dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 25
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 483
  1. #81
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Zuzza piekne te kuchnie

  2. #82

    Domyślnie

    Zuzza, nie musisz wcale miec kuchni o pow 50m2 aby miec w niej wyspe!
    Nasza kuchnia ma 28m2, wyspa posrodku ma 170x110, wysokosc 95 cm. Jest to bardzo praktyczna wyspa, bo tylko z granitowym blatem, bez zlewu, albo sprzetu AGD. Uzywam jej jako powierzchni roboczej, jako barku, dziecko lubi na niej odrabiac lekcje. No i kiedy mamy gosci wszyscy lubia zbierac sie wlasnie w kuchni i przy wyspie. Jestem taka 'gapa' co nie nauczyla sie jeszcze wklejac zdjecia. Jezeli podasz mi adres, pod ktory moge wyslac fotki, to chetnie przesle zdjecia mojej kuchni. Pozdrawiam
    ps- swoj adres mailowy mozesz wyslac mi na pw

  3. #83
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ozzie,

    Masz kuchnię marzenie
    Ja myslałam, że moja jest duża - ale ma "tylko" 18m...
    Niestety też nie mam pomysłu gdzie tą wyspę wrzucić...
    Czy masz przy niej wysokie krzesła? Ja chciałabym wyspę o wysokości 120cm...

    Zaraz coś jeszcze powklejam...

  4. #84

  5. #85

    Domyślnie

    Zuzza,

    dzieki za umieszczenie zdjec mojej kuchni. Moja wyspa ma wysokosc 95 cm, dlatego krzesla (lyra) sa do niej dopasowane. Z tego co wiem, to te stolki wystepuja tez w wyzszej wysokosci.

    pozdrawiam

  6. #86

    Domyślnie

    Zuzza,

    dzieki za umieszczenie zdjec mojej kuchni. Moja wyspa ma wysokosc 95 cm, dlatego krzesla (lyra) sa do niej dopasowane. Z tego co wiem, to te stolki wystepuja tez w wyzszej wysokosci.

    pozdrawiam

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuzza
    CD:
    Zuzza, wlasnie czegos takiego prostego szukam. Na razie zlecilam bardzo podobny polwysep o wymiarach 60x160 (2 szafki 60 cm otwierane na dwie strony i posrodku otwarte opleczki 40 cm). Nie za maly???????
    A co z wysokoscia takiej wysepki???? Czy 90 cm wystarczy???

    Przez kuchnie, ktora pokazalas zaczely mi sie znow podobac jasne kolory, a juz bylam nastawiona na ciemny Juz nawet zdecydowalam sie na drewniane bukowe fronty o slicznym slomkowym kolorze, ale te plyty mdf imitujace buk sa koszmarne, jakies takie szarawe, przypominaly mi meble z prl'u.

  8. #88
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ozzie,

    Ależ nie ma za co

    Oto Wyspa Ozzie:

    Zauroczyłam się tą jadalnią...........







  9. #89
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Inezka,

    Jak półwysep to pewnie jest jakos połączony z blatami o wysokości 90cm... Czyli różnica poziomów już by była widoczna.
    Jeśłi półwysep to wychodzi z blatów o szerokosci 60cm -czyli to jest jakby kontynuacja.

    Bo wyspa wolnostojąca, wydaje mi się że powinna być szersza i może być wyższa - ale nie musi. Moj mąż ma 202cm wzrostu, więc on się wreszcie nie bedzie schylał, a ja bedę siedzieć na wysokim stołku i majtać nogami i wszyscy będa zadowoleni przy wyspie 120cm

  10. #90
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No to jeszcze kilka, żeby Ci już zupełnie zawrócić w głowie






  11. #91
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Zuzza Gdzie można zobaczyć więcej zdjęć z domu Ozzie?? Ta kuchnia i jadalnia faktycznie rewelacyjne

  12. #92

    Domyślnie

    Paulka, Zuzza
    ciesze sie, ze podobala sie moja kuchnia. Kuchnia ma 28 m2, z czego 8m2 wydzielone jest na ogrod zimowy, ktory spelnia funkcje takiej codziennej jadalni. Ogrod zimowy jest od strony polnocnej, ma specjalne szyby, dzieki ktorym nie nagrzewa sie temperatura w srodku. Przy upalach 30 stopniowych w kuchni jest nadal przyjemnie i chlodno. W dwoch oknach sa zasuwane moskitiery, wiec nie mamy latem 'niemilych gosci' typu komary czy muchy

    Podloga czesci ogrodu jest podgrzewana, zima temperatura w srodku to 21 stopni. Zaleta tej kuchni jest na pewno to ze jest bardzo widna. Chcialam aby kuchnia byla miejscem gdzie cala rodzina lubi przebywac. Ja lubie gotowac, lubie kiedy sa w domu goscie i taka zabudowa szafek w ksztalcie litery L jest dla nas wygodna. Wyspa jest duza i tak jak pisalam wczesniej bardzo praktyczna.

    Lodowka side-by-side jest w spizarni obok kuchni, tam tez jest duzo szafek, polka na wina, miejsce do przechowywania przetworow, owocow, tam temperatura jest nizsza.

    Meble sa z buku parzonego, blaty to granit shivakashi. Projekt mebli (projekt kosztowal 200 zl) robilam w salonie mebli austriackich, ale u nich ceny mebli po prostu powalajace. Meble z okuciami blum i mechanizmami Hoetish (nie wiem czy poprawnie napisalam) robil mi stolarz polecany na tym forum Kuchnie wolonostojaca (podwojny piekarnik) i plyte gazowa + okap sprowadzalam z UK, gdzie wczesniej mieszkalam. Taka kuchnia nazywa sie 'range cooker' i jest to semi-profesjona. Jezeli lubi sie gotowac to bardzo dobrze sie sprawdza.
    Jezeli sa jakies pytania, to chetnie odpowiem.
    Pozdrawiam serdecznie

  13. #93
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Paulka, mam tylko zdjęcia kuchni Ozzie

    Może chcecie jeszcze jakieś inne rodzaje wysp? To piszcie..

  14. #94

    Domyślnie

    a masz może w nowoczesnym stylu?
    "experto credite"
    wierzcie temu ,który sam doświadczył
    z Wergiliusza

  15. #95
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Coś sie znajdzie,

    Ale pozostałe są juz z miejscami do siedzenia lub też z AGD w różnych kombinacjach.

    Napisz co byś chciała dokładniej...

  16. #96

    Domyślnie

    Zuzza, wklejaj co masz zawsze mozna wymyslec z tego jakas kombinacje

  17. #97

    Domyślnie

    nawet lepiej jakby były z miejscami do siedzenia,bo mam to zamiar połączyć-kuchnię z stołem i siedziskami z tym że głowna jadalnia byłaby za ścianą
    pozdro
    "experto credite"
    wierzcie temu ,który sam doświadczył
    z Wergiliusza

  18. #98
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    OK.

    To teraz wyspy z miejscami do siedzenia bez AGD:







  19. #99
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    POwiedzcie mi, jaka musi być minimalna wielkosc kuchni, żeby projektowanie w niej wyspy miało sens?

  20. #100

Strona 5 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony