek nie mówiąc coś ciężkiego,kołki muszą być wielkie a i tak z czasem dziura się powiększa i zaczyna się sypać!!!bardzo proszę o jakieś wskazówki-rady i z góry dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    a myslales o kominku

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasku

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    o kominku?hm?a jakby to mialo wygladac?w miejsce pieca?jakby troszke jasniej,jestem kobitka i potrzebuje drukowanych liter

  4. #4

    Domyślnie witam

    weź dłuższe gwoździe pod tym co się sypie sa najprawdopodobniej deski,wywal piec a w tym miejscu zamontuj kominek będzie fajny klimacik a przy okazji cieplutko!!!!!!!!!!!
    Tu była reklama

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasku

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    no ale co dalej w pokoiku przytulnie i cieplutko a w przedpokoiku,lazience i kuchni -2 ,w scianie chyba nie ma desek przynajmniej tak mi sie wydaje,tam pozniej jest cegla!

  6. #6

    Domyślnie

    spójrz w tematy jakie są już prowadzone na tym forum ,jest tu dużo na temat rozprowadzania ciepła,na pewno najtaniej będzie wykorzystywać cieple powietrze
    Tu była reklama

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasku

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    patrzylam,czytalam moze niedokladnie nie wiem a juz o rozprowadzaniu cieplego powietrza to zupelnie nic nie wyczytalam,nawet sobie nie moge tego wyobrazic,ale zasiade wieczorkiem i jeszcze raz wszystko dokladnie przejrze,dzieki wielkie i pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony