dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Sufit podwieszany - ile ?

    Ile płaciliście za wykonanie (sama robocizna) sufitu podwieszanego ? Nie mam stropu tylko wiązary , sufit powinien być mocowany do pasa dolnego , 8 pomieszczeń , (kwadraty/prostokąty) bez skosów , całkowita pow. 120m2

  2. #2

    Domyślnie sufit

    Ceny zależą od wykonania co chcesz uzyskać nadmieniasz, że wszystkie pomieszczenia są proste. Ocieplenie sufitu czy tylko płyty na stelażu do belek stropowych, wielo stopniowy czy pojedynńczy, który rejon kraju.
    Jeśli chcesz konkretnej odpowiedzi pisz bardziej konkretnie rozbieżność cen może być spora a i wykonanie przez różne ekipy przynosi wiele do życzenia.
    Zaraz posypią się oferty wykonania i ceny.
    Pozdrawiam Kuba.
    Jest zima czas na zrobienie planu działania, odnowienia mieszkań, remonty, ogrodzenie działki, wykończenia elewacji, położenie tynku na elewacji(struktury), wykonanie podbitki lub szalówki na budynku, ocieplenie poddaszy, karton gipsy lub boazeria, sufity podwieszane

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki za odzew , chodzi mi tylko o sam stelaż i przymocowanie regipsów bez ocieplania , miejsce wykonania strzegom/dolnośląskie .

  4. #4

    Domyślnie

    znalazłem firmę , chcą 25zł netto/1m2 za zrobienie samego stelaża i przykręcenie płyt + szpachlowanie łączeń .

    Tanio ? Drogo ?

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    panicz

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    313

    Domyślnie

    Raczej dobra cena

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony